بهترین انواع مودم همراه اول و ایرانسل + لیست قیمت

LCD تکرنگ این مدل، یک نمونه 1.45 اینچی است و درون آن اطلاعاتی نظیر ظرفیت باتری، تعداد SMSهای دریافت شده، دسترسی به اینترنت، تعداد کانکشنهای وایفای، آنتن 3G و البته نام اپراتور همراه با SSID و پسورد شبکه به نمایش گذاشته میشود. یک مودم کاملا همراه و موبایل است. 3- مودم ایرانسل E5336 ارزان قیمتترین مودم ایرانسل بدون نیاز به کامپیوتر و منبع انرژی دائمی است. مودم وایمکس: اگر قصد دارید بدون نیاز به خط تلفن به اینترنت وصل شوید، توصیه میشود که از مودم وایمکس استفاده کنید چرا که این مودم برای وصل شدن به اینترنت به خط تلفن نیازی ندارد و میتواند انتخاب مناسبی برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل باشد. 6- مودم ایرانسل مدل E5373 را میتوان نسخه تکمیل شده E5336 دانست. با توجه به خوصیات و موارد دیگر که در خرید بهترین مودم همراه ایرانسل میتوان تاثیرگذار باشد دو مدل (FD-M60(2G, 3G, 4G ,4.5G ایرانسل و مودم همراهMF 810(2G,3G,4G را خدمت شما همراهان سورس کامپیوتر معرفی میکنیم. بعد از بیان ویژگیها و قابلیتهایی که باید هنگام خرید مودم به آن ها توجه کنید، در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی چند مدل از بهترین مودمهای ارزان قیمت بپردازیم.

با در نظر گرفتن این عیب، مودم بی سیم تی پی-لینک مدل TD-W9960 V1 باز هم یکی از بهترین مودمهای موجود در بازار ایران است. این مودم 4G/3G قابلیت ارسال و دریافت SMS را هم دارد، البته شما باید وارد پنل تنظیمات محصول شوید تا بتوانید SMS های دریافت شده را بخوانید یا SMS جدید ارسال نمایید. باتری این مودم ایرانسل همچنان دارای ظرفیت 1500 میلی آمپر ساعت بوده و طبق اطلاعات رسمی تا 6 ساعت توان موردنیاز دستگاه را تامین میکند. استفاده از تراشهای با مودم LTE Cat۶ باعث میشود که سرعت دانلود ۳۰۰ مگابیت و سرعت آپلود ۵۰ مگابیت باشد. در این مدل البته از صفحهنمایش خبری نیست اما پشتیبانی از شبکه 4G LTE به خوبی این ضعف را جبران کرده است. 4- مودم ایرانسل مدل E3372 برای کاربرانی مناسب است که سرعت بالاتر و دسترسی به شبکه 4G LTE برای آنها از اهمیت بالاتری نسبت به کانکشن وایفای و باتری داخلی برخوردار است.

این مدل از اینترنت دارای سرعت بسیار بالا و میزان پایداری مناسبی می باشد. در این قسمت شما می توانید از کدهای USSD استفاده کنید . استفاده از کد های دستوری یا همان USSD. اگر در حال حاضر از اینترنت ADSL استفاده میکنید ولی از کیفیت خدمات ارائه شده آن رضایت ندارید، یا اگر در منطقه محل سکونت و یا کار شما پورت خالی برای ارائه خدمات ADSL وجود ندارد، اینترنت پرسرعت 4G/4.5G ثابت (با دامنه سرعت 1 مگابیت بر ثانیه تا 80 مگابیت بر ثانیه) یا همان TD-LTE بهترین اینترنت برای استفاده در سازمانها، موسسات و شرکتهای تجاری و همچنین منازل شماست. این دوام البته در عمل به تعداد کانکشنهای وایفای و قدرت آنتن 3G بستگی بسیاری دارد اما در شرایط عادی و معمول میتوان بیش از 4 تا 5 ساعت روی آن حساب کرد. البته همچنان در سطح 3G و سقف سرعت 21Mbps باقی میماند اما با اضافه شدن باتری داخلی و صفحه نمایشگر، جذابیتهای تازهای را به این کلاس میافزاید.

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*