تماشای سقوط آیفون 6s از هواپیما ، ثبت نزول آن و زنده ماندن – مرور Geek


تصویر آیفون 6s که از هواپیما سقوط کرده و زنده مانده است.
جی 1 / ارنستو گالیوتو

من به عنوان یک مرد قد بلند می دانم پرتاب یک تلفن پنج یا شش فوت به هوا چقدر ترسناک است. اما آیا می توانید تلفن را از 200 برابر بالاتر بیاندازید؟ آیفون 6s کارگردان مستند ارنستو گالیوتو 984 فوت از هواپیما جان سالم به در برد و شگفت آورتر اینکه او فرود خود را ثبت کرد تا همه از آن لذت ببرند.

اولین بار توسط یک نسخه برزیلی گزارش شده است G1 و از 9 تا 5 مک، گالیوتو آیفون 6s خود را از پنجره هواپیما بیرون آورد تا از ساحلی در ریودوژانیرو عکس های هوایی بگیرد. او به طور تصادفی تلفن را انداخت زیرا … خوب ، طبقه بالا باد دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=z8DZfajdAbQ

اما کارگردان گالیوتو معتقد بود که می تواند دستگاه را نجات دهد. هنگامی که وی برنامه Find My Phone را بررسی کرد ، متوجه شد که iPhone 6s هنوز روشن است و در وسط ساحل Cabo Frio نشسته است. این یک خراش کوچک داشت ، اما از سقوط جان سالم به در برد و هنوز هم به لطف محافظ صفحه سیلیکون و سیلیکون کار می کند (سایت سقوط شنی احتمالاً نیز کمک کرده است).

می توانید نحوه سقوط آیفون 6s تقریباً 1000 فوت را در فیلم بالا مشاهده کنید که شامل فیلمهایی از کابین خلبان از لحظه انداختن تلفن خود توسط گالیوتو نیز می باشد. با کمال تعجب ، این اولین بار نیست که یک تلفن (یا دوربین) از هواپیما می افتد و زندگی می کند تا داستان را تعریف کند.

منبع: G1 از طریق 9to5Mac
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*