تلویزیون 110 اینچی میکرو ال ای دی سامسونگ در واقع همان USS Enterprise’s Review Geek است


تلویزیون MicroLED 110 اینچی سامسونگ
سامسونگ

تلویزیون 110 اینچی سامسونگ MicroLED بزرگترین تلویزیونی نیست که تاکنون ساخته شده است. اما این بزرگترین تلویزیونی است که می توانید در یک اتاق نشیمن معمولی و بدون نصب سفارشی جای دهید. دقیقاً چهار برابر اندازه 55 اینچی استاندارد ، احتمالاً برای رسیدن به آنجا به کمک نیاز خواهید داشت.

سامسونگ تلویزیون 110 اینچی MicroLED جدید خود را امروز در کره اعلام کرد و آنقدر جدید است که حتی نام مدل هم ندارد. بخش “MicroLED” در اینجا پیشرفت بزرگی است: با استفاده از شبکه ای از میکرومترهای فوق العاده کم نور پس زمینه LED ، MicroLED باید بتواند کنتراست و کیفیت تصویر پانل های OLED گران قیمت را رقابت کند. همچنین به لطف مواد مصنوعی (غیرارگانیک) تا 100000 ساعت عمر می کند.

سامسونگ ابتدا نور پس زمینه MicroLED را روی صفحه نمایش بسیار شگفت انگیز “The Wall” (تا 292 اینچ) نشان داد ، اما این اولین بار است که آنها در فاکتور استاندارد تلویزیون ظاهر می شوند. MicroLED باید در آینده در صفحه های کوچکتر در دسترس باشد و به ناچار ابتدا در خطوط تلویزیون سطح بالا ظاهر می شود.

اطلاعیه سامسونگ اطلاعات فنی زیادی ندارد: این گوشی دارای رزولوشن 4K و پردازش HDR ، به علاوه تنظیم بلندگو 5.1 در خود صفحه است و نیازی به نوار صوتی نیست. در سه ماهه اول سال 2021 به فروش می رسد. هیچ قیمتی وجود ندارد – اگر مجبور شوید از آن بپرسید ، پس توانایی پرداخت آن را ندارید.

منبع: اتاق خبر سامسونگ
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*