ده فیلم اکشن عالی برای تعطیلات (که “سخت بمیر” نیستند) – Geek Review


هنوز یک سلاح کشنده ، با کلاه سانتا ،
برادران وارنر

E جان سخت فیلم کریسمس؟ ما نمی دانیم اما بیایید لحظه ای فرض کنیم که هست و از این بحث خسته بگذریم. اگر جان سخت یک فیلم کریسمس در نظر گرفته می شود فقط به این دلیل که در حوالی کریسمس تنظیم می شود و سپس هر فیلمی که کم و بیش در پایان کار تقویم باشد.

در این صورت زمان آن فرا رسیده است که yippee-ki-yays خود را پس بگیرید و لیست خود را برای یک فیلم اکشن تعطیلاتی گسترش دهید. همه این فیلم ها بسیار سرگرم کننده هستند – خوب ، شاید به معنای سرگرمی در تعطیلات “سرگرم کننده” نباشد ، اما در نوع خود فیلم های محکمی هستند ، چه به گوشه کریسمس اهمیت دهید یا نه.

سلاح کشنده، 1987

https://www.youtube.com/watch؟v=GUorM4nTX7k

به عنوان یک مجموعه فیلم ، سلاح کشنده همیشه ویولن دوم را نواخته است جان سخت، اما ضبط اصلی هنوز کلاسیک جزئی است. داستان پلیس در برابر فروشندگان مواد مخدر بسیاری از ریتم های مشابه را ضرب می زند – پلیس در لس آنجلس ، آسیب روانی و البته کریسمس ، اما کمی بیشتر تمایل به کشف شخصیت های اصلی آنها دارد و به آنها اجازه می دهد کارهای فراتر از یک عمارت بسیار واقعی شلیک کنید. در فیلمنامه او همچنین چند خنده خالصانه وجود دارد. آنچه را برای کارهای بعدی آنها می خواهید بگویید ، اما هرگز پلیس دوست بهتر از مل گیبسون و دنی گلاور وجود نداشته است و این پویایی اساسی بیش از 30 سال بعد بر فیلم های اکشن تأثیرگذار بوده است.

سلاح کشنده دارای امتیاز R. Broadcast در HBO Max است.

قرمز، 2010

https://www.youtube.com/watch؟v=-JZ_moituIo

شاید بروس ویلیس به اندازه بازیگر در سال 1988 تلاش نكند. اما گروه بازی می كند قرمزاز جمله مورگان فریمن ، جان مالکوویچ ، هلن میرن ، کارل اوربان و مری لوئیز پارکر ، وزن اضافی را کشیدند. وقتی یک مأمور بازنشسته سیا با مدیر حساب بازنشستگی خود معاشقه می کند ، ناخواسته یک توطئه را کشف می کند … که باعث می شود او را (به روشی بسیار زیبا) ربایش کند. آنها یک سفر به دور کشور را ضرب و شتم کردند تا دوستان قدیمی جاسوسی او را جمع کنند و به ته چیزها بروند. آیا این موضوع کریسمس است؟ فقط به کمکی ترین روش ممکن. آیا سرگرم کننده است؟ هو هو شیطان بله.

قرمز دارای درجه PG-13 است. این برنامه از Fubo و Showtime پخش می شود.

بوسه بوسه ، بنگ بنگ، 2005

https://www.youtube.com/watch؟v=__PnD1HWX بله

یکی از علایق شخصی من، بوسه بوسه ، بنگ بنگ یک فیلم اکشن خفته است که رابرت داونی جونیور را به عنوان یک مرد برجسته به نقشه بازگرداند. داستان دارای شباهت های بسیاری با است جان سخت، همچنین: نیویورکر در کریسمس به لس آنجلس می آید ، بسیاری از مردم تیراندازی می شوند و غیره. بوسه بوسه ، بنگ بنگ خیلی تماشای فیلم های دیگر این لیست نیست ، اما گفتگوی تیغ تیز بین بازیگر ، تبدیل به سارق هری (داونی) ، کارآگاه سخت پخته و بسیار همجنسگرا پری (وال کیلمر) و پیوند هارمونی میدوست شما را بازگرداند. این فیلم همچنین نامه ای عاشقانه به یک کارآگاه نوآر کلاسیک به کارگردانی و نویسندگی شین بلک از است سلاح کشنده جلال او همچنین به کریسمس پیوست دارد ، بنابراین آخرین بار نیست که در این لیست ظاهر می شود.

بوسه بوسه ، بنگ بنگ دارای درجه R است. از Hoopla پخش می شود و در هر جای دیگر در دسترس است.

چشمان پهن بسته، 1999

https://www.youtube.com/watch؟v=xgVo96JaqeM

این هیجان در واقع آخرین فیلم استنلی کوبریک به کارگردانی است 2001 ، درخشان ، و دکتر استرنج لاو جلال چشمان پهن بسته بیشتر از هر فیلم دیگری که در این لیست قرار دارد قابل تعمق و احساس است – مردم می میرند اما کسی تیراندازی نمی شود – و صحنه نیویورک در کریسمس بی ربط است. اما دیدن تام کروز و نیکول کیدمن در اولین نمایش خود در لیست A ، در فیلمی که توسط استاد هالیوود به زیبایی ساخته شده ، حداقل یک نگاه ارزش دارد. فقط آماده شوید تا در سطحی اساسی تر از دیگران مزاحمت ایجاد کنید کابوس قبل از کریسمس اکران مجدد – فقط برای گرفتن امتیاز R این فیلم باید کاملاً کوتاه شود.

Eyes Wide Shut دارای درجه R است. از هولو پخش می شود.

بوسه شب بخیر طولانی، 1996

https://www.youtube.com/watch؟v=nm2QHKByRQQ

سلام ، ببین ، یک فیلم دیگر “کریسمس” نوشته شین بلک! این یکی خیلی کارها دارد هویت بورن و تریلرهای جاسوسی دیگر ، با پیچ و تاب و طراوت تازه Geena Davis به عنوان یک شخصیت زن. هنگامی که یک تصادف رانندگی زندگی خیالی حومه او را با خاطرات بدبختی مشترک بازسازی می کند ، او با نگاه شخصی ساموئل ال جکسون پرواز می کند تا درباره گذشته مخفی خود اطلاعات بیشتری کسب کند. این فیلم در سال 1996 با بازخوردهای جالب روبرو شد ، اما بعدا بازسازی شد: سام جکسون می گوید او یکی از محبوب ترین های او در فیلمبرداری کاملا غول پیکر خود است.

بوسه شب بخیر طولانی دارای رتبه R است. در حال حاضر در سرویس اشتراک پخش نمی شود ، اما برای اجاره در دسترس است.

برداشت یخی، 2005

https://www.youtube.com/watch؟v=3c79x6Et87E

نمونه ای نادر و شاداب از Midear noir ، که در یک شب سرد کریسمس در کانزاس اتفاق می افتد. دو سارق (جان کوزاک و بیلی باب تورنتون) زندگی خود را به پایان رسانده اند ، اما فرار آنها توسط جاده های یخ زده ویچیتا خراب شده است. آنچه در زیر می آید ، یک گشت و گذار دیوانه وار در شهر است ، ملاقات با شخصیت های جالب ، از جمله کانی نیلسن ، صاحب کلوپ استریپ و اولیور پلات ، سرگرم کننده. این یک فیلم خیلی به یاد ماندنی نیست ، من آن را در این لیست قرار می دهم زیرا ما به داستان های “کریسمس” نیاز داریم که در نیویورک یا لس آنجلس نیست.

برداشت یخی دارای امتیاز R. Broadcast در طاووس است.

مرد آهنی 3، 2013

https://www.youtube.com/watch؟v=5EjG-1U3wqA

تنها فیلم ابرقهرمانی در این لیست ، شاید تعجب آور نباشد ، تجدید دیدار بین نویسنده و کارگردان شین بلک (دوباره عاشق تعطیلات است) و “من مرد آهنین” رابرت داونی هستم. این سومین حضور در این سریال بسیار تفرقه انگیزترین است: برخی از طرفداران کتاب های کمیک شیوه رفتار شخصیت منفی ماندارین کلاسیک (بن کینگزلی) را دوست ندارند ، اما من داستان تحریف شده و مطالعه پست تونی استارک را دوست دارمانتقام جویان استرس آسیب زا فینال به راحتی جالب ترین اقدام در بین تک نفره ها است مرد آهنی فیلم ها.

مرد آهنی 3 دارای درجه PG-13 است. از + دیزنی پخش می شود.

آخرین پیشاهنگی، 1991

https://www.youtube.com/watch؟v=UbASN5yCgAI

این فیلم اکشن دست کم گرفته شده از سال 91 با هت تریک در این لیست روبرو می شود: بروس ویلیس با بازی در این فیلم (همراه با دیمون ویانز ، دوست دیگر پلیس محقق خصوصی) ، نویسندگی شین بلک و تاریخچه در لس آنجلس. اوه ، و مبهم در کریسمس تنظیم شده است ، اما واقعاً مهم نیست. این قلاب جالب است: یک بازیکن فوتبال یک تماس تهدیدآمیز دریافت می کند که می گوید باید در بازی پیروز شود ، در غیر این صورت کشته می شود ، که منجر به تیراندازی در تلویزیون ملی می شود. گوشت فیلم تنش میان چهره های برجسته ای است که هنگام تحقیق در مورد توطئه ای که مقامات حرفه ای و دولتی را به هم پیوند می دهد ، گذشته دیگران را فاش می کنند. خوب ، دقیقاً سرگرم کننده نیست ، اما سرعت عالی است و فینال هالیوود ناب است.

آخرین پیشاهنگی دارای امتیاز R. Broadcast در هولو است.

پشت خط دشمن، 2001

https://www.youtube.com/watch؟v=pidKTNCGbkk

تعداد زیادی فیلم نامرتبط با عنوان “پشت خطوط دشمن” وجود دارد – این مربوط به سال 2001 است ، با اوون ویلسون با یک تلاش کوتاه برای تمرکز بر روی اکشن. یک خلبان جنگنده آمریکایی بر فراز بوسنی سرنگون شد ، این یک نسل کشی محلی را آشکار کرد و توسط کلاهبرداران سرنگون شد. در کریسمس ، نه کمتر. پس از کشته شدن کمک خلبانش ، ویلسون برای فرار و کشف توطئه باید راه خود را از طریق جنگل های در حال انجماد اروپا پر از دشمن باز کند. این فیلم قابل قبول است ، اگرچه بیشتر فراموش نشدنی است ، با این تفاوت که ژن هکمن شخصیت برجسته معمولی خود را بازی می کند. دنباله ها را رد کنید – آنها فقط با نام اصلی پشت Behind Enemy Lines هستند.

پشت خط دشمن دارای درجه PG-13 است و از طریق Starz و DirectTV پخش می شود.

در بروژ، 2008

https://www.youtube.com/watch؟v=0RBIY7Uts6s

مناسب ساختن قاتلان دشوار است ، اما در یک داستان “کریسمس” بسیار متوسط ​​و بسیار اروپایی ، کالین فارل آن را مدیریت می کند رئیس اوباش ایرلندی (رالف فاینس) پس از یک ضربه ، به او می گوید که در بروژ (بلوز غلتکی!) بلژیک دراز بکشد ، جایی که او و شریک زندگی نا آرام خود (برندان گلیسون) در حالی که در افسردگی خود فکر می کنند ، در حومه شهر کاوش می کنند. در بروژ خیلی فیلم کریسمس نیست یا یک فیلم مافیایی است ، اما لحظات کوچک شخصیت در اجرای کوتاه آن به خاطره انگیز بودن آن کمک می کند و گوتیک ، با بوی لکه زنانه تازه و جالب است.

در بروژ دارای رتبه R است. تقریباً در هر کجا موجود است.


توجه داشته باشید که خدمات پخش جریانی ذکر شده در بالا براساس ایالات متحده است و پخش جریانی آن چیزی است که دارد ، ممکن است بسته به آب و هوا یا مکانی که آن را می خوانید تغییر کند. اگر چیزی را می خواهید کمی عمیق تر ، مشخص تر با موضوع کریسمس و بسیار غیر مرتبط تر باشد ، نگاهی بیندازید خوشحال! در نت فلیکس
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*