توییتر ناوگان ناپدید شده را راه اندازی کرده و آزمایش اتاق گفتگوی صوتی را شروع می کند – Geek Review


توییتر

ما می دانستیم که این اتفاق خواهد افتاد ، اما نمی دانستیم که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. توییتر دارد شل می شود ناوگان، نام بدی در اینستاگرام یا Snapchat Stories است. این ایده باید آشنا باشد – ناوگان پس از 24 ساعت خود را تخریب می کند و درست مانند Stories در بالای خوراک توییتر شما قرار می گیرد. و اگر این به اندازه کافی عجیب نباشد ، توییتر همچنین ویژگی چت صوتی مشابه Clubhouse یا Discord را آزمایش می کند.

توییتر برای اولین بار آزمایش ناوگان را در مارس 2020 آغاز کرد. این ویژگی که من راحت آن را Branch Stories می نامم ، باید به کاربران کمک کند بدون اینکه به طور منظم پست های عمومی ارسال کنند ، در توییتر سرگرم شوند. نمی توانید بازنویسی کنید یا به Fleets پاسخ دهید ، اگرچه می توانید با شکلک یا یک DM سریع به آنها پاسخ دهید.

مانند Instagram یا Snapchat Stories ، Fleets ویرایش عکس یا فیلم با متن و شکلک را آسان می کند. ویرایشگر داخلی کاملاً ساده است ، اما می تواند Fleets را به روشی برای اشتراک عکس و فیلم در توییتر تبدیل کند.

توییتر همچنین می گوید که در حال آزمایش اتاق گفتگوی صوتی است که در آن افراد می توانند با دوستان و غریبه ها چربی بجوند. اتاق های گفتگوی صوتی ، مشابه چت های صوتی Clubhouse یا Discord ، جهت عجیبی برای بستر متنی توییتر به نظر می رسد. تعدیل اتاق های گفتگوی عمومی بسیار دشوارتر از Tweets است ، و صریحاً به نظر می رسد کاربران توییتر علاقه خاصی به ویژگی جدید Tweet های صوتی ندارند که فقط دو ماه پیش معرفی شده است.

Fleets اکنون در دسترس همه کاربران توییتر است ، اما این ویژگی فقط برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. توییتر ویژگی چت صوتی خود را اعلام نکرده است ، اما این شرکت ممکن است در آینده نزدیک اتاق های گفتگوی صوتی را برای کاربران منتخب آزمایش کند.

منبع: توییتر
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*