در 32 سطح جدید از “DOOM” اصلی به نوستالژی خود برای کشتن شیاطین بپردازید – Geek را مرور کنید


عکس DOOM Zero
کریستوفر طلایی

آیا می تواند کارساز باشد DOOM؟ پاسخ تقریباً مطمئناً مثبت است ، خواه در مورد یک کامپیوتر دسکتاپ جیغ ، لپ تاپ ارزان یا یخچال هوشمند صحبت کنید. و اکنون می تواند حتی بیشتر کار کند DOOM: اخیراً انتشار مجدد رسمی بازی اصلی در کنسول ها با 32 سطح جدید که توسط این موارد طراحی شده به روز شده است عذاب کریستوفر گلدن ، توسعه دهنده مد.

به سطوح جدید ، جمعی گفته می شود DOOM صفر، سال گذشته به عنوان یک بسته مد برای نسخه رمزگذاری شده اصلی رایانه منتشر شد. اکنون آنها از طریق منوی اضافی در نسخه رسمی بتسدا در دسترس هستند DOOM و DOOM II آنها اندکی تنوع به بازی اصلی که اکنون نزدیک به 30 سال از عمرش می گذرد ، می افزایند. همانطور که سطوح جدید توسط Bethesda (صاحبان نسخه اصلی) منتشر شده است DOOM شناسه توسعه دهنده) ، می توان آنها را به عنوان یک توسعه نیمه رسمی در نظر گرفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=M9vP9CvuVlY

سطوح جدید برای بازیکنانی طراحی شده است که از قبل با مکانیک بازی کاملاً آشنا هستند ، بنابراین انتظار مشکلات اساسی را همراه با انشعاب آهنگ ها و پازل هایی که کمی مدرن تر هستند ، دارید. آنها دشمنان جدید و رئیسان جدید را همراه با برخی از محیط های تاکنون دیده نشده در سبک کلاسیک هنر شبه 3D می آورند. اگر شما مالک هستید DOOM و DOOM II دوباره در Xbox ، PlayStation یا Switch منتشر می شود ، سطح باید در آخرین به روزرسانی ظاهر شود. حرفی نیست DOOM صفر برای نسخه های موبایل.

منبع: Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*