بهترین مکان ها برای خرید کارت های هدیه با تخفیف – Geek را مرور کنید


عکسهای صفحه های Raise.com ، Sam's Club و eBay
Raise، Sam’s Club، eBay

کارت های هدیه یکی از آسان ترین هدیه هایی است که می توانید در آخرین ثانیه بگیرید ، و همچنین شرط بندی های بسیار مطمئنی هستند که می توانید برای هرکسی در لیست هدیه خود قرار دهید. اما اینکه کارت هدیه ارزش مشخصی دارد ، به این معنی نیست که باید این مقدار هزینه کنید. منابع آنلاین بسیار خوبی وجود دارد که کارت های هدیه تخفیف – چه فیزیکی و چه دیجیتال – را ارائه می دهند. شما فقط باید بدانید که کجا را جستجو کنید.

هنگام مشاهده چنین مواردی باید مراقب باشید ، زیرا بسیاری از سایتهای کلاهبرداری با نوید کارتهای هدیه کاملا ارزان قیمت مردم را به خود جلب می کنند. در پایان روز ، کارت های هدیه هنوز پول هستند و به همین ترتیب محدودیتی در میزان کاهش آنها وجود دارد. با این حال ، تمام نقشه های نقشه ای که در این لیست پیدا می کنید ایمن هستند.

فروشندگان کارت

صفحه مرور Raise.com
بالا بردن

در اینجا بزرگترین تخفیف را کسب خواهید کرد. فروشندگان کارت دقیقاً همان کاری را که روی قلع می گوید انجام می دهند: آنها کارت های هدیه را به فروش می رسانند. کاربران کارت های هدیه ناخواسته خود را به این وب سایت ها می فروشند و وب سایت ها آنها را با قیمت های تخفیف داده شده به مصرف کنندگان می فروشند. این امر بستگی زیادی به وب سایتی که استفاده می کنید و کارت های هدیه موردنظر شما است ، اما تخفیف ها از 5 تا 30 درصد ممکن است باشد. بنابراین بیایید فقط نگاهی به تعدادی از این وب سایت ها بیندازیم و ببینیم کدام یک را باید بررسی کنید.

بسیاری از این وب سایت ها در حال رشد هستند ، اما اصلی ترین مواردی که توصیه می کنیم به آنها نگاه کنید ، Giftcards.com ، Cardpool ، Raise و CardCash هستند. همه آنها کارت های هدیه را از صدها خرده فروش مختلف با قیمت تخفیف شده ارائه می دهند ، اما Raise به طور خاص بیشترین انتخاب را دارد. Gift Card Granny نیز ارزش بررسی دارد زیرا این وب سایت دارای برخی تخفیف های کارت و همچنین دارای یک برنامه پاداش با پاداش بازگشت پول برای خرید کارت های کامل قیمت است.

بهترین قسمت این وب سایت ها امنیتی است که ارائه می دهند. شما فقط از یک کارت به صورت تصادفی در اینترنت کارت خریداری نمی کنید ، زیرا این سایت ها قبلاً با فروشندگان سروکار داشته اند ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید. و در صورت دریافت کارت نامشروع ، کلیه وب سایت هایی که در بالا ذکر کردیم در برابر این موارد محافظت می کنند. آنها ضمانت بازگشت وجهی دارند که به شما امکان می دهد کارت را برای بازپرداخت کامل برگردانید ، با کمترین بازه زمانی 45 روز در CardCash و طولانی ترین “هدیه مادربزرگ برای هدیه مادام العمر” است.

در مورد ارزش گذاری کارت های هدیه با قیمت ارزان ، این وب سایت ها بهترین گزینه هستند.

عمده فروشان

صفحه اصلی باشگاه سام
باشگاه سام

فروشگاه هایی مانند Sam’s Club و Costco بخاطر شخصیت انبوه خود به ارائه کالاهای تخفیف دار مشهور هستند و وضعیت کارتهای هدیه تفاوتی ندارد. ما در اینجا در مورد تخفیف های دیوانه وار صحبت نمی کنیم – شما معمولاً فقط 5٪ تا 10٪ پس انداز می کنید ، اما وقتی فروشندگان کارت آنچه را که شما دنبال می کنید ندارند ، ارزش بررسی در این فروشگاه ها را دارد.

بدیهی است که اشکال اصلی Sam’s Club و Costco این است که هر دو برای خرید چیزی از آنها به عضویت احتیاج دارند. عضویت برای هیچ یک ارزان نیست (به ترتیب 45 دلار در سال یا 60 دلار در سال برای Sam’s Club و Costco ، به ترتیب) ، بنابراین خرید کارت از هر یک از فروشگاه ها تنها در صورتی که از قبل هزینه عضویت را پرداخت کرده اید ، گزینه مفیدی است.

با این حال ، اگر در حال حاضر مشتری مکرر این فروشگاه ها هستید یا به طور مرتب به یک عمده فروش متفاوت مراجعه می کنید ، این یک روش عالی برای پس انداز پول است. همچنین لازم به یادآوری است که این کارت های هدیه فیزیکی است ، بنابراین اگر نیاز به ارسال آن دارید ، از قبل برنامه ریزی کنید.

بازارهای دست دوم

صفحه اصلی ای بی
eBay

هر بازاری که مورد استفاده قرار می گیرد (بیشتر eBay) افرادی را که سعی در تخلیه کارت های هدیه ناخواسته دارند – بعضی اوقات با قیمت های تخفیف دار ، در اختیار شما خواهد گذاشت. با استفاده از این روش می توانید معاملات عالی را بدست آورید ، اما این بدون خطر نیست. برخلاف فروشندگان کارت های فوق الذکر ، شما در اینجا امنیت چندانی برای محافظت از خود در برابر تقلب ندارید. eBay حمایت های مختلفی را از خریداران ارائه می دهد و در صورت پرداخت هزینه از طریق پی پال ، همیشه می توانید با آنها تماس بگیرید تا به عنوان آخرین چاره مشکل را برطرف کنید.

مطمئناً هنوز ارزش بررسی بازارهای کارتهای هدیه استفاده شده را دارد ، فقط به ارزیابی رتبه بندی فروشنده دقت کنید و مطمئن شوید که در صورت دروغ بودن ، نوعی بازپرداخت دارید.


اگر می خواهید در این فصل تعطیلات یا در هر زمان از خرید کارت هدیه مقداری پس انداز کنید ، گزینه های ارائه شده در اینجا مطمئناً به شما کمک می کنند. به هر حال ، وقتی می توانید مقداری پول پس انداز کنید بدون اینکه در هدیه شخص دیگری پس انداز کنید ، برای همه افراد درگیر یک برد است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*