جان را از طریق پیانو که در خانه شما با برنامه AR – Geek Review مرور می کند ، مشاهده کنید


اگر همیشه می خواهید به تماشای برخی از زیباترین و جذاب ترین میکس های موسیقی کلاسیک و پاپ به صورت پیانو و ویولن سل بنشینید ، باید ThePianoGuys را در YouTube ببینید. یا بهتر از این ، از جان اشمید پیانیست دعوت کنید تا با یک برنامه واقعیت افزوده در خانه شما بازی کند.

همانطور که استیو نلسون ، ویولن سل در ThePianoGuys توضیح داد ، کنسرت ها در حال حاضر ممنوع است. و آنها همیشه بهترین مکان برای ارائه یک قطعه موسیقی نیستند. اقدام به برای الیز جم، جان آهنگ کلاسیک را به عهده می گیرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=8trFmTnDR74

و پیانیست این را می داند درباره الیز این آهنگ است که شما خواه ناخواه دیر یا زود باید آن را اجرا کنید و مجبور خواهید بود که اغلب آن را اجرا کنید. اما جان به جای اینکه همانطور که هست بازی کند ، در اطراف ملودی ها و خطوط موسیقی بداهه می گوید. این یک آهنگ قدیمی را دوباره جدید می کند ، اما در یک محیط صمیمی تر بهترین عملکرد را دارد تا روی صحنه.

AR Pianist ، برنامه ای برای iOS و Android وجود دارد. AR Pianist از واقعیت افزوده برای قرار دادن نوازندگان برنده جایزه و پیانوهای آنها در خانه شما استفاده می کند. می توانید آنها را به اندازه ای کوچک کنید که روی میز یا بزرگتر از اتاق نشیمن قرار گیرند.

ThePianoGuys در حال کار با توسعه دهندگان پشت برنامه است تا جان را وارد آن کند و اکنون می توانید تصرف آن را ببینید و بشنوید درباره الیز بدون اینکه از خانه خود خارج شوید. حتی بهتر ، همانطور که در تصویر بالا دیده می شود ، این برنامه حتی می تواند یک پیانیست مجازی را روی پیانوی شما قرار دهد و به شما در یادگیری پخش آهنگ کمک کند. این پیانوی من است و اگر خوب نگاه کنید ، یک مجموعه کلید دیجیتالی روی کلیدهای واقعی وجود دارد.

AR Pianist برای iOS و Android رایگان بارگیری می شود و بسیاری از آهنگ ها (مانند عملکرد Jon) رایگان هستند ، اگرچه ویژگی های پیشرفته تری به خریدهای درون برنامه ای نیاز دارند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*