توصیه های محتوای Google TV را با گفتن آنچه دوست دارید بهبود ببخشید – Geek را مرور کنید


جاستین دوینو

یکی از بهترین چیزهای Chromecast با Google TV توصیه های پخش شخصی و فیلم های آن است. اما Google TV ممکن است مدتی طول بکشد تا بفهمد مشکل شما چیست و حتی در این صورت نیز همیشه درست نیست. به همین دلیل آخرین به روزرسانی در Google TV به شما امکان می دهد توصیه های خود را با گفتن مستقیم به Google آنچه دوست دارید و از آن متنفرید ، بهبود ببخشید.

در این هفته ، آخرین به روزرسانی Google TV شامل گزینه “تنظیمات برگزیده محتوا” در تنظیمات است. پس از باز کردن تنظیمات برگزیده محتوا ، Google از شما می خواهد یک سری نمایش ها و فیلم ها را رتبه بندی کنید. پس از اتمام کار ، Google تنظیمات جدید شما را در حساب Google شما اعمال می کند ، و توصیه های شما را در تمام سرویس های شرکت بهبود می بخشد.

انیمیشن از "تنظیمات برگزیده محتوا" منوی Google TV
گوگل

Google جدیدترین Chromecast را با به روزرسانی Google TV اکنون راه اندازی کرده است ، اما دسترسی به دستگاه شما ممکن است چند روز طول بکشد. اگر گزینه به روزرسانی تنظیمات برگزیده محتوای خود را به صورت دستی نمی بینید ، سعی کنید نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را به لیست تماشای خود اضافه کنید و حتماً محتوای پیشنهادی را که قبلاً مشاهده کرده اید به عنوان “تماشا شده” علامت گذاری کنید.

آیا توصیه های Google TV شما هنوز نادرست است؟ یک پست وبلاگ Google را بررسی کنید که توضیح می دهد چگونه بهترین توصیه ها را از Google TV دریافت کنید.

منبع: Google از طریق Android Central
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*