بسته های NewEgg ، Nike و دیگران را می توان با UPS به تأخیر انداخت – Geek Review


MikeDotta / Shutterstock

ممکن است بخواهید مراقب باشید که کدام شرکت ها از این فصل تعطیلات هدیه سفارش می دهند. طبق وال استریت ژورنال ، یو پی اس به رانندگان خود گفت كه بسته های شش نمایندگی از جمله Nike و NewEgg را متوقف كنند. به نظر می رسد شرکت های مورد بحث به حداکثر ظرفیت کشتی رسیده اند که این خود می تواند منجر به تاخیر سفارشات شود.

طبق وال استریت ژورنال ، این خبر از طریق پیام های داخلی ارسال شده به درایورهای UPS منتشر شده است. چندین راننده پیام را تأیید کردند و UPS خود این گزارش را تکذیب نکرد. در این یادداشت آمده است که رانندگان باید بسته های Gap ، LL Bean ، Hot Topic ، Nike ، Macy’s و Newegg را بدون استثنا متوقف کنند.

این شرکت حمل و نقل در بیانیه ای به CNBC توضیح داد که یو پی اس در فصل تعطیلات “تخصیص ظرفیت ویژه” برای مشتریان خود دارد.

گلن زاكاری ، مدیر روابط رسانه ای یو پی اس ، به CNBC گفت: “ما با مشتریان خرده فروشی بزرگ خود كار كرده ایم تا مطمئن شویم كه آنها چقدر ظرفیت در دسترس آنها است.” “اگر تقاضا بیش از حد برنامه ریزی شده باشد ، UPS با مشتریان بزرگتر ما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که وقتی ظرفیت بیشتری در شبکه ما در دسترس است ، حجم افزایش یافته و تحویل داده می شود. “

بسیاری از خرده فروشان ، از جمله آمازون ، دل و بست خرید ، جمعه سیاه را قبل از شکرگذاری امسال آغاز کردند. ایده گسترش فروش و تشویق خریداران به خرید آنلاین برای جلوگیری از ازدحام در فروشگاه های فیزیکی بود. بسیاری از خریداران برای جلوگیری از تأخیر در تحویل امسال ، از توصیه ما برای سفارش هدیه در اسرع وقت استفاده کرده اند.

اگرچه یو پی اس قطع 6 خرده فروش را از تأمین تأیید یا تکذیب نمی کند ، اما آنچه به نظر می رسد شرایط را توضیح می دهد. این شرکت فقط می تواند به همان تعداد بسته ارسال کند. منابع محدود هستند به منظور حفظ سطح “انصاف” نسبت به تجار بزرگ و کوچک ، هر کس حداکثر تعداد محموله ای را که می تواند در طول دوره تعطیلات درخواست کند ، دارد.

این باید به شرکت کمک کند تا از ارسال “نه” به ارسال بسته ها به یک شرکت کوچکتر اجتناب کند ، زیرا خرده فروش بزرگتر تحویل بیش از حد به UPS را داده است. به نظر می رسد Gap ، LL Bean ، Hot Topic ، Nike ، Macy’s و Newegg به محدودیت های تعیین شده توسط UPS رسیده اند و این می تواند منجر به تأخیر در شرکت ها شود.

هنوز مشخص نیست که UPS چگونه به زودی شروع به جمع آوری مجدد بسته های شرکت می کند. می توان فرض کرد که شرکت ها روی گزینه های دیگری مانند FedEx و DHL تمرکز کنند ، اما اگر فروش بالایی داشته باشد ، ممکن است این شرکت ها بیش از حد تحت فشار قرار بگیرند. اگر قصد دارید کفش ها را مستقیماً از نایک یا قطعات کامپیوتر از NewEgg سفارش دهید ، می توانید گزینه های دیگری برای دریافت به موقع هدایای خود در نظر بگیرید.

ممکن است بخواهید برای هدایای خود با منبع یا بازاری دیگر تماس بگیرید یا اینکه گزینه های تحویل شرکت ها در زمان پرداخت را بررسی کنید. یک چیز قطعی است ، اگر می خواهید هدایای خود را تا کریسمس تحویل بگیرید ، منتظر سفارش آنلاین نباشید. و منتظر تماس با خدمات مشتری نباشید. امسال همه چیز زمان بیشتری خواهد برد.

از طریق وال استریت ژورنال
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*