جستجوی یک “Cyberpunk 2077” قابل پخش با تبلیغ رایگان Stadia Premiere – Review Geek به پایان می رسد


Cyberpunk 2077 ، کار در Stadia

چند هفته پیش ، گوگل تبلیغات جالبی را برای برنامه پخش بازی Stadia خود منتشر کرد. پیش از مدتها منتظر ماند سایبرپانک 2077 از فروشگاه دریافت خواهید کرد و یک بسته رایگان Stadia Premiere (به ارزش 100 دلار با کنترل کننده Wi-Fi ، Chromecast Ultra و Stadia Pro ماه) دریافت خواهید کرد. این یک ترکیب جذاب از بازی و سخت افزار بود.

خیلی قانع کننده به نظر می رسد: یک حساب تایید شده توسط یک نماینده گوگل گفت که تبلیغات در حال حاضر بسته شده است ، اگرچه برنامه اولیه این است که تا جمعه ، 18 دسامبر ، یک هفته پس از شروع بازی ادامه یابد. کاربران Stadia که پیش از 13 دسامبر (دیروز) ساعت 16:00 به وقت اقیانوس آرام پیش خرید یا خرید کنند ، کنترلر Stadia و Chromecast Ultra خود را رایگان دریافت می کنند ، اما کسانی که بازی را پس از آن خریداری می کنند اقبال ندارند. بازیکنان کانادایی در 10 دسامبر از دوره تبلیغاتی خارج شده بودند.

سخنگو گفت که این به دلیل “استقبال بسیار مثبت” بوده و دلیل آن آسان است. سایبرپانک 2077 احتمالاً بزرگترین نسخه AAA در سال است و از نظر تجسم و عقبگرد نیز بسیار پیچیده است. این بازی از هر پلتفرمی به جز موبایل و سوییچ استفاده می شود اما با سخت افزارهای قدیمی مبارزه می کند: رایانه های کم مصرف ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان. حتی رایانه های مخصوص بازی میان رده نیز باید تنظیمات بصری را به سمت پایین بچرخانند تا نرخ فریم ثابت را بدست آورند. همه سیستم عامل ها اشکالات عجیبی را در نسخه اولیه مشاهده می کنند ، اما این را می توان از بازی های پیچیده دنیای آزاد انتظار داشت. ناشر تا آنجا پیش رفت که بازپرداخت کند سایبرپانک 2077 خرید کنسول های قدیمی تر ، تخفیف نادر.

در مقابل ، به نظر می رسد Stadia (و رقیب جریمه آن GeForce NOW) اگر می توانید شرایط پخش جریانی را برآورده کنید ، روش های بسیار خوبی برای شروع بازی است. اعتماد به رایانه های از راه دور تقلبی Google ، سکوت شلوغی بصری را بدون نیاز به سخت افزار بازی محلی یا بارگیری های بزرگ ، تا وضوح 4K برای کاربران Pro برطرف می کند. من تقریباً یک هفته است که در Stadia بازی می کنم و به غیر از یک خرابی ، هیچ یک از مشکلات گزارش شده در کنسول های قدیمی را ندیده ام.

سایبرپانک 2077 به نظر می رسد یک مهمانی واقعی در جریان بازی است و جفت شدن این پیش خرید با سخت افزار Stadia یک حرکت هوشمندانه توسط گوگل بود. آنها ممکن است چند مشتری بالقوه پیدا کنند که فریب خورده اند و یک کنترل کننده رایگان و Chromecast را گم کرده اند ، اما بعد از یک سال مقدماتی باورنکردنی هنوز به سیستم عامل مورد نیاز است.

منبع: خیره شده به subreddit از طریق پلیس آندروید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*