دیزنی + برای اولین بار قیمت خود را به 7.99 دلار در ماه افزایش می دهد – Geek Review


کودک ماندالوری دور گوشه نگاه می کند.
دیزنی

دیزنی + قصد دارد برای اولین بار قیمت خود را افزایش دهد. افزایش قیمت از 1 دلار منجر به اشتراک پایه 7.99 دلار در ماه می شود. اگر برنامه سالانه دارید ، صورتحساب بعدی شما 79.99 دلار به شما بازپرداخت می کند. و بسته دیزنی ، که شامل Disney + ، Hulu و ESPN + است ، به 13.99 دلار در ماه افزایش خواهد یافت. شما کوتاه مدت دریافت خواهید کرد ، اما دیزنی تا مارس 2021 قیمت ها را افزایش نخواهد داد.

این خبر پس از یک گردباد از روزی منتشر شد که دیزنی اعلام کرد ده سریال جدید مارول ، ده سریال جدید است جنگ ستارگان مجموعه ها ، 15 اقدام جدید لایو اکشن دیزنی ، انیمیشن ها و مجموعه های Pixar ، به علاوه 15 فیلم زنده دیزنی ، انیمیشن و پیکسار دیگر طی چند سال آینده مستقیماً در + دیزنی منتشر می شوند. در کل ، این پنجاه پروژه جدید است که به سرویس پخش جریانی وارد می شوند.

ویژگی های متمایز شامل آسوکا سری و یک تکاورهای جمهوری جدید مجموعه ای که در همان برنامه تنظیم شده است ماندالوریایی. روزاریو داوسون در نقش آسوکا بازی خواهد کرد ، شخصیتی که به تازگی به عنوان مهمان دریافت کرده است ماندالوریایی برای طرفداران مارول ، دیزنی + دریافت خواهد کرد نگهبانان ویژه تعطیلات کهکشان در سال 2022 ، همراه با یک سری شلوارک کوتاه با عنوان من گروت هستم

بسیاری از پیام ها مانند شوالیه ماه، کمی بیشتر از یک آرم ارائه داد ، اگرچه برخی آن را دوست دارند اوبی وان کنوبی اشاره کرد که چه کسی در این آهنگ شرکت خواهد کرد. در صورت اوبی وان کنوبی، برای ایوان مک گرگور که در این نمایش گنجانده شده بود تعجب آور نبود ، اما دیدن هیدن کریستینسن که در نقش دارت ویدر ذکر شده بود بسیار شوکه کننده بود.

در هر صورت ، واضح است که دیزنی قصد دارد در برنامه های اصلی خود برای سرویس پخش جریانی + دیزنی سرمایه زیادی بپردازد. و مانند نتفلیکس و افزایش آن تا حدودی مکرر قیمت ها ، به نظر می رسد دیزنی می خواهد زودتر از آن برخی از این هزینه ها را جبران کند.

اما با 7.99 دلار در ماه ، هنوز یک سرویس رقابتی است. در پایان ، 4K و چهار جریان همزمان با آن قیمت دریافت می کنید. برنامه اصلی Netflix ماهانه 8.99 دلار است و شامل 1080p (چه رسد به 4) جریان همزمان نیست. و HBO Max سرسام آور 14.99 دلار در ماه است ، اگرچه برادران وارنر. قول داده است که همه فیلم ها را در سینما ها و سرویس های پخش در همان روز سال آینده اکران کند.

در حال حاضر ، اگر می خواهید تا حد ممکن از افزایش قیمت احتمالی جلوگیری کنید ، فقط یک گزینه دارید – پیوستن به برنامه سالانه. دیزنی + تا مارس شاهد افزایش قیمت نخواهد بود و اگر یک سال پیش پرداخت کنید ، تا پایان این دوره تحت پوشش قرار خواهید گرفت. یک چیز مطمئناً است ، همه سرویس های پخش جریانی دیر یا زود قیمت خود را افزایش می دهند.

منبع: شرکت وات دیزنی
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*