“دفتر” در تاریخ 1 ژانویه از نتفلیکس خارج می شود ، اما دو فصل اول آن برای طاووس رایگان خواهد بود – Review Geek


عکس دویت از دفتر ، که چهره را ناراحت می کند.
NBCUniversal

این یک دفتر است تا شما نمی میرید. دفتر جایی است که می توانید در آن زندگی کنید ، حداکثر ، بله … دفتر جایی است که رویاها به حقیقت می پیوندند. متأسفانه ، نمایش رویایی دوره جریان را رقم زد (من در مورد آن صحبت می کنم) دفتر) در تاریخ 1 ژانویه از Netflix به سرویس جریان دهنده Peacock NBCUniversal منتقل می شود.

طاووس یک سرویس جریان با سطوح رایگان و پولی است. این برنامه در همه دستگاه های پخش جریانی اصلی موجود است و حتی برخی از کانال های تلویزیونی زنده را پر از نمایش ها و فیلم های NBCUniversal پخش می کند. دو فصل اول از دفتر سال نو طاووس به صورت رایگان در دسترس خواهد بود ، اما فقط مشترکین پولی می توانند فصول 3 تا 9 را تماشا کنند.

مانند هولو ، طاووس دو سطح اشتراک برتر را ارائه می دهد. برای پشتیبانی از تبلیغات دسترسی کامل طاووس می توانید ماهیانه 5 دلار بپردازید یا بابت تجربه بدون تبلیغ 10 دلار در ماه بپردازید. اشتراک حق بیمه طاووس همچنین با نمایش های اصلی مانند جورج کنجکاو و دنیای جدید جسورانه.

از سال آینده Netflix ممکن است با مشکلاتی روبرو شود دفتر از نظر تاریخی یکی از محبوب ترین نمایش های او است. در واقع ، این بود بر پربیننده ترین عنوان در Netflix در سال 2018. و در حالی که Netflix با موفقیت به محتوای اصلی خود روی آورده تا از پخش شدن در آینده جلوگیری کند ، سرویس پخش جریانی به لطف COVID-19 از برنامه فیلمبرداری خود عقب است.

منبع: NBCUniversal از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*