بهترین بازی های اکتشافی – بررسی Geek


Mobius Digital ، این شرکت بازی سازی ، Unknown Worlds Entertainment

کاوش در دنیای واقعی می تواند گران ، وقت گیر و خطرناک باشد. کاوش در دنیای دیجیتال همه اینهاست … اما از دست دادن یک ساعت بازی ، چند قطعه طلا و “زندگی” واقعاً به این ضرر نمی زند. اگر می خواهید در برخی از نفس گیرترین محیط هایی که بازی های مدرن می توانند ارائه دهند ، لذت ببرید ، عناوین زیر را بررسی کنید.

مناطق وحشی در فضای باز (PC / Xbox / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=T7Ozz8NtKcE

مناطق وحشی در فضای باز شما را از طریق یک منظومه شمسی شبیه سازی شده از سیارات جالب و جالب که بسیاری از اسرار را پنهان می کند ، هدایت می کند. در آنجا ، رمز و رازهای یک تمدن باستان را کشف خواهید کرد و تاریخ جذاب آنها را خواهید آموخت. با برخی از مکانیک های پرواز فضایی سرگرم کننده ، شخصیت های زیبا و موسیقی متن فوق العاده ، مناطق وحشی در فضای باز مطمئناً این یک بازی خواهد بود که هر طرفدار این ژانر خاص را تحت تعقیب خود قرار می دهد.

مناطق وحشی در فضای باز در رایانه های شخصی ، ایکس باکس و PS4 موجود است.

Subnautica (PC / Xbox / PS4 / Switch)

https://www.youtube.com/watch؟v=BtP8r8nRfko

Subnautica بیش از سایر عناوین ذکر شده در اینجا بر روی گیم پلی بقا تمرکز دارد ، که شما را مجبور می کند تا بر میزان غذا ، هیدراتاسیون و اکسیژن رسانی شخصیت خود نظارت داشته باشید ، اما این باید یک دنیای دست ساز و زیبا را نشان دهد. برای کشف و مستند سازی آنها می توانید دنیای زیر آب سیاره 4546B را که حاوی انواع بیوم های فراوان در حیات وحش بیگانه است ، کشف کنید. و تا وقتی که خسته نشوید فقط آنجا گیر نمی کنید. در واقع ، برخلاف بسیاری از بازی های زنده ماندن ، Subnautica داستانی مقاومت ناپذیر دارد که باید با پایان نهایی دنبال کند.

Subnautica در رایانه های شخصی ، ایکس باکس ، PS4 و سوییچ موجود است. (توجه: نسخه سوییچ در مقایسه با نسخه های دیگر از لحاظ گرافیکی تنزل یافته و تا اوایل سال 2021 منتشر نخواهد شد)

افسانه زلدا: حیات وحش تنفس (سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=zw47_q9wbBE

یک شانس مناسب وجود دارد که شما از آن شنیده اید نفس حیات وحش– در پایان ، وقتی بازی منتشر شد ، بازی کاملاً بزرگی بود. اگرچه در نگاه اول به نظر می رسد یک RPG استاندارد جهان باز است ، نفس حیات وحش هنوز ایده های تازه کافی را به میز می آورید تا بسیاری از بازیکنان را تحت تأثیر قرار دهد و البته برخی از موارد کلاسیک را تزریق کند زلدا tropes در فرمول. این جهان پر از چیزهایی برای کشف است ، و از آنجا که Link می تواند در این بازی از هر سطحی بالا برود ، روش پیمایش شما بی نظیر خواهد بود.

پیاده روی کوتاه (رایانه / سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=usBVx4J4CUM

پیاده روی کوتاه بسیار زیبا به نظر می رسد … خوب ، کوتاه در مقایسه با سایر بازی های اینجا ، اما این نیز بخشی از جذابیت آن است ، یک ساعت و نیم طولانی. اما سبک منحصر به فرد هنر و نوشتن جذاب باعث می شود که بازی همیشه ادامه داشته باشد. این جزیره ، که در طول بازی قادر به کشف آن خواهید بود ، اسرار مختلفی را برای کشف دارد و حتی اگر می خواهید کمی بیشتر از این عنوان قاپ بزنید ، برخی از کارهای جانبی را نیز باید انجام دهید.

پیاده روی کوتاه در رایانه شخصی و سوییچ موجود است.

No Man’s Sky (PC / Xbox / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=0DNoSn9W2vI

با یک جهان تقریباً بی نهایت و از نظر رویه ای تولید شده ، آسمان هیچ کس چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد همه چیز از گیاهان ، حیوانات و ساختمانهایی که در هر دنیا پیدا خواهید کرد در سایت تولید می شود و در همه اینها تنوع مناسبی وجود دارد. مانند هر سیستم تولید رویه ، آسمان هیچ کس محدودیت های خود را دارد ، اما رسیدن به آنها بین تمام فعالیت های موجود مانند ایجاد پایگاه ، چند نفره و دنبال کردن طرح باید مدتی طول بکشد.

آسمان هیچ کس در رایانه های شخصی ، ایکس باکس و PS4 موجود است.

ABZÛ (PC / Xbox / PS4 / سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=P2G54w8H4oM

ABZÛ شما را با مکانیک شنای روان و واقع بینانه به زیر دریا می برد تا دنیای دریا را بشناسید. شما انبوهی از موجودات زیر آب را به همراه منظره های نفس گیر مشاهده خواهید کرد ، در حالی که رمز و راز بزرگتری که در انتظار شماست هنگام فرو رفتن هرچه بیشتر و بیشتر در اعماق اقیانوس ، در انتظار شماست.

ABZÛ در رایانه های شخصی ، ایکس باکس ، PS4 و سوییچ موجود است.

Firewatch (PC / Xbox / PS4 / Switch)

https://www.youtube.com/watch؟v=HdUYYnfRdl8

در این عنوان جوی ، شما به عنوان ناظر آتش در صحرای وایومینگ کار خواهید کرد که به یک رمز و راز در اعماق جنگل تبدیل می شود. در حالی که این بازی بیشتر شامل پیاده روی از مکانی به مکان دیگر است ، انیمیشن های عالی و نقوش داستان محور همه چیز را سرگرم کننده نگه می دارند. درد هم نمی کند ساعت آتشتصاویر بصری فوق العاده ای هستند و صدای صدا از داستان پردازی عالی در بازی کم نظیر نیست.

ساعت مچی در رایانه های شخصی ، ایکس باکس ، PS4 و سوییچ موجود است.

سفر (PC / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=Ie4izgUrUmw

مسافرت رفتن یک بازی مسالمت آمیز برای سفر در یک صحرای بزرگ است. داستان در قطعات تقسیم شده بین سکانس های گیم پلی روایت می شود و زمین برای کویر به طرز شگفت انگیزی متنوع است. ولی مسافرت رفتننمادین ترین ویژگی نحوه برخورد با چند نفره است.

در طول بازی ، بازیکنان تصادفی می توانند وارد بازی شما شوند و از آن خارج شوند تا هنگام بازی با شما کاوش کنند. با این حال ، شما به غیر از یک پینگ ساده راهی برای برقراری ارتباط با آنها نخواهید داشت و تا زمان تبدیل اعتبارات ، نام آنها را نمی دانید. این یک مکانیک کاملاً منحصر به فرد است ، اگرچه این بازی هشت سال پیش منتشر شده است. متأسفانه ، شما نمی توانید بازی با یک دوست را انتخاب کنید.

مسافرت رفتن در رایانه های شخصی و PS4 موجود است.

Eastshade (PC / Xbox / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=mYslaGEMs4o

از شهرهای زیبا گرفته تا دیوارهای سنگی بزرگ ، چیزهای زیادی در جزیره Istshade یافت می شود و همه چیز را از نگاه یک هنرمند سرگردان خواهید دید. شما با شخصیت های مختلفی ملاقات خواهید کرد تا با آنها دوست شوید ، اسرار باستانی و موارد دیگر را فاش کنید ، همه آنها در پس زمینه فضای آرامش بخش و آرام هستند. Eashtade خیلی از شما نمی خواهد و به شما امکان می دهد با سرعت خودتان جهان را کشف کنید. فقط راحت باشید و همه چیز را بردارید.

Eashtade در رایانه های شخصی ، ایکس باکس و PS4 موجود است.

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles (PC / Switch / Xbox / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=atCcKsxL5XE

یوندر: تواریخ ابر ​​شکارچی همه چیز در مورد تسهیل در دنیای خیالی است. رازهای زیادی برای کشف در دنیای پر فراز و نشیب Gemea وجود دارد. NPC ها به وفور یافت می شوند و می توانید با آنها به جستجوی مأموریت بپردازید و یا یکی از موارد زیادی را که در سفر خواهید یافت تجارت کنید. همچنین برخی از مکانیک های کشاورزی و صنایع دستی برای درگیر کردن شما در طولانی مدت وجود دارد.

یوندر: تواریخ ابر ​​شکارچی در رایانه های شخصی ، ایکس باکس ، PS4 و سوییچ موجود است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*