تمام حالت های ساعت اپل من چه کاری انجام می دهند؟


پیش نمایش تصویر نشان دادن آیکون های مختلف در حالت نمایش سیب

با عرضه watchOS 7 ، تعداد حالت های موجود Apple Watch کمی احمقانه شده است. اکنون حالت هواپیما ، حالت خاموش ، حالت مزاحم نشوید ، حالت تئاتر ، حالت مطالعه و حالت خواب وجود دارد. در اینجا کاری است که همه انجام می دهند.

برای روشن یا خاموش کردن یکی از این حالت ها ، روی Apple Watch تند بکشید تا وارد مرکز کنترل شوید ، سپس روی نماد مربوطه ضربه بزنید (در حین کار آنها را پوشش خواهیم داد). برخی از حالت ها را نیز می توان تحت شرایط خاص به طور خودکار فعال کرد.

نمایش اضافه کردن حالت های پنهان به ساعت سیب

(اگر نمادی را در مرکز کنترل نمی بینید ، می توانید با ضربه زدن روی دکمه “ویرایش” آن را اضافه کنید ؛ هر نمادی که نشان داده نشود در بخش “بیشتر” ظاهر می شود. برای افزودن آنها روی آنها ضربه بزنید.)

حالت هواپیما

حالت هواپیما Apple Watch را روشن و خاموش کنید

اگرچه ممکن است برای جلوگیری از سقوط هواپیماها از آسمان حالت هواپیما لازم نباشد ، اما همچنان مهم و مفید است. غیر از بلوتوث ، تمام ایستگاه های رادیویی موجود در Apple Watch را غیرفعال می کند. این به این معنی است که از Wi-Fi ، GPS یا در صورت داشتن تلفن همراه استفاده نمی کنید.

حالت هواپیما چندین کاربرد دارد:

  • این امکان را به شما می دهد تا بدون خاموش کردن ساعت اپل ، از خطوط هوایی و قوانین مختلف در سراسر جهان پیروی کنید.
  • این یک روش سریع برای مجبور کردن ساعت شما به اتصال مجدد به شبکه های Wi-Fi ، ماهواره های GPS یا سرویس تلفن همراه فراهم می کند. خاموش و روشن کردن کارها واقعاً می تواند کمک کند.
  • هر زمان که بخواهید باعث صرفه جویی در مصرف باتری می شود.

برای روشن یا خاموش کردن حالت هواپیما ، روی نماد هواپیما ضربه بزنید.

حالت آرام

حالت ساکت Apple Watch را خاموش و روشن کنید

حالت خاموش Apple Watch شما را بی صدا می کند. هنگام فعال بودن ، ساعت شما بوق ، وزوز یا سایر زنگ های هشدار دهنده ، از جمله هشدارها را نمی دهد ، اگرچه همچنان لرزانیده و به شما یک سیگنال لمسی می دهد.

برای روشن یا خاموش کردن حالت بی صدا ، روی نماد زنگ ضربه بزنید. هنگامی که ساعت خود را روی حالت نمایشی تنظیم می کنید حالت بی صدا نیز فعال می شود.

حالت مزاحم نشوید

سوئیچینگ باعث خاموش و روشن شدن Apple Watch نمی شود

حالت Do Not Disturb شبیه حالت Silent Mode است اما با چند تفاوت مهم:

  • از اعلان ها و هشدارها در برابر نور صدا یا صفحه محافظت می کند ، به غیر از هشدارها و اگر آن را فعال کرده اید ، از تماس مخاطبین در لیست موارد دلخواه استفاده می کنید.
  • این کار باعث نمی شود که برنامه ها از ساعت استفاده کنند.
  • فعال کردن حالت Do Not Disturb در ساعت ، آن را در iPhone و بالعکس نیز فعال می کند.

برای روشن یا خاموش کردن حالت «مزاحم نشوید» ، روی نماد ماه ضربه بزنید. می توانید تنظیم کنید تا یک ساعت روشن بماند ، بعداً در روز ، تا زمانی که رویداد تقویم به پایان برسد یا تا مکان فعلی خود را ترک کنید. همچنین اگر برنامه ریزی کرده باشید ، برنامه خواب داشته باشید و بسته به اینکه گزینه های فعال شده دارید یا نه ، هنگام آموزش یا رانندگی به طور خودکار فعال می شود.

حالت نمایشی

حالت تئاتر یا فیلم Apple Watch را روشن یا خاموش کنید

روشن کردن حالت نمایشی (یا حالت سینما در انگلستان) حالت بی صدا را فعال می کند تا همه سیگنالها بی صدا شوند. علاوه بر این ، صفحه نمایش ساعت شما را نیز خاموش می کند که همیشه روشن است (در صورت وجود) و تا زمانی که از خواب بیدار نشوید تقویت کننده را غیرفعال می کند.

برای روشن یا خاموش کردن حالت تئاتر ، روی نماد ماسک نمایشی ضربه بزنید.

حالت مدرسه

حالت ساعت یادگیری ساعت سیب

حالت زمان یادگیری همه برنامه ها و عوارض را غیرفعال می کند ، در عوض یک شماره گیری ساده فقط برای زمان نشان می دهد. همچنین حالت Do Not Disturb را مجاز می کند.

حالت مدرسه برای والدینی طراحی شده است که از Family Setup برای کنترل وسایل فرزندان خود استفاده می کنند ، اما شما می توانید با ضربه زدن روی نماد دانش آموز آن را در ساعت خود فعال کنید. این یک روش مناسب برای جلوگیری از حواس پرتی ساعت شماست.

حالت خواب

ساعت سیب ساعت خواب ساعت صورت

حالت خواب «مزاحم نشوید» روشن می شود ، صفحه خاموش است که همیشه روشن است ، بلند کردن و بیدار شدن را غیرفعال می کند و یک شماره گیری ساده را با ساعتهایی با روشنایی کم فعال می کند.

برای روشن یا خاموش کردن حالت خواب ، روی نماد تخت ضربه بزنید. اگر برنامه خواب را پیکربندی کنید ، حالت خواب به طور خودکار فعال می شود.


اگرچه حالت های زیادی وجود دارد و عملکردهای آنها با هم تداخل دارند ، اما هر کدام کمی متفاوت عمل می کنند. مواقعی وجود دارد که Silent درست است و مواقعی که حالت خواب را می خواهید – در ابتدا کمی حیرت انگیز است!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*