جدید برنامه ریزی نور هوشمند گوگل دستیار هنوز هم در پشت برنامه روتین چک نشدم – کامپیوتر نقد و بررسی


جاش هندریکسون

کنترل صدای تقریبا یک بخش ضروری از هر خانه های هوشمند، اما در مقایسه به اتوماسیون محدودتر است. یک خانه هوشمند در طولانی مدت انتظار راحتی بیشتری دارد و کارهایی را برای شما انجام می دهد. به همین دلیل دیدن اقدام دستیار Google برای برنامه ریزی برای روشن و خاموش کردن چراغ های هوشمند هیجان انگیز است و با این وجود ناامیدکننده است که هنوز هم تا حد زیادی از برنامه های الکسا عقب است.

به گفته پلیس آندروید، شما هم اکنون می توانید کلمات بیدار شدن از خواب گوگل و سپس بگویید “روشن کردن چراغ در 05:45” شما حتی می توانید مدت زمان مشخص به نوبه خود در نور، برای مثال، “نوبه خود در نور اتاق نشیمن برای پنج دقیقه.”

بعد از پنج دقیقه ، چراغ های شما خاموش می شوند ، که کاملا راحت است. و اگر ترجیح می دهید می توانید غروب و طلوع آفتاب را به جای ساعات مشخص تعیین کنید. Google Now به شما اطلاع می دهد که ساعت شما در منطقه شما چقدر است.

این پیشرفت خوبی نسبت به وضعیت قبلی است ، زمانی که تنها انتخاب شما فوری بود – همین حالا چراغ ها را روشن کنید. وقتی صحبت از پیچیدگی ، دقت و بازیابی دانش می شود ، دستورات صوتی همچنان نقطه قوت دستیار Google در الکسا هستند.

اما الکسا به لطف روالهای فوق العاده اش ، در اتوماسیون بسیار فراتر از دستیار Google است. در دستیار Google ، روال معمولاً دستورات صوتی را ساده می کند. برای انجام بسیاری از کارها می توانید یک دستور واحد ایجاد کنید.

در الکسا ، روال به صدای محرک احتیاج ندارد. می توانید از زمان ، مکان ، هشدارها ، دستورات صوتی یا حتی اقدامات خانه هوشمند (مانند سنسور تشخیص حرکت یا باز کردن قفل هوشمند) برای ایجاد یک روال استفاده کنید.

و می توانید این عوامل محرک را با زمان روز ترکیب کنید. این بدان معنی است که به جای اینکه فقط چراغ ها را روشن کنید زیرا تاریک است ، می توانید چراغ ها را روشن کنید زیرا تاریک است و در اتاق قدم زده اید.

برنامه Google در حال حاضر به یک روز محدود شده است. درخواستی از دستیار Google برای “خاموش کردن چراغ ها در ساعت 17:00 فردا” ، اما درخواست برای همان مورد در “ساعت 17:00 هر روز” کار نمی کند. شما می توانید یک برنامه تکراری (روزهای هفته ، آخر هفته ، هر روز و غیره) را با روالهای الکسا ایجاد کنید.

خوب است که ببینید عملکرد گوگل در زمینه اتوماسیون چگونه است ، اما امیدواریم در آینده گزینه های خود را برای اطمینان بسیار زیاد به دستورات صوتی بهبود بخشیم.

از طریق پلیس آندروید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*