بهترین برنامه ها و خدمات برای دیدن بابانوئل در سال 2020 – Geek را مرور کنید


گروهی از کودکان در حال تماشای یک گفتگوی ویدیویی با بابانوئل با لپ تاپ در یک خانه با جشن و شادی
Studio Romantic / Shutterstock.com

کریسمس ممکن است در گوشه گوشه باشد ، اما هنوز وقت کافی برای بچه های شما برای صحبت با سانتا وجود دارد. و علی رغم COVID-19 ، فرصت های اجتماعی زیادی برای سفر سالانه سانتا وجود دارد. در واقع ، ما برخی از برنامه ها و وب سایت ها را پیدا کرده ایم که به شما امکان می دهد یک جایگاه برای دریافت تماس ویدیویی از شخص سانتا برای فرزندان خود رزرو کنید.

هر یک از برنامه هایی که ما در آن قرار داده ایم هم در دستگاه های iOS و هم در دستگاه های Android موجود است آنها شامل تماس های ویدئویی نیستند ، اما به فرزندان شما امکان می دهد از سانتا تماس تلفنی بگیرند یا از سایر فعالیت های کریسمس مانند ایجاد عکس های تعطیلات با سانتا لذت ببرند. برخی حتی به گونه ای طراحی شده اند که به فرزندان شما اجازه می دهند پیامی را از سانتا بشنوند که به آنها یادآوری می کند در بهترین حالت خود باشند تا در لیست شیطان او قرار نگیرند.

خواه در حال مکالمه تصویری یا تماس تلفنی عادی باشید ، مطمئناً این گزینه های جایگزین بابانوئل مجازی روح کریسمس را زنده نگه می دارد و راهی عالی و جشن برای جشن گرفتن تعطیلات در کنار خانواده است.

مواردی که باید با این برنامه ها و خدمات در خاطر داشته باشید

قبل از ورود به سیستم ، نکاتی وجود دارد که باید در مورد این خدمات فصلی سرگرم کننده بدانید ، مانند قیمت گذاری ، محدودیت ها ، در دسترس بودن و موارد دیگر. و به دلیل ماهیت آنلاین منحصر به فرد آنها ، می خواهید مطمئن شوید که همه چاپهای خوب را خوانده اید تا اطمینان حاصل شود که تجربه مورد نظر شما روان است.

  • قیمت و در دسترس بودن: بیشتر این سرویس ها (به ویژه تماس های ویدیویی) با پرداخت هزینه در دسترس هستند و همچنین ممکن است از قبل به رزرو شیار نیاز داشته باشید ، بنابراین سریعاً عجله کنید و صندلی خود را در اسرع وقت ایمن کنید. همچنین باید مراقب خدماتی باشید که قیمت های فوق العاده بالایی را نسبت به آنچه ارائه می دهند تحمیل می کنند ، زیرا ممکن است بخاطر تعطیلات و محدودیت های COVID سعی کنند از شما استفاده کنند.
  • گزینه های سانتا: برخی از خدمات شخصیت های مختلفی را برای انتخاب ارائه می دهند ، مانند سانتا کلاوس ، خانم کلاوس یا حتی برخی از جن ها. برخی حتی گزینه های چند زبانه و چند ملیتی را برای سانتا ارائه می دهند و به همه این امکان را می دهد که احساس کنند که شامل این موضوع می شوند.
  • طول و سوغاتی را تجربه کنید: برخی از خدمات به شما امکان می دهد مواردی مانند نام (های) فرزندتان ، لیست کریسمس و سایر جزئیات را از قبل به عنوان راهی برای طبیعی تر کردن و جذاب کردن تجربه برای فرزندان خود ارسال کنید. تماس های ویدئویی با سانتا به طور متوسط ​​پنج دقیقه است و بیشتر تجربیات شامل عکسها و فیلم های یادبود است تا بتوانید آنها را برای لذت در آینده ذخیره کنید.
  • گزینه های گروه: برخی از سرویس ها هر بار یکبار بازدید مجازی از یک کودک را محدود می کنند ، در حالی که برخی دیگر اجازه می دهند چند کودک یا کل خانواده شما روی صفحه باشند. این از نظر سرویس متفاوت است ، بنابراین اگر چندین فرزند دارید حتماً دوباره بررسی کنید.

تماس های ویدئویی

بهترین چیز بعدی برای بازدید شخصی از سانتا مال این است که البته یک تماس ویدیویی شخصی از او بگیرید! خوشبختانه ، هر یک از این وب سایت ها بازدیدهای مجازی با Saint Nick را ارائه می دهند. بازدیدها به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه ارائه می شود ، بنابراین اگر علاقه مند هستید ثبت نام کنید.

JingleRing

سرویس تماس تصویری JingleRing سانتا
JingleRing

JingleRing (شروع از 24.95 دلار) یک گزینه محبوب و کاملاً مناسب برای یک تجربه کریسمس مجازی است. بهترین ویژگی های آن ترکیب متنوع مجریان و امکانات در نظر گرفته شده برای شخصی سازی خانواده است. شما عکس هایی با بابانوئل و همچنین یک فیلم به عنوان یادگاری دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد سالها آن لحظه را تجربه کنید. حتی گزینه ای برای اضافه کردن زمان داستان از لیست آماده داستانهای کلاسیک تعطیلات با پرداخت هزینه اضافی وجود دارد.

خدمات تعطیلات به شما امکان می دهد اولویت های خود را برای قومیت ، مذهب و زبان (از جمله ASL) انتخاب کنید. JingleRing همچنین دارای یک بابانوئل حساس است که برای کودکان با نیازهای ویژه در دسترس است. هنگام رزرو ، می توانید اطلاعات اضافی را که سانتا باید بداند ، مانند آنچه بچه های شما برای کریسمس می خواهند ، نام حیوانات خانگی و مواردی که شایسته ستایش هستند و یا نیاز به بهبود دارند ، فراهم کنید. می توانید بطور همزمان برای حداکثر چهار مهمان رزرو کنید و به طور متوسط ​​10-20 دقیقه بازدید کنید. گزینه ها تا 27 دسامبر باز هستند.

تماس سانتا T-Mobile

گزینه چت تصویری مجازی Santa Calling T-Mobile
تی موبایل

برای ملاقات کریس کرینگل امسال به کمک کمی نیاز دارید؟ اجازه دهید T-Mobile کمک کند. در SantaCalling.com ، T-Mobile به شما امکان می دهد یک گپ ویدیویی زنده رایگان با سانتا ترتیب دهید. قرارهای جدید هر روز ساعت 9 صبح PT سقوط می کنند ، بنابراین اگر نمی توانید به موقع یک جایگاه را رزرو کنید ، حتما روز بعد را بررسی کنید. T-Mobile همچنین با چندین گزینه انتخاب زبان و قومی پیوندهایی را به فیلم هایی با پیام سانتا ویژه برای کودکانی که صبر نمی کنند با او صحبت کنند ارائه می دهد.

هنگام ثبت نام آنلاین ، باید مشخص کنید که چه تعداد کودک در آن شرکت می کنند ، نام آنها چیست ، چگونه نام آنها را تلفظ کنید ، چه چیزی از سانتا می خواهند امسال و به چند س otherال دیگر پاسخ دهید تا سانتا بتواند تماس شخصی تری ارائه دهد. se این آزمایش برای همه در ایالات متحده آزاد است و تا 23 دسامبر ادامه دارد.

بابا نوئل

سانتا مجازی سانتا با سانتا در سورتمه خود در آسمان شب تماس می گیرد
بابا نوئل

تجربه سانتا “سفر با جن ها به قطب شمال” است. یک جن به نام Pickles در ابتدا از شما استقبال می کند ، سپس شما را به یک سفر جادویی از طریق خانه سانتا در قطب شمال می برد ، از جمله اتاق خواب الف ها ، اداره پست ، اصطبل های گوزن شمالی و کارخانه اسباب بازی ، و همچنین می توانید لذت ببرید در یک دیدار سریع با خانم کلاوس. سپس این تجربه با بازدید از خود نیک پیر سنت پایان می یابد. کل تجربه 10-12 دقیقه طول می کشد و کودک شما حدود پنج دقیقه را با سانتا می گذراند.

رزروها تا 24 دسامبر ادامه دارد و در اسلات های ساعتی از صبح زود تا اواخر شب موجود است. محدوده قیمت از 44.95 دلار برای اسلات صبح تا 79.95 دلار برای بازدید در بهترین زمان. تعداد افرادی که می توانند در مکالمه شرکت کنند محدودیتی ندارد ، بنابراین می توانید به کل خانواده خود وارد شوید ، مشروط بر اینکه همه آنها در صفحه جا بیفتند. سپس یک ضبط برای دریافت لذت برای سالهای آینده دریافت خواهید کرد.

کامئو

گزینه های پیام ویدیویی Cameo برای سانتا
کامئو

Cameo (قیمت ها متفاوت است) سایتی است که در آن می توانید با پرداخت هزینه شخصی پیام شخصی خود را به مشاهیر محبوب خود بفرستید ، بنابراین البته بابانوئل (یا بهتر بگوییم صدها وفادارترین مرجع تقلید وی) نیز در آنجا حضور دارد. قیمت های Cameo بسته به نوع بازیگری که انتخاب می کنید متفاوت است ، اما می توانید برای هر سانتا که به آن علاقه دارید صفحه جداگانه را مشاهده کنید تا درباره آنچه آنها ارائه می دهند بیشتر بدانید. برخی از سانتا ممکن است یک پیام کلی ارسال کند ، در حالی که دیگران ممکن است مایل به اجازه برخی از سفارشی سازی باشند. حتی ممکن است گزینه هایی برای خانم کلاوس و برخی از جن ها پیدا کنید.

کلوپ سام من سانتا

گزینه هایی برای بازدید مجازی از Santa's Santa برای اعضای حساب عکس
باشگاه سام

اگر با یک حساب عکس در عضو باشگاه سام باشید ، سانتا رایگان است. عضویت محدود به یک جلسه است ، اما بسیاری از کودکان می توانند در یک جلسه جای بگیرند. ظرف 48 ساعت از اسلات بازدید مجازی ، پیوندی برای بارگیری عکس و فیلم یادبود خود دریافت خواهید کرد که می توانید آن را بصورت آنلاین ذخیره یا به اشتراک بگذارید. برای برقراری تماس ، باید برنامه Zoom را روی دستگاهی در اینترنت بارگیری کنید و پنج دقیقه فرصت دارید با سانتا صحبت کنید. اگر در حال حاضر عضویت Sam’s Club ندارید ، ابتدا باید آن را تنظیم کنید.

برنامه های کاربردی

اگر نمی خواهید بخشی از تغییر را برای بازدید آنلاین از سانتا خرج کنید ، گزینه های جالب دیگری برای کریسمس از طریق این برنامه های تلفن همراه جشن در دسترس شما است. هیچ یک از برنامه ها مانند وب سایت های ذکر شده در بالا تماس های ویدیویی واقعی ارائه نمی دهند ، اما تماس صوتی ، عکس با سانتا و سایر فعالیت های سرگرم کننده را ارائه می دهند.

برنامه Santa Pics

برنامه Santa Pics با گزینه های AR برای موقعیت و موقعیت سانتا
عکس سانتا

با استفاده از برنامه Santa Pics (0.99 دلار) می توانید از واقعیت افزوده (AR) برای “قرار دادن” سانتا در اتاق خود استفاده کنید. حتی می توانید صحنه را با افزودن وسایل مخصوص تعطیلات ، انتخاب اینکه سانتا در چه موقعیتی بنشیند یا بایستد ، تنظیم کنید و حتی اندازه آن را تغییر دهید و بچرخانید تا در تمام عکس ها و فیلم هایی که با خود می گیرید ، عالی به نظر برسد. سپس ، به محض اینکه صحنه شما در قطب شمال تأیید شد ، بچه های خود را وادار کنید که برای گرفتن عکس پرش کنند!

می توانید عکس ها و فیلم های خود را مستقیماً از طریق برنامه به اشتراک بگذارید یا می توانید آنها را در دستگاه خود ذخیره کنید. همچنین می توانید اثر انگشت را از طریق برنامه سفارش دهید ، سپس می توانید آن را برای عزیزان خود ارسال کنید. این برنامه برای هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است.

بسته بندی از بابانوئل

بسته ای از برنامه سانتا با گزینه هایی برای شخصی سازی تماس های تلفنی برای کودکان
بسته بندی از بابانوئل

بسته سانتا (رایگان برای خریدهای درون برنامه ای) یک برنامه ساده است که یک تماس شخصی (اما شبیه سازی شده) با کودک سانتا شما ارائه می دهد. هنگام ثبت نام ، می توانید زمان و تاریخی را که می خواهید تماس باشد انتخاب کنید. سپس می توانید از میان 28 تبریک و پیام بی نظیر از سانتا ، مانند “شب کریسمس” (که به بچه ها اجازه می دهد بدانند که او در راه است) را انتخاب کنید. اگر می خواهید هنگام تماس بابانوئل هنگام تماس سانتا ، به همراه نام و سن وی ، حتی برای شخصی سازی بیشتر شخص ، چهره شما روی صفحه نشان داده شود ، می توانید عکس را بارگذاری کنید.

قطب شمال قابل حمل

برنامه قابل حمل قطب شمال با ویدئو ، تماس و گزینه های دیگر
قطب شمال قابل حمل

قطب شمال قابل حمل (رایگان برای خریدهای درون برنامه ای) به شما امکان می دهد یک تماس ویدیویی شخصی از سانتا دریافت کنید. این برنامه همچنین پیام های Premium را برای انتخاب و همچنین Magic Pass ارائه می دهد که 13.99 دلار هزینه دارد و شامل تعدادی پیام برای ارسال به فرزند شما ، همراه با برخی از موارد اضافی سرگرم کننده است. این کارت شامل تماس قبل از کریسمس است که کودک شما را ترغیب می کند تا در لیست بابانوئل خوب باشد ، یک تماس شب کریسمس به کودک شما می گوید که سانتا در سورتمه خود است و در جاده است و گزینه های دیگر برای گفتگوها و فعالیتها با یک تماس می توانید حداکثر چهار فرزند داشته باشید که برای خانواده های دارای فرزند بسیار مفید است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*