خرید Google یک راهنمای هدیه بر اساس محبوب ترین هدایای سال 2020 ارائه می دهد – Geek را مرور کنید


خرید Google

برای خرید کریسمس به کمک نیاز دارید؟ Google می خواهد با راهنمای هدیه خود برای سال 2020 کمک کند. این راهنما ، که از داده های جستجوی Google جمع آوری شده است ، 100 هدایای برتر را در 7 دسته مختلف از جمله فناوری ، دو و میدانی و سلامتی نشان می دهد. این باید به شما کمک کند بهترین (یا محبوب ترین) هدیه را برای هر شخص در لیست کریسمس خود پیدا کنید.

راهنمای Google Gift با انیمیشن های خیره کننده و برچسب هایی با برچسب واضح برای هر گروه محصول ، آسان است. این وب سایت حدود 10 یا 15 محصول محبوب را برای هر گروه به همراه برخی از بینش ها مانند “جستجو برای چراغ های زنگ در اوج است” و “جستجو برای دستور العمل ها امسال دو برابر شده است” را نشان می دهد.

انیمیشن راهنمای هدیه خرید Google.
گوگل

و از آنجا که راهنمای Google Gift با Google Shopping یکپارچه است ، می توانید هدایای خود را بدون مراجعه به وب سایت دیگری یا جستجوی کارت اعتباری خود سفارش دهید (البته اگر Google قبلاً اطلاعاتی در مورد کارت شما داشته باشد). آیا نمی خواهید چیزی را با قیمت کامل خریداری کنید؟ برای دریافت اعلان هنگام فروش هدایای احتمالی می توانید از ابزار جدید پیگیری قیمت Google Shopping استفاده کنید.

آیا راهنمای هدیه Google برای همه مفید است؟ البته که نه. واضح است که Google این راهنما را با استفاده از داده های جستجو تهیه کرده است زیرا پر از محصولات مارک دار مدرن است و فاقد ماهیت راهنمای خرید مکتوب است (مانند راهنمای منتشر شده ما). با این وجود ، راهنمای هدیه Google یک نقطه شروع عالی برای کسی است که برای خرید کریسمس امسال به کمک کمی احتیاج دارد و می تواند شما را به دیدن هدایایی که معمولاً نادیده می گیرید الهام دهد.

منبع: گوگل از طریق پلیس آندروید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*