بهترین ابزارهای مدیریت کابل


ابزار تنظیم کابل

اگر زمان و تلاش زیادی را صرف راه اندازی میز کامپیوتر یا مرکز سرگرمی خود کرده اید ، ممکن است از اینکه چند کابل برای مدیریت نیاز دارید شوک کرده باشید … و تقریباً در هیچ زمان ممکن است چه خرابکاری هایی داشته باشد. نگران نباشید: با چند سازمان دهنده ساده کابل ، می توانید همه این کابل ها را مسیریابی و پنهان کنید تا تنظیمات دفتر خانه شما تمیز و زیبا شود.

راه حل های مورد علاقه من برای مدیریت کابل به ترتیب اهمیت در زیر ذکر شده است. تقریباً برای هر مورد گزینه های مختلفی وجود دارد ، بنابراین در صورت تمایل با آنها به عنوان پیشنهادات کلی رفتار کنید – چیزی کمی متفاوت ممکن است بیشتر در تنظیمات سفارشی شما کاربرد داشته باشد.

تسمه های ولکرو

کشوی ذخیره سازی با نوارهای مخروطی که مواد مصرفی را در خود نگه می دارد
ولکرو

تسمه های ولکرو تقریباً در هر شرایطی ابزار شماره یک برای نظم دادن کابل ها هستند. آنها فوق العاده ارزان ، استفاده آسان و استفاده مجدد از آنها هستند و می توانید برای بسته بندی های بزرگتر از چندین نوار پشت سر هم استفاده کنید. من این اتصالات کابل را به زیپ ترجیح می دهم زیرا بدون استفاده از ابزارهای اضافی به راحتی قابل استفاده و از بین بردن هستند. اگر می خواهید چیز خوبی داشته باشید ، با مجموعه ای از میله های مشکی بروید ، یا برای کارهایی کاملاً پیچیده که کدگذاری رنگ می تواند مفید باشد ، انواع چند رنگ را انتخاب کنید.

بهترین راه ارزان برای ساماندهی کابل ها

بست گیره های کابل

اتصالات کابل چسبنده
اوه ، تپه

در مرحله دوم ، در جعبه ابزار شما ، این “کلیپ” های ارزان قیمت در اندازه های مختلف و برخی با چندین کانال ارائه می شوند. وقتی کابلها و سیمهای جداگانه مجبور به رفتن به مکانهای بسیار خاصی شوند و گاهی مجبور شوند دوباره بیرون بیایند ، آنها دارندگان کابلهای کوچک مناسبی هستند. به خاطر داشته باشید که چسب 3M استفاده شده در پشت برای بیشتر مبلمان با کمی دقت بی خطر است. به نظر من آنها مخصوصاً در اتومبیل راحت هستند تا بتوانند کابل شارژر تلفن را تا رسیدن به پایه داشبورد نگه دارند.

بهترین راهنماهای جداگانه کابل

اتصال دهنده های زیپ

اتصالات کابل پلاستیکی با زیپ
رستارک

این گزینه های پلاستیکی برای گیره های لاستیکی برای مسیریابی کابل با دوام کمی بیشتر است ، زیرا “قفل” شده اند و می توانند بیش از یک کابل را در یک حلقه کنترل کنند. انعطاف پذیری و گذشت آنها از ویدئوهای بالا کمتر است ، بنابراین آنها را برای مشاغلی ذخیره کنید که کاملاً مطمئن هستید هر سال بیش از یک بار چیزی بیشتر جابجا نمی کنید.

بهترین اتصالات کابل نیمه دائمی

آستین کابل

آستین کابل با کابل های شارژ
کلید آبی

تقریباً مطمئناً یک بسته کابل ضخیم و بزرگ بین رایانه رومیزی و مانیتور یا قفسه مرکز سرگرمی و خود تلویزیون خواهید داشت. این لوله های زیپ دار برای نظم و مرتب نگه داشتن آنها بسیار مناسب است. طول آنها متفاوت است – اگر مطمئن نیستید ، مسافت مورد نیاز خود را اندازه بگیرید ، سپس یک پای آرامش دیگر اضافه کنید. حتی می توانید سوراخ هایی در کناره ها ایجاد کنید تا خروجی کابل های تک را ایجاد کنید. این لوله را با چند بند نوار چوبی خوب قرار دهید تا بسته نرم افزاری برای همیشه در پشت پایه تلویزیون یا مانیتور پنهان بماند.

بهترین لوله کابل

لنت های مخملی سنگین

پد مخروطی سنگین با مارک اسکاچ
اسکاچ

من دوست دارم چند مورد را مانند یک باتری ، یک سیم برق و یک نوار اتصال کوچک ، در زیر سطح صاف میز کار خود نصب کنم. این پد های چسبناک فوق العاده چسبناک برای این کار بسیار مناسب هستند ، به من اجازه می دهند هر زمان که بخواهم اجزای سازنده را حذف کنم ، اما هرگز آنها را به طور تصادفی حذف نکنید قلاب های پلاستیکی سخت به آنها امکان می دهد تا با ایمنی بیشتری نسبت به مخملی استاندارد در جای خود “قفل” شوند. آنها به حدود 10 کیلوگرم نیرو نیاز دارند – یک تراکتور بسیار جامد! – رها ساختن. آنها همچنین در تلویزیون ها بسیار عالی کار می کنند و منابع کوچک برق را از بین می برند. فقط به خاطر داشته باشید که چسب محکم روی آنها برای اتمام مبلمان مفید نخواهد بود ، بنابراین از آنها در جایی که قابل مشاهده است استفاده نکنید.

بهترین لنت های چسب دار سنگین

محافظ برق انعطاف پذیر

محافظ برق Belkin
بلکین

صحبت از محافظ های برق: اگر سیم کشی مرتب می خواهید ، به یکی از انعطاف پذیرها نیاز دارید. من این نسخه را با هشت پریز Belkin دوست دارم زیرا به شما اجازه می دهد شش عدد از این پریزها 180 درجه بچرخند و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی منابع بزرگ پستانک را جای دهید. هر کسی که از محافظت در برابر موج استفاده می کند ، مطمئن شوید که برای تجهیزات شما مناسب است – شارژ تلویزیون و چندین کنسول بازی در یک مورد ممکن است نیاز به ارتقا داشته باشد.

بهترین محافظ ولتاژ برای مسیریابی کابل

نوار برق مینی

محافظ مینی بلکین Belkin
بلکین

مهم نیست که چقدر تنظیم خود را به پایان رسانده اید ، در نهایت مجبور خواهید شد که چیزی را به طور موقت روشن کنید. یک نوار برق کوچک با 2 یا 3 تماس برای این ایده آل است. من در زیر میز کارم از محافظ برق Belkin استفاده می کنم ، اما گزینه هایی نیز در بالای آن نصب شده است. برای راه اندازی تلویزیون ، درک و استفاده از “مکعب قدرت” راحت است.

بهترین مینی موج

سینی های کابل زیر میز

سینی کابل زیر میز.

بالا و قابل دسترس نگه داشتن مهار سیم کشی یکی از مهمترین عناصر میز مرتب است. این سینی های مدیریت کابل در زیر میز کار نصب می شوند و یک یا دو محافظ را نگه می دارند و اجازه می دهند کابل های برق به راحتی مسیریابی شوند. به عنوان پاداش ، این بدان معنی است که پس از اتمام کار باید بسیار کمتر از کابل های دیگر خود آرام باشید.

بهترین سینی کابل زیر میز

دارنده پردازنده

پردازنده زیر میز بایستید
3M

“دارنده CPU” اصطلاحی باقیمانده است و چیزی شبیه به نام غلط است – این یک کامپیوتر رومیزی کامل را دارد که در زیر میز نصب شده است. این برای بسیاری از موقعیت ها خوب است ، به خصوص اگر فضا کم دارید اما برای میزهای ایستاده بسیار مناسب است. به این دلیل است که می توانید آن را با سینی های کابل زیر میز بالا تنظیم کنید تا کل تنظیمات خود را فقط با یک یا دو سیم برق به خروجی منتقل کنید.

بهترین دارنده CPU

کانسیلر برای کابل ها

با این فرض که نمی توانید دیوار خود را بشکنید و کابل هایی را در پشت آن اجرا کنید ، “تصحیح کننده” بهترین راه بعدی برای رساندن کابل ها به تلویزیون یا مانیتور نصب شده است بدون اینکه آنها را در معرض دید قرار دهید. این لوله های چسب قابل استفاده مجدد در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود هستند. برای فدائیان واقعی می توانید آنها را متناسب با رنگ دیوار رنگ کنید تا تقریباً نامرئی شوند.

بهترین کانسیلر برای کابل ها
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*