جدیدترین سیستم عامل Chrome OS دسکتاپ ایسوس می تواند مانیتورهای سه گانه 4K را کنترل کند – Geek را مرور کنید


ایسوس

سیستم عامل Chrome و Chromebook از نظر رایانه تقریباً قابل تعویض هستند ، اما دستگاه های چند منظوره و دسک تاپ وجود دارد که با Chrome نیز کار می کنند. جدیدترین Chromebox ایسوس بسیار جالب توجه است: می توان آن را با مقداری قدرت جدی اینتل پیکربندی کرد و می تواند تا سه مانیتور همزمان کار کند. Chromebox 4 در ماه دسامبر عرضه می شود.

اگرچه کاملاً کوچک است – کمی زیر مربع شش اینچ ، اما کوچکتر اما کمی ضخیم تر از Mac Mini است – شما می توانید یک Chromebox 4 با پردازنده Core i7 نسل 10 بخرید. گزینه های ارزان تر Core i3 یا i5 را ارائه می دهند. 4 گیگابایت حافظه 8 گیگابایتی با حافظه 32 گیگابایتی – 256 گیگابایتی قابل پیکربندی است. لیست مشخصات ایسوس می گوید که آنها از لپ تاپ های RAM SO-DIMM و M.2 SSD برای 128 یا 256 گیگابایت حافظه ذخیره سازی استفاده می کنند ، بنابراین اگر کاربر بتواند پرونده را باز کند ، به احتمال زیاد کاربر نهایی می تواند دسک تاپ های خود را ارتقا دهد.

ایسوس Chromebox 4
ایسوس

همچنین در کمال تعجب بسیاری از درگاه ها در این جعبه کوچک وجود دارد. در قسمت جلویی شما دو درگاه USB-A ، جک هدفون و کارت رشد MicroSD دریافت می کنید ، در حالی که در پشت شما سه درگاه A با سرعت متفاوت ، دو درگاه HDMI ، USB-C / تاندربولت و اترنت دریافت می کنید. بین HDMI و USB-C ، Chromebox 4 می تواند سه مانیتور 4K را همزمان کنترل کند – این یک اتفاق نادر برای دستگاه های سیستم عامل Chrome در هر اندازه است.

یک جک DC ویژه وجود دارد ، اما کامپیوتر می تواند از طریق USB-C از یک مانیتور سازگار تغذیه کند (یا بسته به مشخصات منبع تغذیه 65 یا 90 وات است) ، و نصب VESA از زیر به این معنی است که می توانید فضای میز را کمی پاک کنید مستقیماً به پشت مانیتور سوار شوید.

Asus Chromebox 4 ، نصب شده برای نظارت
ایسوس

مانند همه دستگاه های سیستم عامل Chrome ، Chromebox 4 نرم افزار و به روزرسانی های خود را مستقیماً از Google دریافت می کند و می تواند حداقل برخی از برنامه های Android را از فروشگاه Play اجرا کند. این مجهز به ابزار مدیریت برای مشتریان شرکتی یا آموزشی است. قیمت آن با شروع ماه آینده با قیمت 289 دلار بسیار مناسب شروع می شود ، اما متأسفانه نمی دانیم هزینه این CPU ، RAM و حافظه ذخیره سازی چقدر است.

منبع: ایسوس از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*