جدیدترین هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه ای DRL با رادیوهای T-Mobile 5G در دسترس خواهد بود – Review Geek


پهپاد مسابقه ای؛  تصویر تبلیغاتی DRL
لیگ مسابقه هواپیماهای بدون سرنشین

مسابقات هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان یک ورزش جدید و مهیج شتاب بیشتری می گیرد و T-Mobile آن را می خواهد. ناو آمریکایی در حال سرمایه گذاری مبلغی نامشخص در مسابقات Drone Racing League ، مشهودترین برنامه برای هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه ای در جهان با پخش مستقیم تلویزیونی در شبکه های بزرگ ورزشی است. اما T-Mobile فقط پول نمی فرستد: بلکه رادیوهای 5G را به خود هواپیماهای بدون سرنشین بسته می کند.

این یک تبلیغ تبلیغاتی نیست – یا حداقل اینگونه نیست فقط ترفند تبلیغاتی. طبق اعلامیه مطبوعاتی ، T-Mobile و DRL “اولین هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه ای 5G را با هدف ادغام واقعی خود در این ورزش ایجاد خواهند کرد.” اولین وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین با فناوری رادیویی 5G در سال 2021 در مسابقات قهرمانی جهان DRL Allianz در سال آینده آغاز به کار خواهد کرد.

هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه ای 5G که قبلاً از اتصالات کم تأخیر به کنترل کننده های بی سیم و نمایشگرهای خلبانان نصب شده اند ، دقیقاً چگونه سود می برند؟ T-Mobile خاص نیست. صفحه تبلیغاتی آن پر از برنامه های 5G برای هواپیماهای بدون سرنشین در سناریوهای مختلف است و در مورد چگونگی تأخیر کم برای هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم پخش ورزشی صحبت می کند ، اما جزئیات فنی دقیقاً برای چه رادیوهای 5G استفاده می شود. مشخص نشده اند بدون ایجاد مزاحمت در سیستم های کنترل خلبان و ویدیوی موجود ، می توان از این طریق برای پخش ویدئوی اضافی از هواپیماهای بدون سرنشین به اپراتورهای تلویزیونی و مردم استفاده کرد.

برنامه واقعی هرچه باشد ، واضح است که T-Mobile و DRL در این همکاری ارزش قائل هستند. تاریخ دقیق فصل 2021 DRL Allianz قهرمانی جهان در زمان نوشتن این مقاله در دسترس نیست.

منبع: T-Mobile از طریق T-Mo News
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*