جدیدترین به روزرسانی در Google Fit حذف شده آموزش تکرار وزن با استفاده از Wear OS – Geek Review


اوپو

همین چند هفته پیش ، Google Fit به روزرسانی را ارائه داد که مشاهده داده های سلامتی شما را در دستگاه های Wear OS آسان تر می کند. اما با این پیشرفت ها یک تعجب ناخواسته ایجاد شد. Google Fit ویژگی های پیشرفته آموزش وزنه برداری خود را حذف کرده است.

همانطور که برای اولین بار توسط پلیس آندروید متوجه شد ، در پست رسمی Google در آخرین به روزرسانی ، اشاره ای به تغییر و بقیه کاربران ناراضی هستند. اولین بار تکرارها را برای شما در هنگام بالا بردن وزن انجام می دهد ، و کار لذت بخشی را در این کار انجام می دهید.

همچنین می تواند به زمان بین وقفه ، جنبه مهمی از تمرین با وزنه مناسب کمک کند. اما حتی این هم دیگر نیست. اکنون آنچه Wear OS می تواند انجام دهد این است که ضربان قلب شما و مدت زمان کل تمرین شما را ردیابی کند. دور از ویژگی های مفید قبلی.

مشخص نیست که چرا گوگل انتخاب کرده است ویژگی های مورد استقبال را حذف کند ، اما اگر این شرکت آنها را روشن یا قول دهد آنها را بازگرداند ، ما به شما اطلاع خواهیم داد. در حال حاضر ، همانطور که توسط پلیس آندروید ذکر شده است ، تنها راه بازگشت ردیابی به تکرارهای تمرین با وزنه ، پایین آوردن رتبه بندی Google Fit و خاموش کردن به روزرسانی های خودکار است.

از طریق پلیس آندروید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*