در حالی که هنوز می توانید قطعات جاده LEGO موردنیاز برای کیت های سفارشی خود را بخرید – مرور Geek


سیستم جدید LEGO مدولار برای صفحات جاده ای.
لگو

در سال 2021 ، LEGO یک سیستم کاملاً جدید سنگفرش آغاز خواهد کرد. ماژولار ، سفارشی است و باید با اکثر کیت های جدید City کار کند. اما با صفحات جاده ای کلاسیک ساخته شده از صفحات پایه نیز سازگار نیست و اینها ارزان ترند. بنابراین ، اگر نمی خواهید کتابهای مگابایتی را برای پذیرش سیستم جدید هزینه کنید ، بهتر است صفحات جاده ای کلاسیک را خریداری کنید در حالی که هنوز می توانید.

صادقانه بگویم ، صفحات جاده جدید LEGO شگفت انگیز به نظر می رسند. آنها دارای یک سیستم مدولار هستند که به شما امکان می دهد مسیرهای عبور ، دست اندازها ، چراغ های خیابان ، در تاریکی ، چراغ های راهنمایی و غیره بسازید. آنها نسبت به سیستم فعلی پیشرفت چشمگیری دارند.

به این دلیل که سیستم فعلی یک صفحه پایه ساده با یک مسیر چسبانده است. میخ هایی در مناطق چمن وجود دارد که می توانید LEGO Minifigures خود را تحمل کنید. مناطق جاده مساوی است. آیا شما به یک قسمت منحنی نیاز دارید؟ یک تابلوی جاده دیگر بخرید. صلیب چهار طرفه؟ اما یک صفحه اصلی دیگر. راه درست؟ حدس زده اید ، مادربرد دیگری بخرید.

نمای نزدیک از یک سیستم جاده مدولار LEGO
لگو

آنها حجیم هستند و فضای زیادی را اشغال می کنند. اما آیا می دانید آنها چه چیز دیگری هستند؟ ارزان. حداقل در مقایسه با اسلب های جاده ای آینده. دال کلاسیک دو تکه جاده ای کمتر از 15 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و فضای زیادی را پوشش می دهد.

طبق وب سایت LEGO ، بسته جدید سیستم اساسی جاده از 20 دلار شروع می شود. و سیستم هیچ راهی برای چرخش چپ یا راست شما ندارد. این فقط سرراست است. برای پول اضافی ، قطعات اضافی LEGO مانند چراغ راهنمایی ، علائم محدودیت سرعت و غیره دریافت می کنید. بنابراین قیمت قابل توجیه است.

اما شما باید انتخاب کنید که از کدام سیستم می خواهید استفاده کنید. و با 20 دلار برای هر مجموعه از جاده ها ، هزینه تعویض زیاد است. بنابراین ، اگر ترجیح می دهید به آنچه دارید پایبند باشید ، باید همین حالا تعدادی پلاک جاده بخرید. سایت LEGO از قبل خسته شده است ، اما آمازون هنوز آنها را دارد.

LEGO رسما اعلام نکرده است که استفاده از آهنگهای قدیمی LEGO را متوقف خواهد کرد ، اما مجموعه های آینده CITY آن قبلاً تغییر کرده اند تا با سبک جدید کار کنند. مسئله ی زمان است.

دال کلاسیک دو بخشی جاده

جاده منحنی
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*