ثابت کنید که با کار هنری جدید LEGO Hogwarts Crest یک کاف واقعی هستید و با قیمت 120 دلار – Geek را نقد کنید


لگو

چه کسی گفت LEGO فقط برای کودکان خردسال است؟ تمرکز این شرکت بر روی پوسترهای هنری به سادگی گسترش یافته است و این بار پس از آن است هری پاتر طرفداران اکنون می توانید خانه های مورد علاقه خود هاگوارتز را با پوسترهای هنری جدید LEGO Hogwarts Crest با قیمت 119.99 دلار که در ژانویه 2020 ارائه می شود ، به نمایش بگذارید.

مانند پوسترهای هنری که پیش او ظاهر شده است ، شما می توانید مجموعه هاگوارتز کراس را برای نمایش هر چهار خانه تنظیم و بازسازی کنید. اما اگر یک طرفدار واقعی هستید ، می توانید چهار مجموعه از همین مجموعه را بخرید و شانه های Gryffindor ، Slytherin ، Hufflepuff و Ravenclaw را در کنار یکدیگر به نمایش بگذارید. یا آنها را در تاج کامل هاگوارتز ترکیب کنید.

چهار شانه هاگوارتز در کنار یکدیگر به شکل LEGO
لگو

هر مجموعه دارای 4249 قطعه است که شامل 9 بوم برای تزئین دیوار بوم ، یک کاشی اختصاصی با نشان هری پاتر ، یک قاب آجری و یک عنصر آویز و یک ابزار کاشی است.

همانند پوسترهای قبلی ، LEGO موسیقی متن متناسب با هنر شما را نیز منتشر کرده است ، بنابراین هنگام ساختن چیزی مناسب برای گوش دادن دارید. این موسیقی متن شامل داستان افرادی است که روی آنها کار کرده اند هری پاتر فیلم ها و مجموعه های LEGO ، که به شما نگاهی می اندازد به روند ایجاد آنها.

LEGO Hogwarts Crest در ژانویه 2020 عرضه می شود و قیمت آن 119.99 دلار است. برای تهیه شانه مورد علاقه خود لازم نیست نگران انتخاب یک مجموعه خاص باشید. مجموعه واحد می تواند به هر چهار خانه تبدیل شود.

منبع: LEGO
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*