تماس های ویدیویی و صوتی گروهی اکنون برای دستگاه های echo در دسترس است – Geek را مرور کنید


تماس گروهی با دستگاه Amazon Echo
آمازون

پشتیبانی تازه آمازون از تماس های ویدیویی و صوتی گروهی در دستگاه های Echo دقیقاً به موقع برای تعطیلات رسیده است. با جمع آوری شخصی ، که فاصله زیادی با تصویر در حال حاضر دارد ، بسیار خوب است که ببینیم حتی دستگاه های بیشتری توانایی برقراری تماس گروهی و برقراری ارتباط افراد را دارند ، خصوصاً که دستگاه های Echo محدودیت زمانی ایجاد نمی کنند.

ویژگی جدید به حداکثر هفت شرکت کننده اجازه می دهد تا در هر مکالمه ویدیویی یا صوتی در هر یک از دستگاه های پشتیبانی شده اکو ، از جمله اکو ، اکو شو و اکو نقطه ، ملاقات کنند. اگر یکی از این دستگاه ها را دارید ، می توانید گروه هایی را در برنامه الکسا خود ایجاد و نامگذاری کنید (برای iOS و اندروید) سپس برای شروع مکالمه با گروه فقط باید یک دستور الکسا مانند “الکسا ، با خانواده من تماس بگیرید” را بگویید. آمازون بزودی پشتیبانی از گپ های گروهی را به برنامه اضافه خواهد کرد.

در همین اعلامیه ، آمازون برخی دیگر از ویژگی های تماس مستقر در ایالات متحده را به اشتراک گذاشت. یک ویژگی ضبط تماس جدید زیرنویس های متنی را در زمان واقعی نمایش می دهد که سایر کشورها در مکالمات یک به یک با Alexa ، Amazon Chime و Zoom می گویند اکنون در Echo Show 8 در دسترس است و بچه ها اکنون می توانند الکسا را ​​به – تماس های ویدیویی و صوتی با الکسا در رایانه لوحی Fire Kids Edition یا در رایانه لوحی Fire با استفاده از برنامه Amazon Kids.

منبع: آمازون
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*