خواب زمستانی دستگاه کپی AWS EC2 می تواند باعث سرعت بخشیدن به زمان راه اندازی و صرفه جویی در هزینه شما شود – CloudSavvy IT


اگر به طور مکرر نمونه های EC2 خود را متوقف کرده و دوباره راه اندازی کنید ، خواب زمستانی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند – به شما امکان می دهد نمونه خود را به عنوان یک ماشین مجازی متوقف کرده و در زمان دیگری آن را دوباره راه اندازی کنید ، که می تواند برای سرعت بخشیدن به زمان بارگیری On- نمونه های تقاضا.

خواب زمستانی سرعت شارژ شدن را افزایش می دهد

یک مورد معمول برای موارد EC2 در صورت تقاضا ، چرخاندن واقعی آنها در صورت تقاضا در صورت لزوم است. اگر تقاضای شما در اواسط روز بیشتر باشد ، ممکن است بخواهید یک نمونه اضافی را در پشت بار متعادل اضافه کنید تا از این طریق میزان ترافیک اضافی را کنترل کنید.

این یک ویژگی عالی AWS است ، اما نقطه ضعف آن زمان راه اندازی است. نصب های سرد ، مانند زمانی که برای اولین بار یک نمونه جدید ایجاد می کنید ، بدترین حالت هستند – AWS باید نمونه شما را ارائه و پیکربندی کند ، سپس AMI باید نصب شود و سپس باید تمام خدمات آن را پیکربندی کنید. راه اندازی مجدد نمونه سریعتر است ، اما هنوز آهسته است. سرور لینوکس باید شروع شود ، سپس همه خدمات شما باید شروع شوند. برای برنامه های با مدت زمان طولانی شارژ ، این می تواند گران باشد ، زیرا اگر ناوگان نمونه ای از آن را داشته باشید ، بارها و بارها در روز این هزینه محاسبات را پرداخت می کنید.

خواب زمستانی به شما امکان می دهد تا تمام محتوای RAM دستگاه را ذخیره کرده و برای مدت زمان طولانی دستگاه را خاموش کنید. سپس ، هنگامی که نیاز به اجرای مجدد نمونه دارید ، حالت ذخیره شده به سادگی در RAM بارگیری می شود ، دقیقاً مانند نحوه مکث و راه اندازی مجدد یک ماشین مجازی.

این می تواند پس انداز کند ، زیرا ماشین مجازی می تواند در چند ثانیه و نه به طور بالقوه چند دقیقه راه اندازی مجدد شود ، در انتظار راه اندازی مجدد خدمات و بازگشت آنلاین است. پس از همه ، اگر شما به طور مداوم در حال متوقف کردن و راه اندازی مجدد نمونه های EC2 خود هستید ، باید Hibernation را برای سرعت بخشیدن به روند شروع کنید.

این ویژگی بدون هیچ گونه هزینه اضافی در دسترس است ، به غیر از ظاهراً محتوای RAM ذخیره شده در حجم EBS هنگام خواب زمستانی. موجود در نمونه های سری C5 ، I3 ، M5 ، R5 و T3 (و همچنین نسخه های قدیمی تر در هر کلاس) با سیستم عامل های آمازون لینوکس ، آمازون لینوکس 2 ، اوبونتو 16.04 و 18.04 LTS ، و همچنین ویندوز سرور 2012 ، 2016 و 2019. سرورهای ویندوز فقط با 16 گیگابایت رم می توانند خواب زمستانی داشته باشند ، اما سرورهای لینوکس تا 150 گیگابایت RAM را پشتیبانی می کنند.

نحوه استفاده از خواب زمستانی

خواب زمستانی بسیار آسان است ، اما به طور پیش فرض روشن نیست و باید هنگام ایجاد نمونه فعال شود. در زیر منوی پیکربندی نمونه “پیکربندی خواب زمستانی بعنوان یک رفتار توقف اضافی” یک پرچم مشاهده خواهید کرد. این رو روشن کن

یکی از هشدارهای مربوط به خواب زمستانی این است که دیسک ذخیره سازی باید یک حجم رمزگذاری شده EBS باشد. با انتخاب کلید رمزگذاری پیش فرض از منوی کشویی می توانید این کار را در صفحه بعد فعال کنید.

پس از راه اندازی ، گزینه ای را در منوی خواب زمستانی نمونه در بخش Actions> Instance Status> Stop – Hibernate مشاهده خواهید کرد. شما همچنین می توانید این برنامه را از CLI با انجام دهید stop-instances و پرچم – خواب زمستانی.

محتویات RAM در حافظه ذخیره می شود و نمونه به صورت “Stopped” ظاهر می شود. هنگام راه اندازی مجدد آن ، باید بتوانید در عرض چند ثانیه دوباره وصل شوید.


منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*