رابط Fire TV به روز شده ، پروفایل های کاربر را به جریان اصلی شما می رساند – Geek را مرور کنید


آمازون

اگر مالک محصولات Fire TV هستید ، آمازون لایه جدیدی از رنگ رابط کاربر (UI) را ایجاد می کند. علاوه بر ظاهر جدید ، چندین ویژگی جدید از جمله پروفایل های کاربر و تجربه بهبود یافته الکسا را ​​خواهید داشت. رابط کاربری جدید برای Fire TV Stick (نسل سوم) و Fire TV Stick Lite در هفته های آینده و برای همه موارد دیگر در سال آینده در دسترس است.

اگرچه هنوز در هر استریم جریانی (با تماشای Chromecast و Roku شما) در دسترس نیست ، اما پروفایل های کاربر ، به ویژه با بهبود یکپارچه سازی الکسا ، تجربه ای کاملاً یکپارچه ایجاد می کنند. دستیار صوتی هم اکنون می تواند نمایه شما را تشخیص داده و به آن سوئیچ کند و همچنین برنامه های تلویزیونی ، فیلم و موارد دیگر را جستجو کند. همچنین الکسا وقتی می خواهد کارهای اساسی مانند زمان درخواست را انجام دهد ، زمان کمتری را به صفحه نمایش اختصاص می دهد. به جای اشغال کل صفحه در پایین ظاهر می شود.

آمازون

رابط کاربری جدید نیز کاملا تمیز است. در بالای صفحه “نوار شروع” جدیدی وجود دارد. این شامل برگه های کتابخانه ، صفحه اصلی ، یافتن و زنده شما علاوه بر لیست پر کاربردترین برنامه ها در سمت راست است. بخش “جستجو” از همه جالبتر است ، زیرا جستجو برای پیشنهاد بهتر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی دوباره طراحی شده است.

علاوه بر این ، به روزرسانی جدید شامل پشتیبانی از تصویر در تصویر است که به شما امکان می دهد در حین انجام کارهای دیگر بدون وقفه به تماشای فیلم خود ادامه دهید.

Fire TV آمازون به شما امکان تماشای تلویزیون و فیلم ها را از همه سیستم عامل های جریان اصلی ، از جمله HBO Max و YouTube TV می دهد. همانطور که در بالا ذکر شد ، توزیع کمی عجیب است. Fire TV Stick (نسل سوم) و Fire TV Stick Lite ابتدا به روزرسانی را دریافت می کنند و سایر موارد در اوایل سال آینده آن را مشاهده می کنند.

از طریق The Verge
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*