برنامه Netflix برای آندروید اکنون فقط پخش صدا را ارائه می دهد ، ویژگی به آرامی آشکار می شود – Geek Review


این زن در حال گوش دادن به هدفون هایی با آرم Netflix است
Merla / Shutterstock.com

من هر قسمت را تماشا کردم پیاده روی ستاره ای ، چندین بار برای این مجموعه از دهه 90. من مجبور نیستم آنها را ببینم تا بدانم چه خبر است ، به خصوص که چنین نمایشگاهی است. Netflix فقط برای من (و چند میلیون نفر دیگر) یک ویژگی ایجاد کرد: توانایی پخش فقط فیلم های صوتی که قبلاً در Android توزیع شده اند.

کاربرانی که به این ویژگی دسترسی دارند می توانند یک دکمه بزرگ و دوستانه “Video Off” را مشاهده کنند. همچنین یک گزینه تنظیم وجود دارد که می تواند حالت Sound Only را تنظیم کند که همیشه هنگام اتصال هدفون یا بلندگو به طور پیش فرض همیشه روشن یا خاموش باشد.

بر اساس یک نظرسنجی سریع توسط تیم Review Geek ، به نظر می رسد که این ویژگی بسیار آهسته در حال گسترش است زیرا هیچ یک از ما از آن برخوردار نیستیم. و ما نمی دانیم فقط ویدیوی پس زمینه در پس زمینه پخش می شود در حالی که شما کارهای دیگر را در Android انجام می دهید (که منطقی خواهد بود) یا در یک پنجره مینی پخش کننده با ویدیوی خالی نمایش داده می شود (که این امر کمی مفهوم خواهد داشت). همچنین مشخص نیست که آیا پخش جریانی صوتی فقط از داده های کمتری استفاده می کند یا خیر ، اگر بخواهید وقتی بیرون هستید به نمایش ها گوش دهید ، بسیار عالی خواهد بود.

احتمالاً گزینه فقط صوتی در برخی مواقع به سیستم عامل iOS برخورد خواهد کرد.

منبع: پلیس آندروید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*