بک لینک PBN (پی بی ان) – خدمات سئو (SEO)

یک سایت با اتوریتی بالا برای ساخت لینک پروفایلی، وارد سایت شوید و در آن ثبت نام کنید و سپس در بخش اکانت وارد قسمت پروفایل شوید و بخش آدرس سایت را پر کنید، به این شکل یک لینک بدون انکرتکس به سایتتان دریافت می کنید، ارزش اینگونه لینک ها به مراتب بیش از گذشته است. ساخت بک لینک با استفاده از بازنشر محتوا یکی از بهترین کارهایی است که شما در پروسه سئو سایت تان می توانید انجام دهید. حتی خود شما هم شاید تاحالا ویدیو فردی را در سایت یا وبلاگ خود منتشر کرده باشید که در آن لینک طرف (چه به صورت ریز یا درشت) درون ویدیو قرار دارد و جالب این است که گوگل باز هم توانایی خواندن تمام کلمات یا لینک ها و عکس ها را درون ویدیو دارد و قطعا متوجه خواهد شد که این ویدیو توسط شما ساخته یا تهیه شده. این نوع بک لینک ها از نوع دائمی می باشند. در اینترنت افراد بسیاری پروژ هایی را قبول میکنند که در مدت کوتاهی آن ها را سئو میکنند در مبحث سئو وبهینه سازی ، سئو شامل یک پروسه بلند مدت است اما این افراد با توجه به خرید همین بک لینک ها و کارهای اشتباه سایت ها را سئو میکنند و تحویل میدهند در صورتی که هیچگونه تظمینی در قراردادشان برای بالاماندن وبسایت نداده اند.

این سایت ها در همه زمینه ها موضوع دارند و در گوگل از امتیاز بالایی برخوردار هستند. همه منشا ترافیک یک وبسایت از جستجوی گوگل، یاهو، بینگ و دیگر موتورهای جستجو نیست. پس از همه ، همه چیز بالا می رود باید پایین بیاید. پس پیشبند خود را ببندید که قرار است بهترین سئو وب سایت را شانه به شانهی هم آماده کنیم. اما در تمام مدت استفاده از آنها ، خطر ناخوشایند برای از بین بردن پتانسیل رتبه بندی وب سایت خود را با یک خراب کردن به وجود می آورید. اما چطور؟ چگونه گوگل وب سایتهایی را که از PBN استفاده می کنند برای افزایش SEO خود مجازات می کند؟ این ممکن است به نظر می رسد سرنوشت ساز است ، اما شرایط انسان است. در حقیقت ، فقط در فیس بوک ، این ارتباط آشکار است . برخی از سئو کاران معتقند که بک لینک دیگر اهمیت خود را از دست داده و مهم ترین اقدام در سئو بهینه سازی محتوای وب سایت است. شما باید بررسی کنید که معیارهای این وب سایت ها به اندازه کافی بالا هستند تا بتوانند رتبه های برتر را سریعتر به دست آورند.

اما قبل از انجام این کار ، مطمئن شوید که از ویرایشگر سؤال می کنید خط مشی آنها در رابطه با بک لینک چیست. به علاوه ، شما بیشتر از آنچه که از مشتریان جدید و زودگذر انجام می دهید ، بیشتر از یک مشتری وفادار ، توجه و سئو بهتری را ایجاد می کنید. این محتوا برای بیشتر افرادی که روزانه با اینترنت سروکار دارند بسیار جذاب است، بنابراین شانس دریافت لینک برایش بسیار بالاست. هرچه هرچه بیشتر در صفحات رسانه های اجتماعی خود شرکت کنید ، بهتر می شوید. چرا گوگل وب سایتهایی را که از حضور رسانه های اجتماعی فعال و به روز برخوردار هستند بهتر از مواردی که نمی کنند رتبه بندی می کند ؟ مثل تمام کارهای که یک مدیر در طول روز برای کسب و کار اینترنتی خود انجام می دهد. بعد از انجام لینک سازی PBN برای من چه اتفاقی افتاد ؟ در صورتی که سایت شما محتوا محور می باشد، پیش از خرید بک لینک کلیه فاکتورهای لینک سازی داخلی را رعایت و اجرا کرده باشید چرا که لینک سازی داخلی جزو فاکتورهای بسیار مهم و موثر در ارتقای رتبه سایت شما میباشد. پی بی ان مخفف کلمه Private Blog Network است و یه شبکهای از وب سایت های مورد استفاده برای فرم دادن لینکها به شکل یک وبسایت است (به جهت گذراندن اعتبار) و به منظور اداره کردن رتبه بندی موتور جست و جو است.

گزینه بهتر این است که بک گراندهای خود را به مرور زمان با استفاده از وبلاگ نویسی مهمان ، نوشتن شرح نامه ها ، ایجاد محتوای ارزشمند به اشتراک گذاری ، اهرم بسترهای اجتماعی خود و ایجاد مخاطبان وفادار ایجاد کنید. وبلاگ نویسی مهمان این امکان را به شما می دهد که ضمن داشتن بک لینک ، به وب سایت شخص دیگری نیز ارزش دهید. تنها یکباراستفاده از پست مهمان برای دریافت بک لینک کار درستی نیست! مثلا فقط روی سایت هایی که .com هستند محدود نشوید و از دامنه های دیگری با پسوند دامنه .ir ، .org و .net نیز بک لینک بخرید. در چند سال گذشته گوگل به عنوان اولین موتور جست و جو گر دنیا بر روی هوشمندی ربات های خود بسیار هزینه نموده است به نوبه ای که امروزه تقریبا نمیتوان به هیچ طریقی آنها را فریب داد تا به وسیله ی روش هایی غیر از مسیری که گوگل برای رسیدن به رتبه های برتر در نظر گرفته است به این مقصد رسید. و از این رو خرید بک لینک با کیفیت و قوی می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماید . از جمله سختی های این استراتژی است که با خدمات تسمینو در این زمینه، ساده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*