داروهای خود را با طرفدار رسمی Raspberry Pi 4 Case (فقط 5 دلار هزینه کنید) – Geek Review متوقف کنید


پنکه محفظه Pi 4 متناسب با مورد رسمی Pi 4 طراحی شده است. بنیاد تمشک پی

تنظیم را فراموش کنید. قاب رسمی Raspberry Pi 4 به شما این امکان را می دهد تا کامپیوتر تک برد خود را بدون گرم شدن بیش از حد به حد مجاز برسانید. فن Raspberry Pi Foundation Pi 4 با تنها 5 دلار در کیس رسمی Pi 4 جای می گیرد و دارای همگام سازی حرارتی کم است.

اگرچه برای کاربران عادی لازم نیست ، فن رسمی کیف Pi 4 به شما امکان می دهد کارهای فشرده و بدون تنظیم را انجام دهید. همچنین اورکلاکینگ Pi 4 را کمی راحت تر می کند ، زیرا می توانید 1.8 گیگاهرتز را بدون ضربه زدن به دریچه گاز 80C کار کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=BP44pCxQWAY

برخلاف طرفداران جعبه های شخص ثالث ، فن جدید Pi 4 دارای یک گیره پلاستیکی است که به داخل قاب رسمی Pi 4 می رود. همچنین دارای ورودی PMW است که به شما امکان می دهد دما را برای روشن کردن فن تنظیم کنید. با این حال ، فن به طور پیش فرض همیشه کار می کند و تنظیمات دما در پشت ابزار پیکربندی Raspberry Pi پنهان است.

بنیاد Raspberry Pi می گوید که محفظه رسمی فن و همگام سازی گرما باید برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد کافی باشد. این یک جایگزین مناسب برای راه حل های خنک کننده شخص ثالث است ، به خصوص اگر شما یک معلم یا یکی از طرفداران طراحی تمیز کیف رسمی Pi 4 هستید. با این حال ، مورد رسمی Pi 4 بهترین جریان هوا را ندارد و مورد شخص ثالث با فن داخلی می تواند راه حل بهتری برای کاربران هاردکور Pi 4 باشد.

منبع: بنیاد رزبری پای
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*