“بهشت و آخرین اژدها” در همان روز به سینماها و دیزنی + می رود – Review Geek


بهشت ، از
دیزنی

در آنچه ممکن است روند رو به رشد خوانده شود ، دیزنی اعلام کرده است که آن را منتشر خواهد کرد فیلم آینده او ، بهشت و آخرین اژدها، در 5 مارس 2021 ، چه در سینما و چه در دیزنی +. اما بسیار شبیه است مولان، برای تحویل از خانه در روز راه اندازی باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

این برنامه ها مشابه اعلامیه اخیر برادران وارنر است. تا همه فیلم ها را در سال 2021 در سینماها و HBO Max در همان روز اکران کند. با همه گیری مداوم ، مردم هنوز تمایلی به رفتن به سینماها ندارند ، بنابراین داشتن گزینه ای برای تماشای از خانه یک تغییر خوشایند است.

https://www.youtube.com/watch؟v=9BPMTr-NS9s

در حالی که دیزنی تصمیم گرفت برخی از فیلم ها را به صورت رایگان برای سرویس پخش جریانی خود منتشر کند ، مانند روح و بعد، هر فیلمی چنین برخوردی نمی کند. وقتی دور تئاترها رفتید و مستقیم به آنجا رفتید دیزنی+ ، مشترکین برای دیدن فوری آن باید 30 دلار بپردازند یا اینکه تا دسامبر صبر کنند.

بهشت و آخرین اژدها درمان مشابهی با “دسترسی اولیه” دریافت خواهد کرد ، اگرچه دیزنی از بیان هزینه های دسترسی زودهنگام خودداری کرد. خود فیلم جالب به نظر می رسد. این اتفاق در دنیای خیالی به نام کوماندرا می افتد و اژدها تقریباً منقرض شده است. آنها 500 سال پیش برای حفاظت از انسان در برابر حمله هیولاهای موسوم به Druon ، فداکاری کردند.

اما اکنون دروون بازگشته است و رایا باید آخرین اژدها را پیدا کند و همه را نجات دهد. اما با توجه به اینکه دیزنی است ، احتمالاً شاهد چند چرخش و بسیاری از درسهای یادگیری زندگی خواهیم بود. بهشت و آخرین اژدها در 5 مارس 2021 به سینماها و دیزنی + وارد می شود.

منبع: دیزنی از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*