جدول های جدول کلمات متقاطع را حل کنید و با حیوانات خانگی مجازی در بازی های جدید Google Smart Display – Geek Review بازی کنید


Nest Hub بازی
کام سامرسون

اگر در طول اقامت خود به دنبال کاری برای انجام کار هستید ، Google می گوید با بازی های جدید برای نمایشگرهای هوشمند خود پاسخی برای شما دارد. از امروز می توانید بگویید: “سلام ، گوگل ، بیا یک بازی انجام دهیم” تا به مجموعه بازی های کلمه ای ، مغزها و حتی برخی از بازی های حیوانات خانگی مجازی برسید.

دسته جدید باید کمی برای همه داشته باشد. شما می توانید جدول کلمات متقاطع مانند جدول کلمات متقاطع افقی یا چرخ روزانه کلمات که برای پر کردن دنباله باید نامه های خالی یا حتی رمزگشایی را پر کنید. اگر چیزی مانند آن را ترجیح می دهید بوگل، بازی کلمات شش حرف به شما ارائه می دهد تا کلمه ممکن را ایجاد کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Dn2CEaf66Z0

گوگل همچنین بازی های فکری مانند مربی روزانه مغز این شما را به مدلهای منطبق می رساند و پازل شستشوی مغزیکه حافظه شما را آزمایش می کند. اگر در مورد موضوعی فانتزی احساس خستگی می کنید ، جستجوی صوتی شما را به یک ماجراجویی مانند یک شعبده باز ، پر از طلسم صدا و جادو هدایت خواهد کرد.

و برای بچه های زندگی خود ، بازی های حیوانات خانگی مجازی مانند را ببینید حیوان خانگی باهوش منکه قول می دهد به شما حیوان خانگی بدهد که یاد بگیرد در حالی که با او صحبت می کنید. حتی می توانید با آن به آکواریوم مجازی بروید سلام ماهی.

گوگل رابط کاربری بازی را تغییر داده است تا یافتن بازی های مورد علاقه شما (و کشف مجدد آن) را آسان تر کرده و می توانید آنها را با نام جستجو کنید. بازی ها از قبل خارج شده اند و اکنون می توانید آنها را بازی کنید.

منبع: گوگل
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*