به روزرسانی ردیابی پرتوی Minecraft برای همه بازیکنان ویندوز 10 – Geek Review


کولوسئوم در Minecraft با نورپردازی واقع بینانه.
انویدیا

یکی از مهیج ترین فن آوری های جدید در بازی ها ردیابی اشعه است که نحوه تأثیر منابع نور مجازی بر عناصر موجود در محیط آنها را محاسبه می کند. ردیابی ری می تواند فوراً بازی را واقع بینانه تر نشان دهد و شما را به محیط جذب کند. و اکنون Minecraft آماده است تا ردیابی پرتو را برای همه بازیکنان ویندوز 10 فعال کند. خوب ، همه بازیکنانی که دارای یک کارت گرافیک کاملاً قدرتمند هستند ، یعنی.

رودخانه در Minecraft با بازتاب های واقع بینانه.
کنکوری

این به این دلیل است که هر کارت گرافیک نمی تواند ردیابی اشعه را کنترل کند. این هنوز یک روش جدید است و به انرژی زیادی نیاز دارد. برای استفاده از چیزی به GPU GeForce RTX 2060 یا بهتر نیاز دارید. اما اگر اسب بخار داشته باشید ، بلافاصله متوجه نتایج خواهید شد.

مایکروسافت بسته ویژه ای برای ارائه متن از نظر فیزیکی را در Minecraft اجرا کرده است. تا زمانی که دنیای شما در حال استفاده از این بسته بافت باشد ، اثرات ردیابی اشعه دریافت خواهید کرد. این شامل نور خورشید ، سایه ها و بازتاب واقع بینانه است.

https://www.youtube.com/watch؟v=VM-6da3PB1o

بازی Minecraft ، اجزای بلوک و هر چیز دیگری هنوز قابل مشاهده است. اما هنوز هم مانند یک کلاس متفاوت از گرافیک به نظر می رسد. این مانند این است که از یک بازی طراحی شده برای پلی استیشن 2 به پلی استیشن 4 تغییر دهید. بسته به قدرت کارت گرافیک شما ، انویدیا قول می دهد ردیابی پرتو و حداقل 60 فریم در ثانیه را با وضوح 1920 × 1080 دریافت کند. کارت های گرافیک گران قیمت ، مانند RTX 3080 ، می توانند با Minecraft با ردیابی پرتو در 60 فریم در ثانیه و وضوح 4K کار کنند.

به روزرسانی ردیابی پرتو برای همه بازیکنان Minecraft ویندوز 10 رایگان است و در دو کلمه Colosseum RTX (اکنون در دسترس است) و Dungeon Dash RTX (به زودی) در دسترس خواهد بود.

منبع: مایکروسافت
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*