در حال حاضر بهترین برنامه های استراتژیک را با برنامه های عالی ارائه دهید – مرور Geek


بازی Firaxis ، Chucklefish

تقریباً هر بازی که انجام می دهید به شما تصمیم می دهد که چگونه با این شرایط کنار بیایید یا اینکه چه اتهامی پیروزی را تضمین می کند ، اما برخی از بازی ها این ایده را به اوج می رسانند. ژانر استراتژی پر از عناوین آزمایش مغز است که بازیکنان پیر و جوان آنها را دوست دارند. و خواه شما یک پیشکسوت در این سبک باشید یا کسی که علاقه مند به آموزش است ، ما می خواهیم بهترین بازی های استراتژیک را در حال حاضر متمرکز کنیم.

Civilization VI (PC / Switch / PS4 / Xbox / Android / iOS)

https://www.youtube.com/watch؟v=yKUFvo3_FYQ

تمدن یکی از معروف ترین سریال های استراتژیک و آخرین انتشار است ، تمدن VI ، یک بازی خارق العاده برای طرفداران با تجربه ژانر و بازیکنان جدید است. این بازی روی یک کارت مبتنی بر کاشی کار می کند و هر حرکت به بازیکنان امکان می دهد واحد ها را منتقل کنند ، وظایف خود را کامل انجام دهند و با بازیکنان یا NPC های دیگر کارت تعامل داشته باشند. با تعداد زیادی از تمدن های مختلف تاریخی ، هرکدام با مزایای خاص خود ، آزمایش های زیادی در اینجا انجام می شود ، و این بازی به خوبی می تواند بازیکنان جدید را از طریق مکانیک های مختلف قدم بگذارد.

تمدن ششم از چند نفره آنلاین (روی کنسول ها و رایانه های شخصی نه تلفن همراه) پشتیبانی می کند ، اما متأسفانه چند پلتفرمی نیست. تمدن ششم در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 ، Xbox ، Android و iOS موجود است.

Into the Breach (رایانه / سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=ptYwMwxP7ho

در این تک آهنگ ، هنگامی که موجودات بیگانه ای را که سعی در تسخیر جهان دارند ، پایین می کشید ، یک بازیکن شبیه سرکش مجبور خواهد شد یک دسته کوچک مکانیکی را کنترل کند. هر واحد نقش منحصر به فردی دارد و هرچه پیشرفت می کنید ، ماشین ها و توانایی های بیشتری را برای پایین آوردن مخالفت باز خواهید کرد. هر بار که می میرید ، باید بازی را مجدداً شروع کنید ، اما تجربه و مهارت های به دست آمده پس از هر مرگ به شما کمک می کند تا با هر عملکرد در بازی جلو بروید.

با نقض در رایانه شخصی و سوییچ موجود است.

XCOM 2 (PC / Switch / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=F2KVjktGePY

XCOM یک مجموعه استراتژیک برنده جایزه است ، v XCOM 2 انتقال گیم پلی نمادین به جلوه های تصویری خارق العاده به سیستم های مدرن. بیگانگان به این سیاره حمله می کنند ، بنابراین برای بیرون آوردن آنها باید گروه منحصر به فرد خود را از مبارزان مقاومت بسازید. این یک جنگ صحنه ای است ، اما در نظر گرفتن تجهیزات ، چشم انداز و دشمنانی که می جنگید برای پیروزی بسیار مهم است. مطمئناً این یک پیاده روی در پارک نیست ، اما کشف استراتژی های پیروزی یک تجربه دائماً ارزشمند است.

XCOM 2 چند نفره آنلاین ارائه می دهد ، اما هیچ تعاملی بین سیستم ها وجود ندارد. XCOM 2 در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 و Xbox موجود است.

Crusader Kings III (PC)

https://www.youtube.com/watch؟v=xjn66Cl3pMA

پادشاهان صلیبیون حق رای دادن بازگشت ، اقدامات استراتژیک عالی در کنار خود ، همراه با مکانیک های نقش آفرینی عمیق و معنی دار را به همراه دارد. شما می توانید برای آواتار خود انتخاب کنید ، از داستان آنها گرفته تا تنظیمات شخصی ، و همه اینها بر مبارزات انتخاباتی شما تأثیر می گذارد. شما می توانید طی قرن ها یک سلسله را رهبری کنید ، اما نگران نباشید – تا Kings of the Crusaders III تأکید زیادی بر بازیهای نقش آفرینی می کند ، عناصر اصلی سبک استراتژی در زمان واقعی هنوز وجود دارند و مانند همیشه قوی هستند. این بازی را برای تسخیر اروپا بازی کنید یا فقط یک شخصیت عالی بسازید ، اوقات خوبی خواهید داشت.

پادشاهان صلیبیون از چند نفره آنلاین پشتیبانی می کند و فقط در رایانه در دسترس است.

Total War: Three Kingdoms (PC)

https://www.youtube.com/watch؟v=i0QydMRocjg

جنگ تمام عیار این مجموعه بخاطر ترکیب بی نظیر حرکت قدم و نبردهای زمان واقعی کاملاً مشهور است. سه پادشاهی به چین باستان می رود تا یک محیط منحصر به فرد و مجموعه ای از واحدها برای مبارزه فراهم کند. شما باید با نحوه حرکت ارتش خود بر روی نقشه هوشمند باشید و مطمئن باشید که بهترین ترکیب واحدهایی را دارید که می توانید تا پایان حملات و دفاع خود مشاهده کنید. از نحوه شارژ واحدهای شما در جنگ گرفته تا نوع سواری که به طور کلی سوار می شوید ، موارد زیادی در این عنوان قابل تامل است.

Total War: Three Kingdoms از چند نفره آنلاین پشتیبانی می کند و فقط در رایانه در دسترس است.

Stellaris (PC / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=KanCiSGxSKM

وقت ستاره هاست استلاریس این بازی در مقیاس بزرگ برگزار می شود ، زیرا شما بین سیارات و سیستم های مختلف با بسیاری از عناصر نقش سفر خواهید کرد تا تصمیم بگیرید که چگونه بازی کنید و برنده شوید. شما می توانید تمدن و پس زمینه خود را با یک نرم افزار تنظیم کننده بازی نسبتاً قابل اعتماد ایجاد کنید و دقیقاً تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید کمپین شما اجرا شود. چه به کنترل کهکشان علاقه داشته باشید و چه در عمیق ترین قسمت های فضا کاوش کنید ، استلاریس به شما ابزار و گزینه های لازم برای تحقق این امر را می دهد.

استلاریس از چند نفره آنلاین پشتیبانی می کند ، اما شامل بازی کراس نیست. در رایانه های شخصی ، PS4 و Xbox نیز موجود است.

نشان آتش: سه خانه (سوئیچ)

https://www.youtube.com/watch؟v=rkux5h0PeXo

هواداران دوست دارند نماد آتش مجموعه ای از نبردهای صحنه ای استراتژیک با داستان پردازی خارق العاده و سه خانه این انتظار را توجیه می کند. در جهت جدید سری ، شما معلمی را کنترل می کنید که مسئول آموزش شخصیت های مختلف بازی است. اینها همان شخصیت هایی هستند که شما در میدان جنگ کنترل خواهید کرد ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که آنها از تحصیلات خوبی برخوردار هستند. با پیشرفت در طول تاریخ ، بازی به طور مداوم شما را به چالش می کشد ، در حالی که به دانش آموزان خود سطح می دهید و ارتش های خود را گسترش می دهید.

Wargroove (PC / Switch / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=CacV3hrVA9E

اگر بعضی از قدیمی ترها را بازی کرده اید نماد آتش عناوین GameBoy Advance یا حتی حتی قبل از جنگ سریال ، پس شما در خانه احساس خانه خواهید کرد وارگروو در این ماجراجویی پیکسلی شما قادر خواهید بود با مدیریت واحدها و تصرف نقاط استراتژیک روی نقشه ، جناح های مختلف را به سمت پیروزی هدایت کنید. حالت Story در آموزش مکانیکی که می توانید در حالت های چند نفره آنلاین ترکیب کنید بسیار عالی عمل می کند. از گیم پلی ماهرانه طراحی شده تا هنر پیکسل جذاب ، وارگروو تمام وقت یک بازی سرگرم کننده است.

وارگرو برای خرید در رایانه های شخصی ، سوییچ ، PS4 و Xbox در دسترس است. چند نفره ج وارگروو پلت فرم متقابل بین کاربران PC ، Switch و Xbox است – متاسفانه PS4 نمی تواند بپیوندد.

Frostpunk (PC / PS4 / Xbox)

https://www.youtube.com/watch؟v=UxTxUL_8VkA

با یک قدم فاصله از ماهیت جنگ محور بیشتر بازی های این لیست ، فراستپانک در عوض ، این یک شهرساز است که برای بقا باید برای شهر خود انتخاب های دشواری انجام دهید. زندگی در دنیای یخ زده ، هدف اصلی شما زنده نگه داشتن کوره مرکزی شهر شما است ، صرف نظر از هزینه آن.

این یک بازی کاملاً خشن است و برای ادامه شهر باید فداکاری کنید ، اما مراقب باشید زیرا شهروندان شما اگر از تصمیمات شما راضی نباشند می توانند شما را سرنگون کنند. با ردیابی بسیار و سبک بصری منحصر به فرد ، فراستپانک مطمئناً این یک بازی خواهد بود که مدت طولانی مغز شما را می خورد.

فراستپانک در رایانه های شخصی ، PS4 و Xbox موجود است.

Disgaea 5 (PC / Switch / PS4)

https://www.youtube.com/watch؟v=AJjqE96tFdE

برای تکمیل این لیست ، نگاهی خواهیم داشت به ترکیب جالب گیم پلی استاندارد RPG و نبرد مبتنی بر استراتژی ، یعنی دیسژیا سریال – دقیق تر ، دیسژیا 5چون این آخرین ورودی است. چیزهای زیادی برای سفارشی کردن واحدهایی که در جنگ می گیرید وجود دارد ، با صدها مورد که می توانند آنها را افزایش دهند. با صدها ساعت محتوا ، لایه به لایه عمق مکانیکی و تعداد دیوانه کننده ای از انتخاب ها ، چه قبل و چه در حین جنگ ، دیسژیا 5 یک بازی عمیق است که مطمئنا مدت طولانی طرفداران هاردکور ژانر را درگیر خود خواهد کرد.

دیسژیا 5 در رایانه های شخصی ، سوییچ و PS4 موجود است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*