بهترین نرم افزار اسکرین شات برای ثبت تصاویر و فیلم ها – Geek Review


Rawpixel.com

تصاویر صفحه چیزی است که بیشتر ما به طور منظم ایجاد می کنیم ، اما احتمالاً زیاد به آن فکر نمی کنیم. آنها برای ذخیره یک تصویر بصری به عنوان مرجع یا شواهد مفید هستند و راهی سریع برای به اشتراک گذاشتن چیزهای جالب و جالب هستند. اما اگر توسط برنامه عکس بومی دستگاه خود افسرده هستید ، ممکن است بخواهید یکی از این گزینه های عالی را ارتقا دهید.

اگرچه ابزار اصلی ضبط صفحه نمایش رایانه شما (مانند Snipping Tool مایکروسافت) به اندازه کافی برای انجام کار مناسب است ، اگر چیزی با ویژگی های بیشتر می خواهید ، مجبور نیستید به آن رضایت دهید. بهترین برنامه های عکس صفحه نیز گزینه های زیادی برای برچسب گذاری ، ویرایش و به اشتراک گذاری عکس های صفحه شما ارائه می دهند. برخی ممکن است ضبط تمام صفحه را برای وب سایت های طولانی یا پیمایشی جانبی و حتی ضبط روی صفحه ، مثلاً برای فیلم های آموزشی ، ارائه دهند.

بهترین نرم افزار جامع تصویر صفحه: SnagIt

نرم افزار SnagIt بخشی از یک صفحه وب را ضبط می کند
SnagIt

SnagIt (49.99 دلار) یک نرم افزار ضبط و ضبط صفحه نمایش بسیار سبک وزن اما قدرتمند است. و این یکی از معدود برنامه های نرم افزاری اسکرین شات است که هم برای ویندوز و هم برای Mac موجود است و دارای یک برنامه همراه رایگان رایگان برای iOS و Android است. SnagIt (و نوار ابزار مفید آن) ضبط بصری یا پردازش ، ویرایش تصاویر ، حاشیه نویسی و صادرات را آسان می کند.

این نرم افزار دارای یک ابزار ضبط همه در یک است که به شما امکان می دهد کل دسک تاپ ، یک منطقه یا پنجره خاص یا یک صفحه پیمایشی کامل را ضبط کنید. همچنین پیمایش پانوراما برای پیمایش عمودی ، افقی و بی پایان صفحات وب را ارائه می دهد. SnagIt می تواند صفحه ، صفحه iOS و وب کم شما را ضبط کند و حتی صدا را ضبط کند ، ایده آل برای کسانی که می خواهند دستورالعمل هایی را برای نشان دادن یک روند در ویدیو ایجاد کنند.

با SnagIt می توانید متن را ضبط و ویرایش کنید یا حاشیه نویسی و تمبرهای گرافیکی خود را اضافه کنید. این ابزار همچنین ابزارهایی برای برش بخشی از تصویر صفحه و هدایت خودکار بقیه با هم و مراقبت از پس زمینه دارد. همچنین ابزارهایی برای ایجاد فیلم از تصاویر و ایجاد GIF وجود دارد. پس از اتمام ، SnagIt به شما امکان می دهد تولیدات خود را مستقیماً به مقاصدی مانند YouTube ، Slack و موارد دیگر صادر کنید. همچنین یک محاکمه 15 روزه وجود دارد.

تن از ابزارهای ویرایش تصویر: PicPick

گزینه های نرم افزار ضبط PicPick Screenshot
PicPick

همانطور که هست ، گرفتن و به اشتراک گذاری تصویر در اکثر مواقع می تواند مفید واقع شود ، اما اگر برای ویرایش تصاویر خود قبل از اشتراک آنها به یک مجموعه ابزار جامع نیاز دارید ، قطعاً با PicPick (29.99 دلار) همراه باشید. نرم افزار رایگان نسخه محدود برای استفاده شخصی / خانگی عالی است ، اما نسخه پولی آن هم برای استفاده شخصی و هم تجاری کار می کند و شامل موارد اضافی خوبی مانند به روزرسانی خودکار ، ارتقا lif مادام العمر ، پشتیبانی فنی و بدون تبلیغات است. نکته منفی این است که فقط برای ویندوز در دسترس است (متاسفم برای کاربران مک و تلفن همراه).

PicPick می تواند یک صفحه کامل ، یک پنجره فعال ، یک صفحه پیمایشی و هر منطقه خاصی از دسک تاپ شما را ضبط کند. همچنین به شما امکان می دهد سرعت عکسبرداری را کم کنید ، ماوس را در عکس قرار دهید ، یا یک ضبط دستی را که تعیین می کنید ایجاد کنید. شما همچنین می توانید تنظیمات پیشرفته را برای شخصی سازی میانبرهای صفحه کلید ، کیفیت فایل ، کیفیت تصویر و موارد دیگر کنترل کنید.

ابزارهای موجود در نرم افزار برای ویرایش و بهبود تصویر شما چشمگیر هستند. می توانید آزادانه علامت گذاری و حاشیه نویسی کنید ، متن را وارد کنید ، برش دهید ، چرخش کنید ، تغییر اندازه دهید ، تار و تیز شود ، تعادل رنگ و روشنایی را تنظیم کنید و حتی اشکال ، علامت های آبی ، فریم ها و سایه ها را اضافه کنید. و گزینه های صادرات بسیاری وجود دارد ، مانند ایمیل ، Dropbox ، Google Drive ، Microsoft Office ، Facebook ، Skype یا حتی به چاپگر یا سرور FTP.

بهترین نرم افزار اصلی تصویر صفحه: Greenshot

ابزار عکس منبع باز رایگان Greenshot گرفتن بخشی از یک مقاله وب
گرین شات

Greenshot یک ابزار اسکرین شات منبع باز رایگان برای ویندوز و مک است. اگرچه بسیاری از ابزارهای درجه یک پیشرفته که برخی از گزینه های پولی در اختیار دارند ، از بین رفته اند ، اما عملکرد اصلی آن کاربر پسند است و فقط یک قدم آنچه را که نیاز دارید ، انجام می دهد. این می تواند عکسهای صفحه را به صورت تمام صفحه یا پنجره ، منطقه انتخاب شده یا صفحه وب پیمایشی کامل ایجاد کند.

نرم افزار سبک به شما امکان می دهد تا متن ها را علامت گذاری کنید ، حاشیه نویسی ها و گرافیک ها را اضافه کنید ، اندازه ها را برش داده و تغییر اندازه دهید و حتی قسمت های حساس یا نامناسب قاب را تاری کنید. پس از تنظیم تصویر خود ، می توانید آن را ذخیره کنید ، آن را چاپ کنید ، به یک ایمیل متصل کنید یا آن را به یک Microsoft Office Suite یا یک سایت میزبان عکس مانند Flickr ارسال کنید.

قوی ترین گزینه ها: ShareX

صفحه اصلی ShareX برای شروع ثبت تصویر
ShareX

اگر عکس و صفحه ضبط را به طور منظم انجام می دهید ، چه به دلایل شغلی یا شخصی ، بهتر است ابزارها و گزینه های ویرایش در دسترس داشته باشید. زرادخانه (رایگان) ابزار ویرایش و اشتراک گذاری درجه حرفه ای چشمگیر است ، اما گزینه های بیشمار آن در نهایت باعث می شود برنامه بهم ریخته شود. همچنین یک منحنی یادگیری جزئی وجود دارد ، اما اگر به چیزی سنگین نیاز دارید ، این برنامه ارزش آن را دارد.

برنامه منبع باز 15 روش ضبط را ارائه می دهد ، از Active Monitor و Window Menu گرفته تا Scrolling Capture و Auto Capture. برای گرفتن یک منطقه خاص ، می توانید از مستطیل ، بیضوی و با دست شکل مورد نظر را انتخاب کنید. همچنین انواع ابزارهای حاشیه نویسی برای انتخاب وجود دارد مانند پیکان ، پاک کن هوشمند ، تاری ، بزرگنمایی ، هایلایت ، پیکسل و موارد دیگر.

ShareX از انواع وظایف ضبط ، از جمله نمایش سریع منوی کار ، اسکن کد QR ، نمایش یک فایل در Explorer ، بارگذاری تصویر در یک میزبان ، کپی کردن مسیر پرونده در کلیپ بورد ، افزودن جلوه های تصویری یا علامت چاپ و غیره پشتیبانی می کند. . حتی می تواند GIF های متحرک ایجاد کند. همچنین اگر می خواهید فایل هایی را که با این نرم افزار ضبط نشده اند وارد کنید و ویرایش کنید ، روش ها و وظایف بارگذاری شده پشتیبانی شده نیز برای کار با آنها وجود دارد.

هنگامی که تصویر شما ویرایش و آماده به کار شد ، ShareX می تواند آن را به بیش از 70 مقصد از جمله Twitter ، Imgur ، Google Drive ، JIRA ، Gfycat ، puush ​​، YouTube ، Reddit ، Pushbullet ، Pinterest ، bit.ly ، VideoBin ، Amazon صادر کند. S3 ، GitHub Gist ، Flickr ، Pastebin و دیگران.

فضای کاری و پشتیبانی کتابخانه: Screenpresso

Screenpresso ابزار عکس صفحه برای ضبط و ویرایش یک صفحه وب
فشار روی صفحه

Screenpresso (رایگان ، با نسخه پولی) تصویربرداری گرد و تصویر را برای ویندوز ارائه می دهد و همچنین به عنوان پسوند Chrome در دسترس است. نسخه رایگان این نرم افزار ضبط تصویر و ضبط فیلم HD با مارک تجاری و ابزارهای محدود ویرایش تصویر را ارائه می دهد. ارتقا به نسخه 29.99 دلاری Pro ، تمام ویژگی های عالی برنامه را باز می کند.

Screenpresso Pro به شما امکان ضبط ویدئو HD ، از جمله صوتی ، ضبط آندروید ، تشخیص شخصیت نوری برای ضبط متن از تصاویر ، ویرایشگر تصویر با ویژگی های کامل (از جمله پردازش ، جلوه ها و علامت گذاری علامت) ، تولید سند ، برش و ادغام ویدئو ، بسیاری از ویژگی ها را می دهد. برای به اشتراک گذاری و چندین فضای کاری.

این برنامه می تواند کل صفحه ، بخشی از صفحه ، یک پنجره خاص را ضبط کند ، یک منطقه آزاد را انتخاب کرده و از طریق ویندوز پیمایش کند. حتی می توانید ماوس را روشن کرده یا تیراندازی را کم کنید. این نرم افزار دارای یک روند کاری سه مرحله ای است و بسیار چشمگیر است ، یک صفحه کار مانند ویجت است. این به شما امکان دسترسی سریع به تصاویر صفحه گرفته شده قبلی را می دهد که می توانید از طریق آنها فایلها را بکشید و رها کنید. همچنین دارای میانبرهایی برای سازماندهی ، کپی و چاپ ضبط ها و یک نوار ابزار برای ضبط ، ویرایش و انتشار تصاویر و فیلم ها.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*