ده بهترین بازی که می توانید در حالی که در یک جلسه ویدیویی گیر کرده اید ، بازی کنید – Geek Review


Girts Ragelis / Shutterstock.com

هشدار ، کارکنان Geek را مرور کنید: خواندن این مقاله مجاز نیست. در ساعات اختصاص داده شده خود ممکن است هیچ یک از بازی های زیر را انجام ندهید. مخصوصاً در جلسات ویدئویی. تکرار می کنم: در حالی که رئیس شما سعی دارد در Zoom با شما صحبت کند ، هیچ یک از این بازیهای جالب و کم شدت را انجام ندهید.

اکنون که دیگر از کار خارج شده است: آیا طی جلسه ای در خانه ، از طریق Skype ، Hangouts ، Zoom ، Facetime و … به طرز باورنکردنی خسته شده اید؟ آیا تاکنون اخبار یا خبرهای رسانه های اجتماعی خود را بررسی کرده اید در حالی که مردم در حال بحث در مورد چیزی هستند که هیچ ارتباطی با شما ندارد؟ چرا این زمان مرده را با یک بازی سرگرم کننده جایگزین نمی کنید؟

ما 10 بازی و بسیاری دیگر مانند آنها را انتخاب کرده ایم که برای بازی در یک جلسه از راه دور ایده آل هستند. همه آنها به چند نکته مشترک دست می یابند: آنها به توجه مداوم احتیاج ندارند ، می توانند با کم صدا یا بدون صدا پخش شوند و در هر زمان کم و بیش متوقف می شوند (اگر در جلسه خود واقعاً نیاز به انجام کاری دارید) بیشتر آنها را می توان در دستگاه های تلفن همراه بازی کرد ، اما تعداد کمی را می توان در مرورگر در یک تب یا مانیتور دیگر یا به عنوان یک بازی رایانه ای استاندارد بازی کرد.

نگاه کنید ، ما سعی نمی کنیم به شما بگوییم در محل کار خود آرام باشید. ما فقط سعی می کنیم شما را در حین کار بیدار نگه داریم ، مگر نه؟

نبردهای نقشه استراتژیک: سنگ سنگ

https://www.youtube.com/watch؟v=NuW_wDMXl64

بازی با ورق رایگان Blizzard مدیون بسیاری از بازی های با ورق واقعی است Magic: The Gathering و یو-گی-اوه، اما نمایش کاملا دیجیتالی آن از نظر ساختار و مکانیک بازی واقعاً بی نظیر است. هسته اصلی بازی یک کار آنلاین برای دو بازیکن است ، با چرخش های متناوب و تایمر یک دقیقه ای. اما حتی اگر به توجه بیش از حد نیاز داشته باشد ، می توانید بدون فشار زمانی ، حالت تک نفره و حالت سیاه چال را پخش کنید. من از طرفداران حالت هشت نفره Battlegrounds هستم که برای تسلط به کارتهای موجود احتیاج ندارم.

سنگ سنگ در Windows و MacOS و همچنین نسخه های موبایل iOS و Android در دسترس است (و نسخه Android در Chromebook به خوبی کار می کند). لطفا سنگ سنگ، نگاهی بیاندازید Magic: The Gathering Arena، DOTA Auto Chess، و تاکتیک های مبارزه تیمیهم.

دستیابی به موفقیت، سرد شده: بالز

https://www.youtube.com/watch؟v=QrQ4Wj8KWkg

بالز (شما در پشت ، جلوی این خنده را می گیرید) عنوانی است از اساتید بازی های گاه به گاه Ketchapp. بسیار شبیه به بازی کلاسیک است دستیابی به موفقیتاما لازم نیست دست و پا زدن را به اطراف حرکت دهید: فقط یک بار توپ های خود را پرتاب کنید (گفتم متوقف کنید!) تا میزان مناسب بازدید برای هر بلوک را بدست آورید. در سطوح بالاتر و با صدها و صدها توپ می تواند 20 دقیقه طول بکشد تا سطح منقضی شود. در حالی که شخصی گزارش های TPS را مرور می کند برای منطقه بندی ایده آل است.

بالز با خرید در برنامه های iOS و Android به صورت بارگیری رایگان در دسترس است. برای چنین بازی های یک مرحله ای ، از منطقه خارج شوید ، امتحان کنید پرندگان عصبانی، کرمها، یا شبیه ساز نبرد کاملاً دقیق.

تاکتیک های گام به گام: با نقض

https://www.youtube.com/watch؟v=ptYwMwxP7ho

من عاشق این بازی کوچک پیکسلی هستم که ترکیبی از شطرنج و عملکرد روبات های هیولاهای بیگانه است لبه اقیانوس آرام. سه ربات غول پیکر خود را در برابر بیگانگان با اشکالات موضوعی در شبکه های کوچک مقایسه کنید و تاکتیک های خود را برای غلبه بر شانس های بزرگ توسعه دهید با نقض. مانند قدیمی کاملاً تدریجی است تاکتیک های فانتزی نهایی یا جنگ های مقدماتی بازی ها بنابراین می توانید به همان اندازه که برای برنامه ریزی حرکت بعدی خود نیاز دارید وقت بگذارید (یا به س calendarال تقویم خود پاسخ دهید).

با نقض در رایانه های شخصی ، مک و نینتندو سوییچ موجود است. برای چنین بازی های استراتژی نوبتی ، سعی کنید X-COM، وارگروو، یا جمجمه های شوگان.

برای حل مشکل بکشید: سه نفری

https://www.youtube.com/watch؟v=K68sKFqm9rM

سه نفری از یک بازی ساده موبایل گرفته تا یک پازل کلاسیک معتبر متغیر است. ترکیب پیچیده گیم پلی آن که اغلب تقلید می شود اما هرگز تکرار نمی شود ، می تواند روزها (یا اگر واقعا خوب هستید) هفته ها ادامه داشته باشد. پس از ورود به شیار ، خواهید فهمید که تلفن خود را برای چند ترکیب دیگر و شماره های خندان تقریباً در همه جا بیرون می کشید … از جمله جلسات بازاریابی.

سه نفری در iOS و Android موجود است. برای چنین سرگرمی با یک پازل کشویی سعی کنید 2048، آراسته با جواهرات، یا آب نبات له.

با کلیک کردن ، نمی توانید متوقف شوید: گیره های کاغذی جهانی

عکس صفحه بازی مرورگر Universal Paperclips

بازی های Clicker ، که در آن همه کارهایی که برای ایجاد یک داستان یا ساختار انجام می دهید کلیک یا لمس بارها و بارها هستند ، برای بازی در حالی که افراد دیگر چهره شما را تماشا می کنند بسیار مناسب است. در این معنا، گیره های کاغذی جهانی می تواند ضد شهودی باشد: رابط کاربری ساده متنی آن با برخی از مفاهیم علمی تخیلی سروکار دارد که می تواند شما را خسته کند. نگویید ما به شما هشدار ندادیم.

گیره های کاغذی جهانی تقریباً در مرورگر هر دستگاهی قابل پخش است. برای بازی های کلیکی و مفهومی بیشتر ، سعی کنید کلیک کنید روی کوکی ها کلیک کنید، Clicker Heroes، و Beat City.

این درام در کارتهاست: سلطنت می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=vF1NfBTRdeY

سلطنت می کند یک بازی اعتیاد آور و کوچک مدیریت پادشاهی است … اما تمام کاری که شما واقعاً باید انجام دهید این است که بله یا خیر را انتخاب کنید. این به نوعی شبیه Tinder است ، اگر قبلاً از آن استفاده کرده اید ، به جز اینکه بین مشاوران سلطنتی و حملات بین المللی یکی را انتخاب کنید. اگر اشتباه کنید ، ممکن است فقط بمیرید … اما نگران نباشید ، وارث سلطنتی شما همان جایی را که شما ترک کردید ، تصاحب می کند. و هیچ یک از مشاوران شما اهمیتی نمی دهند اگر برای توجیه گزارش هزینه خود برنامه را یک دقیقه ببندید.

سلطنت می کند، همراه با چندین بازی جداگانه ، برای iOS ، Android و Steam در دسترس هستند. مشابه جونده های ناخن مبتنی بر کارت نیز وجود دارد نقشه ها را بچرخانید، Alluris، و دست سرنوشت.

حالت آماده به کار داخلی: مین جمع کن

عکس صفحه از یک مین جمع کن مین
آقای وورینن

عجیب، مین جمع کن دیگر در ویندوز تعبیه نشده است. اما اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً آنقدر بزرگ شده اید که بتوانید زمان آن را به یاد بیاورید. بازی جستجوی بمب مبتنی بر شبکه برای کشتن چند دقیقه مناسب است ، اما اگر شبکه ای به اندازه کافی بزرگ داشته باشید ، می توانید برای رسیدن به حماقت یک ساعت منفجر شوید. فقط هنگام باز کردن قفل بمب اجتناب ناپذیر مطمئن شوید که میکروفن خود را بی صدا می کنید.

اصلی مین جمع کن این به نوعی در هر پلتفرمی کم و بیش وجود دارد ، اگرچه ممکن است مجبور شوید برای یافتن یک نسخه کاملا رایگان جستجو کنید. مانند کلاسیک های داخلی دیگر مانند یک نفره ، قلب ها ، و مار

معاینه ایزومتریک: دره آثار

https://www.youtube.com/watch؟v=Me4ymG_vnOE

دره آثار به خودی خود یک بازی موبایل عالی است – برای بررسی آن لازم نیست منتظر یک جلسه ویدیویی باشید. اما همچنین به لطف پازل های زیبا و کوچکی که برای تکمیل آنها به بازتاب انقباض یا زمان احتیاج ندارد ، یک همدم بسیار خوب در جلسات ذکر شده است. فقط سعی کنید حتی در صدایی که خاموش است در داستان ساده و تجسم غوطه ور نشوید.

دره آثار و دنباله های درخشان آن برای iOS و Android در دسترس است. بازی های مشابه برای کشف سرما شامل این موارد است سایه دار، من کردم، و شاهد.

من باید همه آنها را بگیرم: خیلی زیاد گوگل بازی

https://www.youtube.com/watch؟v=grO7u1R866o

تقریباً هر RPG به سبک قدیمی با نبرد صحنه ای و هیچ عنصر سوسو زدن در اینجا کار نمی کند. اما تا آنجا که من می دانم ، گوگل هنوز هم محبوب ترین RPG روی کره زمین است. Monster Capture Mechanics به شما امکان می دهد حداقل در سری بازی های اصلی وقت بگذارید و در هر مکانی مکث کنید ، بنابراین این یک بازی عالی است که می توانید ساعت ها یا انفجارهای کوچک از پس آن برآیید. توجه داشته باشید که بسیاری از بازی های منفرد (مانند مکان محور) Pokémon GO) برای این بررسی کار نمی کند.

آخرین کامل گوگل انتشار است شمشیر و سپر برای سوییچ ، اما هر بازی DS یا Game Boy (یا نسخه تقلیدی!) نیز مفید خواهد بود. اگر مبارزه با هیولاها کیف شما نیست ، RPG های مشابه بدون فشار مانند را امتحان کنید نفس مرگ هفتم، شوالیه ها روی قلم و کاغذ، یا وکیل آس مجموعه.

کشاورزی مکعب: Stardew Valley

https://www.youtube.com/watch؟v=pHUqhYslji4

Stardew Valley پدیده ای صادقانه است. این جانشین معنوی “شبیه سازهای” کشاورزی است ماه برداشتکه شامل پشتیبانی جانبی برای بخشهایی از زندگی مانند یافتن همسر و تشکیل خانواده است. اگرچه من این بازی را “آسان” نمی نامم ، اما این شامل کارهای كافی و اهداف روزانه است تا پیشرفت زیادی در فضای عرشه پاورپوینت داشته باشید ، به شرط آنكه از زندان های كوتاه غافل شوید.

Stardew Valley در هر سیستم عامل بازی موجود است. برای چنین بازی های کم فشار سعی کنید عبور حیوانات، اوقاتم در پورتیایا تقریباً هر بازی موبایل منتشر شده توسط Kairosoft.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*