جدیدترین پلاگین هوشمند 10 دلاری Wyze برای روشن کردن چراغ های کریسمس شما عرضه می شود – Geek Review


دوشاخه خارجی که چراغ های کریسمس را به بوش می رساند.
عاقل

پس از حمله پیام ها ، از جمله سیستم نظارت بر خانه ، ساعت هوشمند ، سمپاش هوشمند و خلا rob ربات ، Wyze با یک محصول جدید دیگر بازگشت. این بار او با یک پلاگین هوشمند 10 دلاری با قیمت فوق العاده مقرون به صرفه به خانه هوشمند برمی گردد. پیش سفارشات Wyze Plug Outdoor امروز باز است.

شما یک پلاگین هوشمند خارجی فوق العاده با صلاحیت با پیش خرید 9.99 دلار دریافت می کنید. (10.99 دلار پس از پیش خرید) Wyze Plug Outdoor شامل دو مخاطب است که می توانید به صورت جداگانه کنترل کنید. این یک پلاگین 15 آمپری است و دارای نظارت بر انرژی است

نمای نزدیک Wyze Plug Outdoor ، دو خروجی را نشان می دهد.
عاقل

Wyze Plug Outdoor از طریق Wi-Fi متصل می شود و این شرکت قول می دهد که تا 300 فوت در فضای باز ارتباط خوبی برقرار کند. البته ، شما همچنین از طریق برنامه Wyze اتوماسیون دریافت می کنید و از Google Assitant و Alexa یکپارچه می شوید.

گزینه های اتوماسیون شامل حالت تعطیلات ، زمانبندی ، محرک های سفارشی و سنسور طلوع خورشید است که به نور محیط پاسخ می دهد. حالت تعطیلات به طور تصادفی شامل شاخه هایی می شود تا به نظر برسد مردم در خانه هستند.

Wyze Plug Outdoor به لطف امتیاز IP64 بدیهی است که باید آزمایش زمان را انجام دهد و باید این کار را انجام دهد. این یک محافظ در برابر آب و ذرات ریز گرد و غبار است. بیشتر شاخه های خارجی فقط بر روی مقاومت در برابر آب تمرکز دارند.

اگر صحبت از سایر شاخه های خارجی باشد ، بیشتر 30 تا 40 دلار به شما بازده می دهد و بسیاری امکان کنترل شخصی فروشگاه ها را ندارند. کمتر و کمتر نظارت بر انرژی ارائه می شود. این امر باعث می شود Wyze Plug Outdoor یکی از مقرون به صرفه ترین و توانمندترین پلاگین های هوشمند در فضای باز باشد.
تنها نقصی که می توانیم ببینیم؟ تا سال 2021 به فروش کلی نخواهد رسید و حتی اگر امروز پیش خرید کنید ، احتمالاً به موقع نخواهید رسید تا کریسمس را کاملاً خودکار کنید. اما برنامه ریزی برای کریسمس بعدی هرگز زود نیست.

می توانید Wyze Plug Outdoor امروز را در وب سایت این شرکت پیش سفارش دهید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*