برنامه Music Memos اپل از بین رفته است ، اما یادداشت های صوتی هنوز هم بهتر است – Geek Review


هشدار نت موسیقی IOS ناپدید می شود
پیتر کائو

نت های موسیقی را به یاد دارید؟ من هم همینطور. اما آخرین به روزرسانی برنامه ، نسخه 1.0.7 ، می گوید که در تاریخ 1 مارس 2021 ناپدید می شود. اپل از کاربران می خواهد که در اسرع وقت از Music Memos به Voice Memos مهاجرت کنند.

به عنوان تازه سازی ، اپل Music Memos را به عنوان نسخه “بهتر” برنامه Voice Memos داخلی آیفون منتشر کرده است. این سازگار با موسیقی دانان و هنرمندان بود. Music Memos قادر است “به طور خودکار سرعت ، ریتم و آکورد شما را تشخیص دهد” و به نوازندگان اجازه می دهد “درامر و باسیست مجازی را که به عنوان یک گروه موسیقی زنده در اتاق دنبال می کنند” وارد کنند. اما حدس می زنم نوازندگان به هیچ یک از اینها علاقه ندارند.

اپل در یک سند پشتیبانی می گوید:

برنامه Music Memos بعد از Music Memos نسخه 1.0.7 به روز نمی شود و پس از 1 مارس 2021 نمی توانید آن را بارگیری کنید. اگر iPhone با iOS 14 یا iPad با iPadOS 14 دارید ، می توانید به استفاده از Music Memos ادامه دهید.

وقتی Music Memos را باز می کنید ، اولین چیزی که مشاهده می کنید اعلانی است که از شما می خواهد همه ضبط های خود را به Voice Memos منتقل کنید. فقط روی «صادر کردن» ضربه بزنید و برنامه به راحتی پوشه ای را در یادداشت های صوتی به نام «یادداشت های موسیقی» ایجاد می کند. اپل می گوید انتقال همه چیز ممکن است چند دقیقه طول بکشد ، به خصوص اگر سوابق زیادی داشته باشید. در صورت بروز خطا ، شرکت پیشنهاد می دهد تا فضای دستگاه شما را بررسی و پاک کند.

اگر هنوز Music Memos را بارگیری نکرده اید ، اما می خواهید در آینده از آن استفاده کنید ، باید تا تاریخ 1 مارس 2021 آن را بارگیری کنید. بنابراین ، این برنامه در تاریخ خرید شما قرار دارد ، به این معنی که بعد از بارگیری برای بارگیری در دسترس خواهد بود. با بارگیری از فروشگاه App.

شایان ذکر است که نسخه 1.0.7 Music Memos به جدیدترین نسخه iOS یا iPadOS 14 نیاز دارد. کاربرانی که هنوز در iOS یا iPadOS 13 یا بالاتر هستند می توانند به استفاده از نسخه 1.0.6 از ادامه دهند یادداشت های موسیقی. فقط بدانید که نمی توانید سوابق Voice Memos موجود خود را به طور خودکار صادر کنید.

و اگر پس از صادرات اولیه ، نت های موسیقی جدیدی ایجاد کردید ، اگر می خواهید آن را ذخیره کنید ، باید هر ضبط را به صورت دستی به یادداشت های صوتی منتقل کنید.

اگر مجبور باشم حدس بزنم ، یکی از دلایل محبوبیت صدای یادداشت از یادداشت های موسیقی سادگی است. فقط برنامه را باز کنید و روی ذخیره ضربه بزنید. و پس از پایان کار ، می توانید ضبط را به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید یا به سرعت آن را در Mac خود پخش کنید ، بنابراین می توانید آن را به پروژه GarageBand یا Logic Pro خود بیاندازید. این نیز دقیقاً در iPhone شما تعبیه شده است. نیازی به بارگیری یک برنامه جداگانه نیست.

نسخه 1.0.7 Music Memos بصورت بارگیری رایگان از App Store در دسترس است. اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، بهتر است زودتر از آن بپرید تا برای همیشه از بین برود.

منبع: اپل از طریق Engadget




منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*