به روزرسانی نینتندو سوییچ همگام سازی ابری خودکار ، انتقال آسان صفحه را اضافه می کند – بررسی Geek


مایکل کرایدر

سوییچ فوق العاده است ، اما این یک ماشین بازی کاملاً متحرک است ، نه فقط یک ماشین موبایل. این بدان معناست که انتقال ، مثلاً تصاویر صفحه از بازی های شما ، شامل رد و بدل کردن کارت های MicroSD یا اتصال یک حساب توییتر می شود. نه بیشتر: با آخرین به روزرسانی ، می توانید تصاویر را مستقیماً از طریق USB به رایانه منتقل کنید. روزنامه نگاران خوشحال هستند.

به روزرسانی نرم افزار 11.0 چند ترفند دیگر اضافه می کند: شما همچنین می توانید تصاویر و فیلم ها را از طریق کد QR به تلفن ها منتقل کنید و نرم افزار کنسول از اتصالات راحت تری مانند دکمه Switch Online به طور مستقیم در صفحه اصلی برخوردار است.

اما بزرگترین معاملات بزرگ به روزرسانی خودکار در فضای ابری است: کاربران با چندین کنسول نینتندو سوییچ که در همان حساب کاربری وارد شده اند (و در حال حاضر در Switch Online مشترک هستند) در صورت بارگیری و بارگیری داده های صرفه جویی در بازی به طور خودکار لازم این یک پیشرفت بزرگ برای هر کسی است که هم سوئیچ استاندارد دارد و هم سوئیچ Lite. متأسفانه ، نینتندو هنوز باید یک خلاoph کوچک در این روند وارد کند: شما باید این ویژگی را به صورت دستی فعال کرده و برای روشن کردن اولین بار که بازی را شروع می کنید ، داده ای را ذخیره کنید. این کاری است که کنسول های بازی دیگر سالها برای پروتکل انجام داده اند.

سایر موارد اضافی شامل بخش جدید “روندها” است که نشان می دهد دوستان شما چه بازی می کنند ، گزینه هایی برای انتخاب اولین بار برای بارگیری و نمادهای سفارشی جدید برای تولد 35 سالگی سوپر ماریو. می توانید به روزرسانی را در منوی تنظیمات پیدا کنید.

منبع: نینتندو
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*