به روزرسانی جدید Google Fit و Wear OS مشاهده اطلاعات سلامت را آسان تر می کند – Geek Review


گوگل

سلامتی و سلامتی امسال بیش از هر زمان دیگری مهم شده است. خوشبختانه ، آخرین به روزرسانی گوگل برای Google Fit و Wear OS توسط Google مشاهده همه اطلاعات سلامت خود را با یک نگاه در یک مرکز حتی راحت تر خواهد کرد. با استفاده از آن زمان آسان تری برای بررسی شاخص هایی مانند ضربان قلب ، تعداد مراحل و فشار خون خواهید داشت.

به گفته گوگل ، به روزرسانی ها طی چند روز آینده منتشر می شوند.

هاب

برنامه به روز شده Google Fit اطلاعات مربوط به را متمرکز می کند برنامه هایی مانند MyFitnessPal ، Sleep as Android ، Strava ، Wear OS توسط Google ، Basis و دیگران در یک مرکز. همچنین به شما امکان می دهد خلاصه ای از معیارهای اندازه گیری خود را همراه با اهداف روزانه و هفتگی از صفحه اصلی مشاهده کنید مراحل و نقاط قلب.

مقداری هوای تازه بگیرید

گوگل همچنین در حال به روزرسانی زمان صرف شده در ساعت های هوشمند Wear OS توسط Google است. طراحی جدید جسورانه تر و ساده تر است و فقط مناسب ترین جزئیات را برای پیش بینی هوا و هشدارها ارائه می دهد.

پد قابل تنفس جدید شما را در جلسات تنفس راهنمایی می کند تا به شما کمک کند تا از فشار خارج شوید. پس از پایان کار ، می توانید با تغییر ضربان قلب ، آمار جلسه خود را مشاهده کنید.

به روزرسانی های ساعت هوشمند ساعت هوشمند Google Wear OS
گوگل

ردیابی تمرین

میانبرهای جدید توسط ساعت های هوشمند گوگل به Google Fit Workouts Tile in Wear OS اضافه شده اند که تعویض تمرین را آسان تر می کنند. به شما امکان می دهد در حین آموزش تمام شاخص های خود را در یک صفحه مشاهده کنید. شما می توانید اهداف آموزشی را تعیین کرده و هشدارهایی دریافت کنید که به شما اطلاع می دهد که آیا در پیست باقی می مانید یا خیر.

برنامه Google Fit به شما امکان می دهد خلاصه ای از پیاده روی یا دویدن خود را با نقشه ای پر از نشانگرهای سرعت و مایل مشاهده کنید. علاوه بر این ، می توانید به راحتی از طریق سوابق رسانه های اجتماعی یا برنامه های پیام رسان Google Fit ، آمار ، برنامه های سفر ، عکس ها و تبلیغات خود را با سایر افراد به اشتراک بگذارید.

ردیابی خواب

Google حتی ابزارهای خواب بیشتر را با به روزرسانی ادغام کرده و اطلاعات خواب بیشتری را در Google Fit قرار می دهد. پشتیبانی گسترده ای از دستگاه ها و برنامه ها مانند Oura Ring ، تشک ردیابی خواب Withings ، Smartwatch Fossil Gen 5E ، مثل اندروید بخوابیدو یک چرخه خواب.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*