تیم های مایکروسافت به موقع برای شکرگذاری به تماس های ویدیویی تمام روز رایگان اضافه می کنند – Geek Review


مایکروسافت

خواه بخواهید از طریق زوم ، Google Meet یا سیسکو تماس ویدیویی برقرار کنید ، در سطوح رایگان با مشکل روبرو خواهید شد – محدودیت زمانی یک ساعت یا کمتر. برای یک جلسه کاری سریع عالی است ، اما به اندازه شکرگذاری برای اجتماعات خانوادگی از فاصله اجتماعی عالی نیست. تیم های مایکروسافت یک راه حل دارد. چت تصویری رایگان با محدودیت 24 ساعته و بدون نصب نرم افزار.

در حالی که یک نفر مجبور است نرم افزار Teams را نصب کند و برای ایجاد گروهی برای خانواده و دوستان خود به یک حساب Microsoft وارد شود ، هر کس دیگری بخواهد می تواند از آن بگذرد. با تشکر از ویژگی جدید ارائه شده توسط مایکروسافت ، اگر کسی در گروه تیم های شما نباشد ، می توانید یک شماره تلفن به او اضافه کنید و پیام های چت را به عنوان پیام متنی دریافت می کند.

مایکروسافت

اگر آنها ترجیح می دهند تجربه کامل تری را بدست آورند ، گزینه جدید مرورگر وب مایکروسافت نیز کار خواهد کرد. فقط به سایت بروید و هر کسی می تواند بدون بارگیری کامل نرم افزار صحبت کند یا تماس بگیرد. مایکروسافت حتی از قابلیت گفتگوی گروهی برای 49 نفر با ویژگی “Together in mode” پشتیبانی می کند. این حالت با هم نمایی از همه در یک اتاق نشسته روی صندلی ها را نشان می دهد.

اما یکی از ویژگی های قابل توجه جدید محدودیت زمان مکالمه ویدیویی جدید مایکروسافت است. در حالی که زوم شما را به 40 دقیقه محدود می کند (به جز این روز شکرگذاری) ، Google Meet شما را به یک ساعت محدود می کند ، و Cisco Webex شما را به 50 دقیقه محدود می کند ، مایکروسافت به شما امکان می دهد مکالمه را به مدت 24 ساعت ادامه دهید. این باید خیلی بیشتر از تقریباً همه نیاز داشته باشد.

تلفن با اعلان GPS
مایکروسافت

همچنین می توانید اعلان های GPS را تنظیم کنید تا تیم ها بتوانند هنگام ترک یا رفتن شخصی به خانه به شما اطلاع دهند. آنها برای کار به برنامه های تلفن همراه نصب شده (برای iOS و Android) نیاز خواهند داشت ، اما این بدان معناست که تیم ها می توانند جایگزین یک محصول نرم افزاری دیگر شوند ، ردیاب های GPS.

در حالی که Teams مدت طولانی به عنوان چیزی نزدیکتر به یک رقیب Slack کار کرده است ، و گرچه این واقعیت هنوز هم صادق است ، اما این به روزرسانی ها به شما امکان می دهد تا مستقیماً با بزرگنمایی و سایر نرم افزارهای همکاری ویدیویی پایان یابد. اما با توجه به اینکه در همه گیر جهانی چقدر پیش رفته ایم ، خیلی زود است که بگوییم آیا همه موارد رایگان برای ترغیب کسی به تصویب کافی خواهد بود.

منبع: مایکروسافت از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*