بهترین ابزار برای ساخت رایانه رومیزی خود – بررسی Geek


رایانه مخصوص بازی پر از LED
آلبرتو گارسیا گیلن / Shutterstock.com

تمام آنچه برای ساخت یک رایانه رومیزی مدرن نیاز دارید یک پیچ گوشتی است. این همه است. اما اگر زمان راحت تر یا راحت تری می خواهید ، چند ابزار ساده وجود دارد که می توانید در بالای آن اضافه کنید تا کارها بدون مشکل انجام شود. هنگامی که قطعات خود را انتخاب کردید و مراحل نسبتاً آسان برداشتن را دانستید ، آماده خواهید بود.

کیت درایور

iFixIt کیت درایور 64 ابزار
iFixIt

پیچ گوشتی کار را برای کامپیوتر انجام می دهد ، اما داشتن تعدادی گزینه در اندازه (به خصوص پیچ گوشتی سر فیلیپس تقریباً جهانی) کار را آسان می کند. به همین منظور سالهاست که کیت درایور iFixIt را توصیه می کنیم. پیچ گوشتی اصلی از فولاد فوق العاده قوی با هسته گیر است و این کیت همراه با 64 راهنمای فولادی مغناطیسی با کیفیت بالا است تا تقریباً هر پیچ کوچکی را که تصور می کنید پوشش دهد. این کیت ها آنقدر خوب هستند که مشخص شده اپل از آنها برای طراحی رایانه های جدید استفاده می کند.

به هر حال ، اگر می خواهید از یک مته یا پیچ گوشتی برقی استفاده کنید ، این کار را نکنید: با استفاده از سرعت یا گشتاور زیاد روی پیچ های موجود در کیس کامپیوتر ، می توانید صفحه های مدار یا ورق های نازک فولادی را بشکنید. با انگشتان قابل اعتماد خود را بچسبانید.

کیت درایور IFixIt

بند مچ دست آنتی استاتیک

بند مچ دست آنتی استاتیک
کینگوین

بسیاری از سازندگان مدرن فکر می کنند تجهیزات ضد الکتریسیته ساکن بیش از حد است – تا زمانی که در یک مکان خشک و خنک کار می کنید ، احتمالاً قطعات تخلیه ایستا کوتاه نخواهید داشت. اما اگر می خواهید آن را ایمن بازی کنید – و اگر در حال ساخت یک سکوی گران قیمت گران قیمت هستید ، چرا نه؟ – دستبند آنتی استاتیک به سبک قدیمی راه است. یک انتهای آن را دور مچ خود قرار دهید ، سر دیگر را به یک قطعه فلز زمینی وصل کنید و از نگرانی در مورد الکتریسیته ساکن خلاص خواهید شد.

بند مچ دست آنتی استاتیک

پد سیلیکونی

حصیر لحیم کاری سیلیکونی Ceatech
ساتک

نکته ای که ممکن است هنگام ساخت کامپیوتر شما را شگفت زده کند این است که چند پیچ ​​را باید کنترل کنید. برای قائم نگه داشتن آنها می توانید از فنجان ها یا کاسه های آشپزخانه خود استفاده کنید ، اما این حصیر سیلیکونی راحت حتی بهتر است: دارای جداکننده داخلی برای نظم بخشیدن به وسایل ، مجهز به آهن ربا برای اطمینان از عدم پرواز است. ماده سیلیکونی به این معنی است که شما می توانید اجزای سازنده را مستقیماً روی تشک قرار دهید بدون اینکه نگران تخلیه های ساکن باشید.

فرش کار از سازمان دهنده سیلیکون

آهن ربا تلسکوپی

آهن ربا تلسکوپی.
استاد مغناطیس

همه ما آنجا بوده ایم: سوار شدن یک پیچ کاملاً کوچک به جعبه اشتباه عمل می کند و پیچ از قبل در جایی قرار گرفته است که انگشتان کرکی شما نمی توانند به آنجا برسند. این آهنربای تلسکوپی می تواند آنها را بگیرد بدون اینکه مجبور به حذف کل اجزای سازنده باشد … یا آنها را رها کند تا برای همیشه در اطراف قاب کامپیوتر شما به هم بخورند.

آهن ربا تلسکوپی

برخی از اتصالات کابل

کابل Velcro کراوات AmazonBasics
آمازون

در مورد رایانه ، کابلهای داده از حافظه ذخیره سازی شما و درایوهای دیسک به مادربرد و ریلهای برق از منبع تغذیه به مادربرد ، پردازنده ، پردازنده گرافیکی ، دستگاههای ذخیره سازی و همه فن ها می توانند مشکلی ایجاد کنند. برای نظم بخشیدن به امور ، چند مورد از این نوارهای نواری چوبی قابل استفاده مجدد را بردارید. در هنگام ساخت رایانه ، آنها نه تنها کابل ها را دور نگه می دارند ، بلکه اگر کیس شما دارای پنجره ای واضح باشد ، فضای داخلی آن نیز مرتب خواهد شد. همچنین گزینه های بهتری نسبت به بندهای زیپ دار هستند زیرا می توان از آنها استفاده مجدد کرد.

اتصالات کابل قابل استفاده مجدد AmazonBasics

مجموعه پیچ های یدکی

پیچ های رایانه ای
هلی فونر

باید یک کیف و فن جدید با تمام تجهیزات نصب و راه اندازی مورد نیاز شما وجود داشته باشد. اما اگر موفق به از دست دادن چیزی شوید یا اگر یک مجموعه موجود را ارتقا دهید ، ممکن است یک یا دو پیچ از دست شما خارج شود. (به معنای واقعی کلمه) این کیت شامل لوازم یدکی تقریباً برای هر چیزی که شما می توانید نیاز داشته باشید ، از جمله پین ​​های مادربرد سخت ، پیچ نصب فن و پیچ.

پیچ برای کامپیوتر و جعبه فضایی

خمیر حرارتی اضافی

خمیر حرارتی Arctic Silver 5
نقره قطب شمال

اگر پردازنده یا کولر CPU جدیدی خریداری کرده اید ، باید آن را با یک لوله کوچک چربی حرارتی حمل کنید ، ماده ای که باعث دفع گرما از پردازنده به مخزن گرما می شود. اما اگر آن را گم کنید یا کمی بیشتر به آن احتیاج دارید ، یافتن آن آسان است. ما یک گزینه مورد اعتماد برای ساخت رایانه به نام Arctic Silver 5 را توصیه می کنیم. اگر نمی دانید چگونه آن را پیاده سازی کنید ، این مقاله را در How-To Geek بررسی کنید.

خمیر حرارتی Arctic Silver 5

کنسرو ابزار هوا

ابزار هوای اپولار بدون هوا
اوپولار

کنسرو هوا مورد علاقه سازندگان رایانه های شخصی است که ماشین های خود را به روز می کنند یا به سادگی تمیز می کنند. اما این ایده آل نیست: این قوطی ها اساساً برای یکبار مصرف طراحی شده اند و مواد شیمیایی داخل آن برای محیط بسیار ناخوشایند است. درعوض ، از این ماشین الکتریکی کوچک “بدون هوا” استفاده کنید: این دستگاه در اصل برای داخل کامپیوتر شما یک فن است. همچنین برای تمیز کردن صفحه کلید تند و زننده شما عالی است.

گرد و غبار هوا بی سیم Opoplar

ایزوپروپیل الکل

ایزوپروپیل الکل
MaxTite

اگر به روش مستقیم تری برای تمیز کردن مناطق مشکل ساز در رایانه خود ، به ویژه پریزهای برق مهم در دوشاخه و تخته ها ، نیاز دارید ، الکل ایزوپروپیل راهی است که باید دنبال کنید. از نکات Q استفاده کنید تا الکل را به آرامی روی یک ورق نازک قرار دهید. این ماده استریل است و همه مخلوط ها را پاک می کند ، پس از آن تبخیر می شود و اجزای سازنده شما برای عمل آماده می شوند.

ایزوپروپیل الکل


اگر هنوز برای انتخاب اجزای واقعی رایانه برای رایانه ای که می خواهید بسازید به کمک نیاز دارید ، حتماً این ابزارهای آنلاین را بررسی کنید تا به شما در دستیابی به سازگاری و قیمت گذاری کمک کند. و البته ، اگر راهنمای گام به گام برای هر قسمت از ساخت رایانه خود می خواهید ، راهنمای جامع How-To Geek را بررسی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*