تعطیلات را با صداهای جشن Nest Hello – Geek Preview فراخوانی کنید


گوگل

شروع به شباهت بسیاری به کریسمس می کند. یا کوانزا. یا یک ژنرال زمستانی. و اگر مثل من هستید و از قبل تزیینات را انجام داده اید ، پس از شنیدن صدای زنگوله ها Nest Hello خوشحال خواهید شد در سرگرمی و زنگ های جدیدی را برای مطابقت با فصل اضافه کرد. بهترین قسمت این است که آنها رایگان هستند!

مضامین Nest Hello در حال تبدیل شدن به یک سنت سالانه هستند و Google گزینه های امسال را در هالووین معرفی کرد. اما بدیهی است که شما دیگر صداهای شبح نمی خواهید ، بنابراین موضوعات تازه شدند.

اکنون وقتی برنامه Nest را باز می کنید ، باید یک دستورالعمل برای به روزرسانی صداهای خود مشاهده کنید. در غیر این صورت ، می توانید راهنمای دستی How-To Geek را دنبال کنید تا به تنظیمات آهنگ زنگ خود دسترسی پیدا کنید. هنگامی که در مکان مناسب قرار گرفتید ، می توانید کریسمس ، هانوکا ، کوانزا ، زمستان و سال نو را انتخاب کنید. همه افراد برای شنیدن بازدیدکنندگان و تمام نمایشگرهای هوشمند Google که به تنظیمات خانه هوشمند خود متصل کرده اید ، صداهای متفاوتی به زنگ Nest Hello ارسال می کنند.

البته نیازی به استفاده از تم تعطیلات نیست. اگر اسکروج در شما قوی است ، می توانید به صدای استاندارد دینگ دونگ پایبند باشید. باخ یک عقده است. مطمئناً برای شرکت در این سرگرمی باید زنگ ویدیویی Nest Hello داشته باشید. و مضامین پس از تعطیلات ناپدید می شوند. بنابراین تا زمانی که طول می کشد لذت ببرید.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*