بهترین کابینت های بازی خانگی برای سال 2020


دستگاه مینی پنگ Arcade1Up توسط دو نفر در یک میز بازی می شود
Arcade1 به بالا

چه کسی عاشق کشتن وقت در برخی از بازی های کلاسیک نیست؟ از جانب مرد من به Marvel Vs. Capcom ، این بازی های ویدیویی در قلب بسیاری از مردم جایگاه ویژه ای دارند. و در حالی که بازی کردن آنها روی درگاه کنسول خوب است ، بازی کردن آنها روی دستگاه بازی خانگی بسیار بهتر است. بنابراین ، اگر در زندگی خود متعصب بازی های آنلاین دارید ، در اینجا کابینت هایی را می توانید هدیه دهید که بانک را نمی شکند یا فضای زیادی را نمی خورند. به علاوه ، آنها در هرجایی عالی – اتاق بازی یا موارد دیگر – عالی به نظر می رسند.

تب Pac-Man: کابینت Pac-Man

کابینت Arcade1Up Pac-Man
Arcade1 به بالا

چه کسی عاشق تعقیب یک امتیاز بالا در نیست مرد من؟ به هر حال ، این یکی از شاخص ترین بازی های بازی در تمام دوران ها است و کابینت بازی Arcade1Up بهترین نسخه خانگی را ارائه می دهد. کابینت به نظر می رسد و مطابق با اصل است و حتی شامل موارد کمتر شناخته شده “Pac-Man Plus ”، که برخی تغییرات بصری و بازی را در بازی اصلی ایجاد می کند.

برای خانم Pac-Man طرفداران ، ما توصیه می کنیم خانم Pac-Man Counter-Cade ، که رنگهای نمادین و آثار هنری کابینت های اصلی را در ابعادی کمتر و ارزان تر حفظ می کند.

برای طرفداران جنگ ستارگان: کابینه Arcade1Up Star Wars

کابینه Arcade1Up Star Wars
Arcade1 به بالا

این کابینت با جزئیات زیبا ، سه کلاسیک را در خود جای داده است جنگ ستارگان بازی های مبتنی بر سه گانه اصلی. امید جدید و امپراتوری به عقب برمی گردد بازی ها بسیار شبیه هستند ، زیرا هر دو مبتنی بر شبیه سازهای بردار خطی هستند ، جایی که شما X-Wings را با جعبه پرواز کابینت خلبان می کنید. بازی برای بازگشت جدی در عوض ، این یک تفسیر پیکسلی از فیلم اصلی است ، و بازآفرینی نمادین ترین اقدام فیلم است. دیدن جنگ ستارگان جهان چندین بازی بازی مطمئناً برای طرفداران این سری لذت بخش خواهد بود و همچنین برنامه کنترل منحصر به فرد تماشای آن لذت بخش است.

دو نسخه وجود دارد جنگ ستارگان کابینت: یکی با صندلی و دیگری بدون. جای تعجب نیست که نسخه نشسته گرانتر است ، اما این تنها تفاوت این دو است – بازی ها ، کنترل ها و کابینت ها در هر دو نسخه یکسان هستند.

Shoot Some Hoops: Arcade1Up NBA Jam Cabinet

Arcade1Up NBA Jam Cabin
Arcade1 به بالا

جام جم NBA در دهه 90 به دلیل گیم پلی سرگرم کننده و اغراق آمیز که هنوز قسمت عمده ای از بسکتبال را دست نخورده مورد علاقه بسیاری است. این بازی از حداکثر چهار بازیکن چند نفره پشتیبانی می کند ، چیزی که Arcade1Up مطمئن شد از آن پشتیبانی می کند. این کابینت نه تنها دارای چهار مجموعه کنترل جداگانه (دو مجموعه برای هر تیم) است ، بلکه یکی از معدود کابینت های Arcade1Up است که از بازی آنلاین پشتیبانی می کند. بنابراین ، چه بخواهید روزهای شکوه را با افرادی در آن طرف و چه در آن طرف سپری کنید ، این کابینه اطمینان حاصل می کند که با هم بازی می کنید.

سرگرمی مشترک: کابینه Arcade1Up Teenage Mutant Ninja Turtles

کابینه Arcade1Up Teenage Mutant Ninja Turtles
Arcade1 به بالا

صحبت از چند نفره است ، بازیگران هرگز با عناوین ضرب و شتم عالی و لاکپشت های نینجا این بازی یکی از بهترین هاست – به خصوص برای طرفداران حق رای دادن. این ماشین چهار نفره شامل کنترلهای هماهنگ با رنگ برای هر لاک پشت است که آنها مزخرفات خردکن را می زنند. گیم پلی بازی ساده اما سرگرم کننده است ، و بازی دوم موجود در کابینه ، لاک پشت ها به موقع ، با جلوه های بصری به روز و مکانیک بیشتر ، موارد را گسترش می دهد.

The Ultimate Face-Off: Arcade1Up X-Men Vs. دفتر جنگنده خیابانی

Arcade1Up X-Men Vs.  دفتر جنگنده خیابانی
Arcade1 به بالا

هیچ نشانه ای از بازی ها نسبت به برخی از بازی های کلاسیک مبارزه ای وجود ندارد – اما چرا در حالی که ما در آن سرگرم هستیم ، برخی از ابرقهرمانان را پرت نمی کنیم؟ این کابینت شامل X-Men Children of the Atom، X-Men Vs. Street Fighter، X-Men Mutant Apocolypse، و Marvel Vs. Capcom: Clash of Super-Heroes. البته ، شما می توانید تشخیص دهید Marvel Vs. کپ کام به عنوان یک نام ، اگر با ضبط های فعلی مجموعه آشنا هستید ، اما قطعاً ارزش بازگشت به این عناوین قدیمی را دارد.

با در نظر گرفتن سه بازی مبارزه ای ، مطمئناً زمان زیادی را صرف مبارزه با دوستان خود در این نزاع های آشفته خواهید کرد – حتی یک بازی آنلاین برای این سه بازی وجود دارد. X-Men Mutant Apocolypse این قطعاً یک بازی کابینتی عجیب و غریب است ، زیرا یک بازی ماجراجویی جانبی است ، اما این به این معنا نیست که از درگیری آن قدردانی نمی شود.

اگر طرفدار مبارزان هستید ، Arcade1Up’s است مورتال کمبت اگر می توانید آن را پیدا کنید ، دستگاه یک انتخاب عالی است. به نظر می رسد همه جا از جمله Walmart فروخته شده است. اما هنوز هم چیزی است که باید مراقب آن باشید.

Dig it Up: Arcade1Up Dig Dug Counter-Cade

Arcade1Up Dig Dug Counter-Cade
Arcade1 به بالا

سنگر را حفر کنید همه ، خوب ، حفاری است. شما باید از سیاه چال عبور کنید ، انواع مختلف دشمنان را شکست دهید بدون اینکه برای پیشروی بمیرید. چیزهای فراتر از این چیزها نیست ، اما آنقدر یک بازی جذاب است که قطعاً سزاوار جایگاهی در این لیست است. Counter-Cade توسط Arcade1Up ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد و به اندازه کافی جمع و جور است تا در فضاهای تنگ جا شود. همچنین شامل می شود حفاری حفر 2 ، که در یک جزیره اتفاق می افتد و دارای مکانیک های جدید گیم پلی است.

به ستاره ها بروید: Arcade1Up Galaga Counter-Cade

Arcade1Up Galaga Counter-Cade
Arcade1 به بالا

ما یک کلاس کلاسیک دیگر Namco داریم که باید از آن عبور کنیم و بی نهایت اعتیاد آور است گالاگا این یک بازی با امتیاز بالا است که با پیشرفت ، سطح دشواری آن افزایش می یابد. ممکن است کنترل های منحصر به فردی وجود نداشته باشد ، اما گیم پلی اساسی آنقدر خوب طراحی شده است که مطمئناً علاقه مندان به بازی را به وجد می آورند.

بنابراین بسیاری از بازی های SNK: SNK MVSX Arcade Machine

دستگاه بازی SNK MVSX
تنها

SNK یک کاتالوگ عالی از بازی های مبارزان مانند دارد پادشاه مبارزان سری به لغزنده های جانبی عالی مانند حلزون فلزی و این کابینت بازی از Unico طی 50 سال در 50 بازی از توسعه دهنده بسته بندی شده است. این یک ارزش خارق العاده است و با دو مجموعه کنترل که در کابینت تعبیه شده است ، می توانید در بازی های چند نفره از هر بازی نهایت لذت را ببرید.

در صورت تمایل ، ماشین بازی واقعی می تواند روی یک میز آشپزخانه آرام باشد ، اما جایگاه موجود آن را برای استفاده شخصی از ارتفاع ایستاده بالا می برد.

خیلی از بازی های SNK

تعداد زیادی از بازی ها: AtGames Legends Ultimate

AtGames Legends Ultimate
AtGames

در حالی که کابینت هایی که تاکنون ذکر کرده ایم در بازی ها یا سری های خاصی تخصص دارند ، AtGames Legend Ultimate بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این کابینت شامل 300 بازی بازی کاملاً مجاز است که از قبل در آن بارگیری شده است. اکنون ، در حالی که بسیاری از این بازی ها به ویژه قابل توجه نیستند ، در اینجا برخی از نام های قابل شناسایی مانند نیروهای دفاع زمین ، تتریس ، و حتی سوپراستارها سه گانه از SNES. کابینت به دو مجموعه کنترل برای عناوین چند نفره مجهز شده است. اتصال Raspberry Pi به آن برای حتی بیشتر بازی ها نسبتاً آسان است.

همچنین می توانید AtGames Legends Control Deck را که دارای 150 بازی از قبل بارگیری شده است ، خریداری کنید. عرشه کنترل را می توان به صورت بی سیم به کابینت بازی به عنوان یک روش دیگر برای بازی متصل کرد ، یا می توانید آن را به تلویزیون متصل کنید تا بازی ها را از روی صفحه کنترل روی صفحه بزرگ انجام دهید.

سازگار با تلویزیون: Dragon’s Lair X Replicade

Dragon's Lair X Replicade
اسباب بازی های موج جدید

لانه اژدها نوعی کارتون تعاملی است. در طول انیمیشن هایی که به زیبایی توسط دست کشیده شده اید ، باید برخی از وقایع را با فشار دادن دکمه مناسب به اندازه کافی سریع انجام دهید تا از مرگ جلوگیری کنید. راه زیادی برای معرفی واقعی بازیکن وجود ندارد ، اما تصادفی سازی صحنه ها و چالش ها به تازه نگه داشتن همه چیز کمک می کند. این کابینت از New Wave Toys به شما امکان می دهد از بازی ششم اندازه اصلی بازی لذت ببرید. اگرچه این کابینت ممکن است کوچک باشد ، اما با مجموعه ای کامل از کنترل ها هنوز کاملاً عملیاتی است.

علاوه بر این ، می توانید کابینت تلویزیون خود را روشن کنید تا از بازی در صفحه نمایش بزرگ لذت ببرید. همراه با خود کابینت ، برخی از doodads کوچک سرگرم کننده مانند دستگاه پخش مینی لیزر و کتابچه راهنمای کاربر تکرار شده نیز دریافت خواهید کرد.

ابعاد میز: بازی کوچک

کابینت کوچک Arcade Frogger
یک بازی کوچک

در حالی که کابینت های بزرگتری که تاکنون پوشش داده ایم برای حفظ صادقانه کابینت های اصلی فوق العاده است ، اما گاهی اوقات شما فقط می خواهید یک کابینت زیبا و Pac-Man روی میز کار شما کار کند. این دقیقاً همان چیزی است که Tiny Arcade ارائه می دهد – اگرچه احتمالاً از روی اسم حدس می زنید. این میکرو کابینت ها متناسب با نمونه های بزرگتر خود تزئین شده اند و شامل کنترل های کوچکی هستند که … برای آنچه که هست عالی هستند.

گرچه آنها در هنگام انجام واقعی بازی ها رقابت را منفجر نخواهند کرد ، اما آنها همچنان یک خبر سرگرم کننده هستند. در حال حاضر 11 کابینت مختلف برای موجود است Dig Dug، Frogger، Galaga، Galaxian، Mrs. Pac-Man ، Pac-Man ، Space Invaders ، New Rally X ، Pole Position ، Q * Bert ، و تتریس

بازی کلاسیک: Atari Mini PONG Jr.

Arcade1Up Atari Mini PONG جونیور
Arcade1 به بالا

برای پایان دادن به لیست خود ، ما به ابتدا برمی گردیم. پنگ یکی از قدیمی ترین ماشین های بازی بود که تاکنون عرضه شده است ، و این نسخه تخته ای همچنان به زیبایی کابینت های اصلی وفادار مانده است. شما برای حرکت دادن دست و پا زدن خود شماره گیری را می چرخانید ، و گرچه بسیار ساده است ، اما بازی مانند یک نگاه سرگرم کننده به تاریخچه بازی ادامه دارد. این دستگاه همچنین قابل حمل است ، بنابراین بردن آن به خانه یکی از دوستان (وقتی دوباره به گزینه ای تبدیل شود) مشکلی ایجاد نمی کند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*