جدیدترین کوله پشتی OnePlus زیبا ، شیک و آماده سفر است – Geek Review


دو نفر کوله پشتی Urban Traveller.
وان پلاس

OnePlus ممکن است به دلیل تلفن های بسیار مقرون به صرفه و عالی خود شناخته شود ، اما این شرکت محصولات دیگری را نیز تولید می کند. در هدفون و کیف نیز گیر می کند. آخرین کوله پشتی وی ، OnePlus Urban Traveller ، شاید شیک ترین تاکنون باشد و فضای کافی برای تقریباً همه وسایل شما را داشته باشد.

OnePlus با ادواردو آلسی طراح ایتالیایی همکاری کرده است تا دو ظاهر شیک ، سیاه و سفید ، سیاه و سفید ایجاد کند. مورد دوم از یک طرح مورب ساده ، از جمله زیپ قرمز به صورت مورب استفاده می کند ، اما واقعاً ظاهر می شود. وان پلاس قول می دهد برای جلوگیری از تغییر رنگ ، بافت سفید را نیز درمان کند.

شخصی که دفترچه ای را در کوله پشتی Urban Traveller قرار می دهد.
وان پلاس

این کوله پشتی در مجموع شامل 9 جیب است ، از جمله یک محفظه لپ تاپ به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری دستگاهی با صفحه نمایش 16 اینچ. می توانید بطری های آب را در آن حمل کنید ، دنده را به حلقه پلاستیکی وصل کنید و کیسه را با یک حلقه داخلی روی دسته چمدان خود بکشید. به طور کلی ، وان پلاس می گوید ظرفیت این کیف 20 لیتر است.

افسوس ، چیزی که هنوز نمی دانیم هزینه Urban Traveller است ، اما فروش آن از 8 ژانویه آغاز می شود. اگر رنگ ها را دوست ندارید ، مراقب باشید – وان پلاس می گوید اکنون روی طرح های جدید رنگ کار می کند.

منبع: OnePlus از طریق Android Police
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*