برنامه BBC Sounds اکنون در خارج از انگلستان برای شنوندگان جهانی در دسترس است – Geek را مرور کنید


Ascannio / Shutterstock.com

علاقه مندان به محتوای عالی بی بی سی اکنون می توانند از مجموعه برنامه های صوتی – از موسیقی گرفته تا پادکست – در برنامه جدید صداهای بی بی سی لذت ببرند. پیش از این ، کاربران فقط از برنامه BBC iPlayer به محتوای صوتی دسترسی داشتند ، اما اکنون این برنامه جدا شده و به BBC Sounds منتقل شده است. این برنامه در خارج از انگلستان نیز موجود است.

برنامه جدید یافتن موارد صوتی مانند پادکست ، رادیو و موسیقی را بدون نیاز به گشت و گذار در فیلم ها و تلویزیون زنده (که در iPlayer نیز موجود است) بسیار آسان تر می کند. از طریق این برنامه به تمام ایستگاه های رادیویی بی بی سی دسترسی خواهید داشت. می توانید برنامه های ایستگاه گذشته و آینده را مشاهده کنید ، رادیو را متوقف کرده و پیمایش کنید ، نمایش های گوش دادن آفلاین را بارگیری کرده و در برنامه ها و میکس های مورد علاقه خود مشترک شوید.

BBC Sounds براساس آنچه قبلاً شنیده اید ، توصیه های شخصی ارائه می دهد. حتی در نظر گرفتن مدت زمان گوش دادن به یک برنامه مشخص می شود که چقدر آن را دوست دارید تا توصیه های دقیق تری ارائه شود. یا می توانید محتوای جدید را با دسته بندی گفتار و موسیقی جستجو کنید و آخرین قسمت های پادکست را در یک لیست مشاهده کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد یک تایمر خواب تنظیم کنید ، که اگر شب هنگام به آن گوش دهید راحت است و حتی می توانید آهنگ های موسیقی مورد علاقه خود را به Spotify یا Apple Music ارسال کنید. بارگیری BBC Sounds کاملاً رایگان است و برای هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است.

از طریق 9to5 گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*