تماشای بسته سارقان با بمب پر زرق و برق 3.0 – جیک مرور


مارک رابرت همه جا بمبی پر زرق و برق و جرقه ای براق باز می کند
مارک رابرت / یوتیوب

Pirates Pirates ، افرادی که بسته بندی ها را مستقیم از ایوان شما می دزدند ، یک مشکل رو به رشد است. زنگ های ویدئویی می توانند کمک کنند ، اما همیشه مهم نیستند. اما اگر مهندس سابق ناسا باشید و وقت زیادی در دستان شما باشد ، چه می کنید؟ بیایید ببینیم مارک رابرت از برخی دزدان انتقام می گیرد.

مارک رابرت شخصیتی در یوتیوب است که با ایجاد وسایل دیوانه مانند بزرگترین Super Soaker جهان ، دارت های گاو نر اتوماتیک متحرک و یک سد مانع برای سنجاب نینجا ، نام خود را به دست آورد. اما او پس از اولین بمب دزد ایوان پر زرق و برق خود بلند شد.

می بینید ، حتی اگر زنگ ویدئویی وجود دارد ، کسی با وقاحت بسته ای را از ایوانش به سرقت برد. حتی با وجود این فیلم ، پلیس نمی تواند کمکی کند. مهندس سابق ناسا با وقت زیاد چه کاری انجام می دهد؟ البته برای گرفتن انتقام یک بمب براق بسازید.

https://www.youtube.com/watch؟v=h4T_LlK1VE4

اگر هیچ یک از آنها را ندیده اید ، قبل از رسیدن به آخرین فیلم ، دو فیلم اول را تماشا کنید. هر نسخه در آخرین نسخه بهبود یافته است ، اما همه آنها دارای عناصر اساسی یکسانی هستند. به نظر می رسد این بسته مانند یک هدفون سطح بالا ، مشابه هدفون Bose یا Apple HomePod است. اما آن را باز کنید و دستگاهی را پیدا خواهید کرد که شما را با زرق و برق زیادی غرق می کند ، بوی گوز را در همه جا پاشیده و شروع به تولید یک صدا می کند.

حتی بهتر. شامل چهار تلفن است که هر زاویه عملکرد را ضبط می کند ، که به بازیابی دستگاه از طریق GPS نیز کمک می کند. نسخه امسال بوی آن را از هر زمان دیگری بدتر می کند ، تلفن ها را بهتر پنهان می کند ، دوباره درب گذاشتن را دشوار می کند و حتی به Robert اجازه می دهد تا کلیپ های صوتی جدید را در زمان واقعی بارگذاری کند. و رابرت حتی حصیری درست کرد که بمب پر زرق و برق را شارژ می کند.

فقط به گفتن اینکه عصبانی شدن سارقان از اینکه شخصی چنین اقدامی را با آنها انجام دهد بسیار سرزنده است. شخصی که بسته ای را سرقت کرده است که اساساً می پرسد “چطور جرات می کند کسی با من چنین رفتاری کند” کنایه ای شیرین است که فقط YouTube می تواند برای ما به همراه آورد.

و همه چیز محکوم و تاریک نیست. هر سال ، رابرت اطلاعات تماس کافی را روی بسته می گذارد و هر کسی که بسته را پس دهد یا سعی کند از سرقت نرفتن پاداش دریافت می کند – تا حدی ایمان به بشریت را باز می گرداند.

ویدیوی امسال را از دست ندهید. سیکلون آرام حماسی با درخشش ارزش وقت صرف شما را دارد. هر چیز دیگری فقط مایه کیک دزدیده شده است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*