‘خوشحال!’ مانند “راجر خرگوش” Meth با عطر و طعم عصای آب نبات است – مرور Geek


SyFy

جادوی کریسمس چه می کند ، معجزه تخیل کودکان و SVU کارآگاه استبلر با یک کپسول آتش نشانی می کند آیا اشتراکاتی دارند؟ همه چیز را پیدا خواهید کرد خوشحال!، اقتباس SyFy از کمیک واقعاً پیچیده گرانت موریسون. و اگر می خواهید ببینید چه چیزی دقیقاً مخالف یک تعطیلات خیره کننده است ، به تماشای آن در Netflix بروید.

در اینجا تنظیمات: نیک ساکس (کریستوفر مالونی ، معروف ترین از نظم و قانون: یگان ویژه قربانیان) یک افسر پلیس سابق NYPD است که به یک قاتل تبدیل شده است. او نیمه اهلی است ، مدام مست است و مانند حد متوسط ​​غرایز استقامت و حفظ خود را دارد سرقت بزرگ خودرو قهرمان داستان بعد از اینکه ضربه پراکنده او تقریباً یک تجربه مرگبار به او داد ، نیک شروع به دیدن Happy می کند ، یک اسب تک شاخ کوچک متحرک با صدای Patton Oswalt (که بعد از بازی در فیلم انیمیشن غریبه نیست) راتاتویی)

توجه: حتی تریلر آن در زیر است نرم کار در آن ایمن نیست و می تواند کودکان خردسال را آزار دهد. نگو من به تو هشدار ندادم.

https://www.youtube.com/watch؟v=H4gFlDn6c0c

خوشحال به نیک می گوید که او دوست خیالی معصوم و نازنین دختر نازنین بی گناهی است که توسط یک نسخه کابوس وار بچه دزد سانتا ربوده شده است. به لطف کوکتل طبی تحویل شده با اسلحه ، نیک تنها کسی است که می تواند آن را ببیند. با کمک متفرقه هپی ، نیک باید این دختر را نجات دهد و توطئه ای را که منجر به آدم ربایی او شده است ، کشف کند ، و در محافل کابوس جنایت سازمان یافته در نیویورک قرار گیرد ، فتیشیست های فاسد را برای شکنجه و برنامه های تلویزیونی کودکان (هیجان).

با وجود تنظیماتی که به نظر می رسد نسخه مدرن آن است چه کسی خرگوش راجر را قاب می کند، خوشحال! به هیچ وجه یک شکل یا فرم برای کودکان در نظر گرفته نشده است. در اولین دقیقه خلبان ، نیک را می بینید که در مورد خودکشی خیال پردازی می کند ، با دختران با مضمون کریسمس در حال رقصیدن در حالی که قطعات جمجمه از هم پاشیده اش در نور ستاره می درخشد. و این کاملاً تکان دهنده ترین و نگران کننده ترین تصویر نیست خوشحال!فصل اول هشت قسمت است.

خوشحال دیوانه می شود در حالی که نیک خونسردی خود را حفظ می کند.
SyFy

اما به نظر می رسد این سوال باشد. داستان تاریک ترین تروپ های ژانر کارآگاهی نوآر را با امید شکر برای انیمیشن کودکان و داستان های فرسوده تعطیلات مقایسه می کند. انتخاب ویژه به خصوص درخشان است: Oswalt در فرم خوبی است ، که باعث می شود دارنده آن در اصل خوشحال شود تسویه حساب کوچک من قهرمانی که در آخرین مکانی که می توانید او را بیابید آویزان می شود. و غیرممکن است که نیک ساکس را به عنوان الیوت استابلر ، نمادین Melonie تصور نکنیم ، که توسط چندین دهه کار کابوس ذبح شده و تقریباً به یک حرفه شگفت انگیز خونین تسلیم شده است ، به عنوان نوع تهویه منزجر کننده ای که برای قفل کردن استفاده می کند.

نیک به عنوان یک آدمکش رسوا ، کثیف ، دارای سلاح ، اساساً تا حد باورپذیری غیرقابل تخریب است – یا حداقل اگر این سریال تقریباً بلافاصله فاش نمی کرد که جادوی مستقیم در کار است ، حداقل این کار را می کرد. یک صحنه به یادماندنی از قسمت های ابتدایی این است که هپی به نیک کمک می کند تا در یک بازی پوکر با فروشندگان مواد مخدر تقلب کند و دست هایی را نجوا کند که فقط او می تواند بشنود. این پیش از آن است که مبارک بی گناه بر روی آجری از کوکائین برخورد کند که به نوعی بر بدن خیالی او تأثیر می گذارد و او را به یک قسمت جنون آمیز به سبک دافی داک می فرستد. نیک کارت ها را رها می کند و فقط همه افراد را در اتاق می کشد.

کارآگاه مبارک و آبی
SyFy

خشونت سوررئال و تسلیم آمیز در این سریال شما را از آنچه در واقع قسمت بسیار جالب خیالی تاریک است ، منحرف می کند. این طرح با جمعیت خانوادگی ایتالیایی-آمریکایی تا حدودی کلیشه ای درگیر است ، که توسط “آبی ها” Scaramucci (ریچی کوستر) ، سانی شاین (کریستوفر فیتزجرالد) هنرمند آگاهانه و ترسناک کودکان و شکنجه گر و ترسناک کاملاً ترسناک (“اسمو” ، به عنوان یک مصطلح) رهبری می شود. .

این داستان ارتباط چندانی با شخصیت های زن آن ندارد ، جز واکنش به جنون شرایط. اما در این ظرفیت محدود ، آدم ربای جوان هیلی (برایس لورنزو بسیار امیدوار کننده) و مادرش آماندا (مدینه سنگور) یک هسته احساسی حیرت انگیز را ایجاد می کنند که باعث می شود مخاطب در بازی آخر سرمایه گذاری کند. مریدت مک کارتی (لیلی میروینیک) شریک سابق پلیس نیک ، پلیس کثیف او است که هنوز دستگیر نشده و دستیار بی میل او در نیویورک است.

هایلی و "بابا نوئل" در SyFy's Happy
SyFy

در پایان هشت قسمت ، نتیجه گیری را پیدا خواهید کرد که بسیار رضایت بخش است ، در حالی که شخصیت های اصلی و بیشتر شرورهای بازی را برای دیوانگان احتمالی بیشتر حفظ می کنید. فصل دوم به عید پاک اختصاص دارد خوشحال! در نتفلیکس نیز همینطور است و گرچه لحظات نامرتبط بیشتر شگفت انگیزترین چیزهایی است که من تاکنون در تلویزیون آمریکا دیده ام ، اما شرط بندی های کاهش یافته و ریتم های متعدد آن را کمتر جالب می کند. خوشحال!این کانسپت بلند نمی تواند خیلی طولانی قبل از فروپاشی زنده بماند ، بنابراین پایان دنیا نیست که هرگز شاهد فصل سوم آن نخواهد بود.

نیک و خوشحال
SyFy

خوشحال! نمایشی با مضمون تعطیلات است که اگر بتوانید در شرایط خشن (به تمام معنا کلمه) با افت نزول انگیزتر آن کنار بیایید ، دائماً شما را متعجب می کند. اگر خسته هستید آن را بررسی کنید جان سخت تکرارها و شما آرزو می کنید اولاف از منجمد هر از گاهی او عقاب بیابانی را بیرون می کشید و برخی از اوباش را یخ می زد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*