دیزنی + نمایش جدیدی از بوبا فت را اعلام کرده است و کاملا جنایتکار به نظر می رسد – Review Geek


بابا فت در یک سفینه فضایی.
دیزنی

الان فقط می گوییم. پست بعدی شامل اسپویلرهای عظیم خواهد بود. اگر آخرین قسمت از فصل ماندالوریا را تماشا نکرده اید ، پس نباید این پست را بخوانید. فقط دور شوید ، بدانید که بابا فت یک نمایش انفرادی در دیزنی + برگزار می کند. اما اگر همه گیر شما هستند ، بیایید نگاهی به آنچه دیده ایم و آنچه دیزنی + اعلام کرده است بیاندازیم.

هشدار Spoiler: این پست حاوی جزئیات پیرامون قسمت آخر قسمتماندالوریایی.

امروز ، دیزنی آن را رسمی کرد: Boba Fett یک سریال برای spinoff دریافت می کند. در همان برنامه زمانی تنظیم شده است ماندالوریایی و توسط جان فاروو و دیو فیلونی تهیه شده است. اگر برای شما مقدور است ماندالوریایی یا جنگ های کلون و شورشیان، این باید خبر خوبی باشد ، زیرا این دو عامل اصلی این سه مجموعه هستند. بهتر از این ، Temuera Morrison پس از حضور در فصل آخر ماندالوریاییو مینگ-نا ون به عنوان Fennec Shand برمی گردند.

با عنوان کتاب باب فت، دیزنی پس از برنامه دسامبر 2021 چیز زیادی درباره سریال های آینده به ما نگفت. اما ماندالوریایی واقعا ایده خوبی به ما می دهد این شامل اسپویلر می شود زیرا ما در مورد آخرین قسمت این فصل صحبت می کنیم. می بینید ، شاید فکر کرده باشید که بابا فت در اواسط قسمت فقط بلند شده و فرار کرده است. از این گذشته ، این بخشی از طرحی بود که اقداماتی انفجاری را برای ارائه روایتی از ماندو و خدمه برای ارائه خود به عنوان سربازان فراری شاهنشاهی انجام می داد.

وقتی لوک اسکای واکر حاضر شد ، حتی بیشتر منطقی شد که چرا بابا فت برنگشت. آخرین باری که این دو رو در روی یکدیگر قرار گرفتند ، بابا فت خود را در گودال سرلک یافت ، جایی که همه تصور می کردند او با پایان نابهنگام خود روبرو شده است. او به نوعی فرار کرد ، اما منطقی بود که از رویارویی دیگر با اسکای واکر جلوگیری کند.

اما اگر وقتی شروع به چرخش وام ها کردید ، دیگر تماشا نکردید ، نکات مربوط به آنچه را که آمده بود از دست داده اید. به روش کلاسیک مارول (یکی دیگر از دارایی های دیزنی) ، ماندالوریایی بعد از تیتراژ به صحنه لغزید تا لذت ببرید. به تماشای خود ادامه دهید و مکانهای دیدنی و مردمی را مشاهده خواهید کرد. اولین شلیک چیزی جز کاخ جابا هات نیست. البته او مرده است ، اما به نظر می رسد که دستیار شخصی وی Bib Fortuna امپراتوری جنایتکار Jaba را به دست گرفته است.

اگر همه چیزهای خوب تمام شود ، بدیهی است همه چیزهای بد نیز وجود دارد. Fennec Shand تمام نگهبانان Fortuna را می کشد و سپس Boba خودش Fortuna را اعدام می کند. سپس او به معنای واقعی کلمه تاج و تخت را به دست می گیرد و لحظه ای با شکوه را برای باب که در حال بازرسی امپراتوری جنایتکارانه خود است ، به ما می دهد.

شاید از خود بپرسید: “صبر کنید ، آیا بابا فت شخص بدی است؟” او قطعاً فرد خوبی نیست. بابا فت با دارت ویدر کار می کرد ، بدن یخ زده هان سولو را به عنوان یک اثر هنری واقعی به جابا هات فروخت و در صورت تأمین نیازهای او از کشتن دریغ نمی کرد. آیا عواقب تصاحب یک امپراتوری جنایتکار توسط باب را می بینید؟ بله ، ما آن را تماشا خواهیم کرد. و شما نیز می توانید در دسامبر 2021.

منبع: دیزنی
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*