توییتر توزیع ناوگان خود را متوقف می کند زیرا کاربران تاخیر و خرابی را تجربه می کنند – Geek Review


توییتر

شاید لازم باشد چند روز دیگر برای ناوگان صبر کنید. توییتر می گوید برای مقابله با “مسائل مربوط به عملکرد و ثبات” راه اندازی ویژگی جدید خود مانند Stories را به تأخیر می اندازد. بسیاری از کاربران توییتر (از جمله نویسندگان اینجا در Review Geek) هنگام استفاده از ناوگان با تأخیر روبرو می شوند و برخی از افراد گزارش می دهند که این ویژگی برنامه توییتر آنها را خراب می کند.

مانند هر ویژگی جدید در شبکه های اجتماعی ، Fleets بسیار تحت کنترل است. کاربران شکایت دارند که این ویژگی یک کلون از Instagram Stories است ، که فضای زیادی را در فید توییتر اشغال می کند ، و این در را به اشکال جدید آزار و اذیت در بستر توییتر با تمام این انتقادها ، Fleets باید اولین برداشت خوب را انجام دهد ، به همین دلیل توییتر می خواهد قبل از ادامه انتشار برخی از تحریفات را ایجاد کند.

با این حال ، توییتر برنامه ای برای گسترش ناوگان خود اعلام نکرده است TwitterSupport پیشنهاد می کند که این ویژگی چند روز دیگر به سایر کاربران توییتر راه پیدا کند. در ضمن ، حدس می زنم شما چاره ای جز استفاده از ویژگی صدای جیر جیر صوتی ندارید که از آن اجتناب می کنید.

منبع: توییتر از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*